Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

"Jechałem do teściów z żoną dziećmi i podchmielonym teściem. teściowi po browarku zachciało się jeść. stanęliśmy w przydrożnym barze, teść poszedł sobie i dzieciom kupić frytki i po jakiejś zapiekance. po wejściu do baru (wszedł z moim starszym synkiem- 4 lata) uzyskał informację że do jedzenia są tylko chipsy i piwo ale jak ma ochotę to pani siedząca pod oknem może panu za 40 zł loda zrobić. po chwili obaj wrócili do samochodu głodni a mój synek do tego pogniewał się na dziadka że nie chciał "lodów" kupić. i weź tu dziecku wytłumacz o jakie lody chodziło... ten bar znajdował się między otwockiem a kołbielą- obecnie tylko domek po nim został..."

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Podczas imprezy zamkniętej, organizowanej dla pracowników jednej z lubelskich firm, odbywały się zawody sportowe. Jedną z konkurencji było rzucanie 5-kilogramowym młotem w dal. Podczas rzutu 22-letni mężczyzna, uczestnik zabawy, trafił w swojego 39-letniego kolegę.

Pokrzywdzony mężczyzna z raną tłuczoną lewego policzka oraz złamaniem otwartym kości jarzmowej trafił do lubelskiego szpitala. :shock:

Poszkodowany nie zgłaszał do nikogo żadnych pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badacze National Geographic odnaleźli plemię, które nigdy nie kontaktowało się ze światem. Byli to urzędnicy z pokojów 16, 17 i 18 Ministerstwa Finansów, sekcja VAT.

 

**********

 

Angelina Jolie oczekuje bliźniaków. Niestety, żona zabroniła Lechowi jechać, a kot Jarka nie przeszedł kwarantanny.

 

**********

 

Telefonia komórkowa to stary wynalazek. Pierwszy operator na świecie powstał przed naszą Erą.

 

**********

 

Nowe bułgarskie samochody będą posiadać frykcyjny mechanizm podgrzewania foteli. W razie konieczności trzeba będzie trzeć z całej siły tyłkiem o tapicerkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca zmęczony grabarz do domu, ledwie żywy, pada z nóg.

- Co ci Stefciu, ile miałeś pogrzebów dzisiaj? - pyta żona.

- Jeden, ale chowaliśmy naczelnika urzędu skarbowego – odpowiada grabarz.

- No i co z tego?

- No niby nic, ale jak go tylko zakopaliśmy, to zerwały się takie brawa, że musieliśmy bisować jeszcze 7 razy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie... W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdrą głaskać i dotykać. Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że Ona również, ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznacznie podłoże seksualne. Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie:

- Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać, chcę tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze?

Odpowiedziałem:

- Coooooooooo?????????

W odpowiedzi usłyszałem, no jak sądzicie, co? To przecież jasne:

- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet!

W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem... Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała 3 piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowana przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były ceną 600 Euro. Na to rzekłem, że oczywiście, ma racje. Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią. Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentową kolią. Gdybyście mogli Ją widzieć!!! Była wniebowzięta!!! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne. Sądze, że zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego, na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia"... Teraz była wręcz seksualnie podniecona. Ludzie!!! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem:

- Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.

Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem:

- Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować...

Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem:

- Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.

Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź:

- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn.

Sądze, że nie będę miał seksu do roku 2013...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, ta generacja procków, mimo, że produkowała spore ilości ciepła... to jednak miała kilka zabezpieczeń przed przegrzaniem, płyta główna miała też alarmy. No i spalony kawałek byłby mniej regularny, no chyba, że jakimś dziwnym trafem wypalał się geometryczny środek CPU, co jest mało prawdopodobne, bo struktura na krzemie jest asymetryczna - kupę miejsca zajmuje cache. To nie stare AMD na pierwsze generacje socket A by tak spektakularnie iść z dymem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...