Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

A film nie będzie wyświetlany przez żadną stacje?

 

Bez sensu.  :(

 

Na TNT o 21:00 już leci, zaraz po trzecia część ! :)

 

No leciały wczoraj. Na discovery też był program back to present i porównywali ile rzeczy udało się przewidzieć w filmie, które są obecnie.

Myśmy z Fary w sobotę sobie obejrzeli 2 pierwsze części, a 3 czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sobie odreagować:

 

"Nowy ruski" łowi sobie ryby - złapał złotą, a ta jak zwykle - spełnię twoje 3 życzenia, ale mnie wypuść:

NR - ale ja wszystko mam

ZR - a milion baksów masz?

NR - mam

ZR - a wypasioną rezydencję masz?

NR - mam

ZR - (z rezygnacją) - a tytuł Boharera Związku Radzieckiego to masz?

NR - nie mam, dawaj

...i huknęło, błysnęło a nasz dorobkiewicz budzi się w okopie, w ręce jeden granat, przed nim 3 niemieckie czołgi - och to blać jedna, pośmiertny mi dała

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bułgaria jest od dziś dla mnie wyższym stanem umysłu niż Rosja...

 

 

Tak myslisz?

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/darth-vader-nie-znalazl-nazwiska-na-liscie-wyborczej,589013.html

 

Darth Vader nie ma szczęścia do Odessy. Nie znalazł nazwiska na liście wyborczej

 

Darth Vader, który ubiega się o urząd mera Odessy, nie znalazł swojego nazwiska na liście wyborczej. Na znak protestu zorganizował pikietę i trafił do sądu. Wraz z nim został zatrzymany Chewbacca. O sprawie informują odeskie media. Kolejne wybory w tym mieście zakończyły się dla bohaterów "Gwiezdnych wojen" niepowodzeniem. Komisja wyborcza w Odessie zarejestrowała 44 kandydatów o nazwisku Darth Vader, startujących w wyborach samorządowych w tym mieście. Aby można było ich rozróżnić, w dokumentach podawali prawdziwe imię ojca.

 

Najważniejszy z "Mrocznych Lordów", wiceprzewodniczący Partii Internetowej, ubiegający się o urząd mera, nie mógł jednak poprzeć własnej kandydatury. Nie znalazł jej na listach wyborczych. Na znak protestu Vader zorganizował przed komisją wyborczą pikietę. Towarzyszył mu mężczyzna przebrany za Chewbaccę. Obaj zostali zatrzymani przez policję i doprowadzeni do sądu. Vader uzasadniał, że funkcjonariusze zatrzymali Chewbaccę nielegalnie. Odeskie portale relacjonowały, że "Chewbacca został zatrzymany, bo źle zaparkował samochód i nie miał przy sobie prawa jazdy".

 

Portal dumskaya.net pisze, że "Chewbacca został ukarany grzywną w wysokości 170 hrywien (ponad 28 zł - red.) jednak - jak stwierdził, nie może jej uiścić, gdyż wszystkie jego pieniądze są przechowywane w banku galaktycznym, który nie ma oddziałów na planecie Ziemia". Darth Vader ubiegał się o urząd mera Odessy dwa lata temu, podobnie bez skutku. Próby bohaterów sagi filmowej "Gwiezdne wojny", by w wyborach parlamentarnych w 2014 r. dostać się do Rady Najwyższej także skończyły się niepowodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...