Skocz do zawartości

Jak to fajnie byc na Forum


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

A postanowilem mala wylizuche zrobic. Pomijajac zupelne dno w rodzaju "gazeta.pl" czy to co sie wyprawia na onecie czy wp, zajzalem przed chwila na forum mitsubishi, na ktorym nawiasem mowiac urzeduje kolega Fido, i naprawde ciesze sie ze nie jestem fanem marki spod znaku trzech diamentow. Czasem czlowiek nie wie ze sie ma z czego cieszyc zanim tego nie straci. Chcialem wiec pogratulowac wszystkim uzytkownikom pelnoprawnym (znaczy sie powyzej 1000 postow:P) ze umiecie (w wiekszosci) czytac i pisac :!: Gratuluje calemu forum ze w wiekszosci sklada sie z inteligentnych ludzi a tym troglodytom ktorzy sie zdazaja rowniez gratuluje ze jest ich tak nie wielu. Gratuluje sobie samemu, ze tu siedze. Dyrekcji Subaru Import Polska ze ma takie forum :P A na koniec, szczegolnie gratuluje i co wazniejsze, dziekuje, naszemu moderatorowi Azraelowi za to ze nie dosc ze umie czytac to jeszcze potrafi pisac i to nawet zazwyczaj z sensem :!: :!: Wielkie brawa :!:

 

Ps. Az mnie sie lezka zakrecila w łoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje (...) Dyrekcji Subaru Import Polska ze ma takie forum. A na koniec, szczegolnie gratuluje i co wazniejsze, dziekuje, naszemu moderatorowi Azraelowi za to ze nie dosc ze umie czytac to jeszcze potrafi pisac i to nawet zazwyczaj z sensem Wielkie brawa

 

No tak, teraz tą śliską substancję co się z monitora wylała, przez resztę nocy z klawiatury będę usuwał....:?

 

PS Czy ona nie jest przypadkiem podobna do wazeliny :roll:

 

:twisted:

 

Oczywiście żartuję i zgadzam się w 100% z przedmówcą.

 

I cholera, to co wytarłem, zaś się zapaćkało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeToDaddy - nagroda jest za 40.000 post, nic ci ta wypowiedz nie pomoze w wygraniu (przynajmniej w tym konkursie :wink: ) :twisted:

 

I co to znaczy, "uzytkownikom pelnoprawnym (znaczy sie powyzej 1000 postow:P)" normalnie ide sobie dopisac pare numerkow do liczby postow :P:D

Komu numerek, komu ? 8)

 

aaa.... jak juz wszyscy wszystkim to i ja sie dolacze. moderuje/administruje kilkoma forami i tutaj bardzo milo sie pojawiac. Nawet jezeli pojawia sie jakie postacie "nie czujace blues'a" nie trzeba wiele ingerencji bo automatycznie odczuwaja dyskomfort przebywania tutaj. Moze to przykre, ale .... jak sie przychodzi do swiatyni to sie czapke zdejmuje i nie mowi, ze to swiatelko ktore nam przyswieca jest "fuj" :D Prawda Mamusiu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby forumowicz bel w zgodzie z regulaminem - stworzonem w znoju - musi byc wazeliniarzem. Nie wolno mu pluc na szescio gwiazdkowy oltarzyk. Czym wiency chrzani bez sensu, tym ma wyrzszo range. Czym glembiej wlazi w dupe forumowiczom , tym mu jes cieplej i przytulniej a nawet vice versa. Czym bardziej krowa na pochyle dzewio leje jak z cebra, tym bardziej jes dzienciolem ....czy jakos tak. Nie wszysko koza co sie blyszczy .....bllllleeeeeeeeeeeeee ...tu zem juz przesadzila. Ogolnie rzecz ujmujonc, forumowicz jes tym bardziej dobrem forumowiczem im bardziej nosi cechy psa Pawlowa, z to róznico ze reaguje slinotokiem na kolor niebianski .....znaczy ....niebieski. Brak reakcji na wyzy wspomniano barwe moze sugerowac calkowito slepote, calkowity daltonizm, calkowitom gluchote ....znaczy ...chcialam powiedzie....gupote. Przegienciem w drugo strone jes onanizowanie sie na widok rozebrany u blacharza Imprezy. To juz jes Imprezofilia i tego sie nie szczepi. A rpopos szczepienia, widzialem dzisiaj dwa psy .......szcepione .....dupami. Niech Wam gdziazdka pomysnosci alleluja .....enter

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeToDaddy - gratuluję fantastycznego pomysłu. Genialny po prostu kolego tamat. Pierwszy raz widzę coś takiego i jestem tak zachwycony, że mi mowę w palcach normalnie odebrało. Muszę zacząć to w pracy stosować.

 

Tak jest, wszyscy teraz, po kolei wpisywać sie z pochwałami, zwłaszcza dla Derekcji, Azraela, Flippera. Jak ktoś wpisze dwie pochwały to dwa plusiki.

 

CTD jeszcze raz szczerze gratuluję pomyślunku

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postanowilem mala wylizuche zrobic. Pomijajac zupelne dno w rodzaju "gazeta.pl" czy to co sie wyprawia na onecie czy wp, zajzalem przed chwila na forum mitsubishi, na ktorym nawiasem mowiac urzeduje kolega Fido, i naprawde ciesze sie ze nie jestem fanem marki spod znaku trzech diamentow.

 

Wydaje mi się, że trochę histeryzujesz (odnosząc się do cytowanej części postu - z drugą się całkowicie zgadzam).

