Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to, żeby ich oglądać. I ty się dałeś na to złowić. Normalnie pasiesz i propagujesz głupotę. :mellow: Jak widzę czołówkę tego durnego programu, natychmiast zmieniam kanał. Chociaż nie obejrzałem ani sekundy tego, co zapodałeś, to i tak wiem co jest na filmie - po prostu jakiś debil, jak zwykle u Drzyzgi.

Może zamiast najpierw zarzucać mi że dałem się złąpać i propaguję głupotę to warto zajrzeć do linku, bo nie ma tam żadnego filmiku, a kilka zdjęć z podpisami. A tak osmieszyłeś się sam.

Też uważam ten program za idiotyczny i nie warty oglądania, ale nie widzę nic złego z pośmainia się z takiego zestawienia jakie zlinkowałem - bo ma ono charakter szydzący z tego programu, a nie propagujący go.

Masz rację. Jestem tak bardzo uczulony na ten program, że jak tylko zobaczyłem jego tytuł od razu mnie odrzuciło. Za szybko zareagowałem.

:blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dowód na to, jak wiele dają treningi jazdy: o ile mniej szkód by było, gdyby kierowcy walili nie w auta, tylko na wolne pobocze. Tylko to wymaga treningu, żeby mieć odruch odpuszczenia hamulca, żeby odzyskać kierowalność, kiedy blokowane są koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Rozmów w toku to oglądam jak jestem zmuszony(dyżurek) i...wtedy oglądam z przyjemnością,bo szczena opada i śmiech na sali totalny jak ktoś szczyci sie tym,że ma za łóżkiem poobgryzane paznokcie,skarpety sprzed roku i resztki obiady po którym już karaluchy łażą,a co gorsze jakies partnerki sie z tym godzą i próbują "udobruchać".

Kurka syfiarz to syfiarz i out :D

Tam czasami są tacy ludzie i takie historie ,ze "aby rozluźnić atmosferę" to pikuś :)

Ja gdybym miał kobietę która nie myje się 2 tyg itp to na bank nie leciał bym do telewizji sie pochwalić tylko kopnął w dupę i tyle...

 

co do pani parkującej...śmiech smiechem,ale takie osoby zdały prawko i za cholerę nie potrafia uczestniczyć w ruchu publicznym !!!!

Jak takie cos oglądam to jestem za tym,aby namierzyć i zabrac uprawnienia !!

Są takie filmiki gdzie osoba nie rozumie auta,nie wie w którą strone kręcic i w ogóle...zagrożenie na drodze na maxa :(

Dzisiaj baba mi zrobiła hamowanie awaryjne przed pasami (na obwodnicy!) bo zobaczyła kobietę z wózkiem przed pasami...ta zyczliwa klempa nie zauwazyła,że jest na zielonej fali i że pani przechodząca grzecznie stała bo ma czerwone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, dwa posty wyżej to siekla wrzucił :P

Wiesz u emerytów to juz demencja ;) - obejrzał filmik wrzucony przez Sieklę, a już nie pamiętał skąd go "pobrał", więc jak stwierdził ze jest fajny to trzeba by wrzucic na forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...