Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kokos napisał:

Jeszcze przydałby się taki "prequel" do tej histori przedstawiający nam skąd wynikały te różnice w ich stanie majątkowym, w którym przystąpili do eksperymentu ;).

Bardzo bawią mnie na ten przykład te anglosaskie dykteryjki o ciężkiej pracy i korzyści z niej płynącej...tylko jak wiemy potęga ekonomiczna krajów anglosaskich zbudowana była, owszem na ciężkiej pracy, ale niewolniczej.

Niewykluczone, że ci "najbiedniejsi" koledzy przy piwie pracują dla kogoś, kto jest w innej grupie kolegów właśnie tym stawiającym piwo. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Bardzo bawią mnie na ten przykład te anglosaskie dykteryjki o ciężkiej pracy i korzyści z niej płynącej...tylko jak wiemy potęga ekonomiczna krajów anglosaskich zbudowana była, owszem na ciężkiej pracy, ale niewolniczej.

Niewykluczone, że ci "najbiedniejsi" koledzy przy piwie pracują dla kogoś, kto jest w innej grupie kolegów właśnie tym stawiającym piwo. B)

 

Masz na myśli ten skecz?

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedmiolatek (J) i pięciolatek (H) bawią się w pokoju. Wtem słychać nieco podniesione głosy. Dyskusja.

Chwilę później pojawia się J w pokoju i oznajmuje.

J: wiem, że H kończy już przedszkole, ale trzeba go przepisać do innego...

Rodzice: Jak to? Dlaczego.

J: Bo w tym nie uczą kultury.

 

:hi:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20210521-WA0002.jpg

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Aga napisał:

FB_IMG_1621609584235.jpg


To na 100%
 

Ostatnio dzwonilem do starostwa. Najpierw nie odbierają, potem przełączają do innych (4 takie przełączenia były w tym w dostałem opier… nie wiem za co ale dostałem), a jak w końcu trafiłem do właściwego wydziału to Pani oznajmiła ze nie wie. I jak to mówią nagadaj sie….

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, piwozniak napisał:

Ostatnio dzwonilem do starostwa. Najpierw nie odbierają, potem przełączają do innych (4 takie przełączenia były w tym w dostałem opier… nie wiem za co ale dostałem), a jak w końcu trafiłem do właściwego wydziału to Pani oznajmiła ze nie wie. I jak to mówią nagadaj sie….

 

 

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...