 

Na cytowanym forum jest cała masa przemiłych ludzi. Bardzo często spotykamy się IRL przy byle okazji i jest naprawdę bardzo miło. A że poziom techniczny postów jest niższy... Mitsubishi produkuje bardziej popularne auta i już przez to profil statystycznego kierowcy jest inny. Jeśli pokusiłbym się o jakiekolwiek porównanie - tam jest bardziej rodzinnie. Tu, to oddział psychiatryczny w pozytywnym słowa znaczeniu. Gdyby każde miejsce było takie same to życie byłoby nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wiec pogratulowac wszystkim uzytkownikom ,Gratuluje calemu forum . Gratuluje Dyrekcji Subaru Import Polska ze ma takie forum gratuluje i co wazniejsze, dziekuje, naszemu moderatorowi

.

 

normalnie zaryczałam sie cała..teraz będe siedzieć taka rozmazana (i rozmarzona) cały dzień w pracy..

papiery na biurku mokre, w klawiaturze zwarcie...

ale już sie koniec tych łez...nie będe sie więcej rozklejać..

 

ŁUBU DUBU..ŁUBU DUBU..

NIECH ŻYJE NAM SZANOWNA DYREKCJA I WSPANIAŁE wMOrDERATORY ..NIECH ŻYJĄ NAM...

TO BYLAM JA..MONIA 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę histeryzujesz (odnosząc się do cytowanej części postu - z drugą się całkowicie zgadzam).

 

Na cytowanym forum jest cała masa przemiłych ludzi. Bardzo często spotykamy się IRL przy byle okazji i jest naprawdę bardzo miło. A że poziom techniczny postów jest niższy... Mitsubishi produkuje bardziej popularne auta i już przez to profil statystycznego kierowcy jest inny. Jeśli pokusiłbym się o jakiekolwiek porównanie - tam jest bardziej rodzinnie. Tu, to oddział psychiatryczny w pozytywnym słowa znaczeniu. Gdyby każde miejsce było takie same to życie byłoby nudne.

Fido, pewnie masz racje, rzecz w tym ze ja zajzalem do jednego, drugiego tematu i stwierdzilem ze to jednak nie TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze wszyscy placza ze wzruszenia, przymajmniej nie jestem sam :oops:

Pozdrawiam Dyrekcje, Szeryfow Forumowych, babcie dziadka, no i..... tych trglodytow tez :wink:

 

PS: Jeszcze pozdrawiam, jak juz tak sie rozpedzilem, pana z niebieskiego STi 03 oklejonego iscie rajdowo o tablicach PO IMPRA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tym tropem stworzymy Kółko Wzajemnej Adoracji i będziemy się pocieszać i przekonywać o własnej, jedynie prawdziwej wartości, a w ogóle to i tak jesteśmy de best i kropka :wink:

Pstryczki dla CTD!! :wink: (cyt. za :"Legalna Blondynka" -Warner Bros. 2003 :wink: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legally Blonde Z tego co wie. MGM a nie WB.

 

Ja od rana jestem tak zwruszony, że głos mie odebrało. Kurka. Głos.

Ja pozdrawiam takiego pana w srebrnym i czerwonym i zielonym i tego pana w kapelutku z przejscia przez jerozolimskie. pozdrawiam matkie swa, i siostre ktorej nie zaposiadam i pozdrawiam pana z konca ulicy, bo tez ma wóz. A najbardziej to pozdrawiam całom ekipe bo bez niej to by nic a nic nie było a zwałszcza mojego ukochanego scenarzystkę, z którym spędziłem urocze chwile na planie, a w ogóle to się nie spodziewałem, i płakac mi sie chce. Dziekuję. Kocham wasz.pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczułem się jak natręt-mam Space Stara,znam Pana 8) Fido,pisuje i tam i kilka postów tu,przymierzam się do zakupu samochodu Subaru w roku 2005(jakieś promocje może bydom)-i z racji rozdwojenia nie czuję się gorszy bo mam mitsu i nie zamierzam czuć się lepszy bo zakupię subarynę-i tu i tam atmosfera jest miła a "napinacze" są wszędzie.

 

Pozdrawiam Szanowne Grono

 

gumas_72 (dobry rocznik :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fajową Carismę i może kiedyś tam będe miał jeszcze fajniejsze Legacy. :wink: Postów nie napisałem tysiąc ale tyle już tu przeczytałem. Się dołączam do tego wazeliniarstwa, bo w ogóle życie fajne jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca pragnę również pozdrowić serdecznie wszystkich nas forumowiczów na czele z derekcją matką moniqą i moderatorami. PRagnę wyrazić moją sympatię i radość tu z wami współnego przebywania.

 

:wink:

Grzegorz

 

PS. czy to nie czasem już 40 000 pościk ??

a w ogóle to czy jest jakaś komisja rewizyjna, czy moderator jest kontrolowany ?

nie wiem byc może już samym tym pytaniem się pogrzebałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - a Ty czego ślozy lejesz? w koncu nie jestes pelnoprawna... nie masz 1000 postow :wink: :lol:

 

W morde... chciałam w związku z tym co wyżej wnieś oficjalną skarge..

Kolega Pumex podczepia sie pod moją fuche!! OD CZEPIANIA SIE NA FORUM JESTEM JA....ewentualnie Mamusia..ona nawet częściej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. czy to nie czasem już 40 000 pościk ??

a w ogóle to czy jest jakaś komisja rewizyjna, czy moderator jest kontrolowany ?

nie wiem byc może już samym tym pytaniem się pogrzebałem

 

IMHO jeszcze nie. Jeszcze troszkę brakuje, ale może moje metody zawodzą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokonujesz perfidnej nadinterpretacji faktow ! :evil:

 

nooormalnie sie uniosłam...tzn aż sobie wstałam..JA?? gdzie tam :D ..to kompletnie do mnie nie pasuje :twisted:nawet zrobiło mi sie jakoś tak smutno i napisałam to z troski...o nagrode ... nazwałam innymi słowami to co Ty sam powiedziałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...