Skocz do zawartości

wypadek....


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno czytałem ,że statystycznie rzecz biorąc częściej niż zwykłe osoby uczestnikami wypadków są kierowcy sportowi :idea:

Badania takie były prowadzone w USA i GB.

Wynika z tego ,że umiejętności to nie wszystko aby ustrzec się wypadków.

Warto o tym pamiętać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczytalem caly watek i mysle ze powinniescie sie krotko mowiac zamknac. Nie znacie (jak sadze), w przeciwienstwie do mnie, kierowcy subaru.

Teksty o pojebancu, 54-latku bez reflesku i doswiadczenia, o tym ze to pierwsza dobra fura jaka w zyciu prowadzil i inne wyssane z palca chamskie teksty sa o kant dupy rozbic.

Dla informacji: prowadzil kulturalny czlowiek, doswiadczony kierowca, pilot rajdowy. Probowal uciekac na lewe pobocze, ale jak widac sie nie udalo :( Prawda jest taka, ze nikt do konca nie wie jakie byly okolicznosci wypadku, bo 2 osoby zginely, trzecia walczy o zycie, a stan kierowcy subaru jest bardzo ciezki.

Mysle ze na tym powinno sie zakonczyc ten topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze nikt do konca nie wie jakie byly okolicznosci wypadku, bo 2 osoby zginely, trzecia walczy o zycie, a stan kierowcy subaru jest bardzo ciezki.

Mysle ze na tym powinno sie zakonczyc ten topic.

 

 

 

Jestem również za i prośba do szanownych molestatorów o szybkie zamknięcie zanim CTD lub ktoś jeszcze napisze coś głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu pare wypadków - fajnie utopiona Imprezka...

http://vtec2.webas.at/phpBB2/viewtopic.php?t=64

 

fakt..ta impreza ju| byla..ale nie wiem czy ktos widzial link z tamtego forum...

horror...tak mi przeszlo przez mysl ile razy szlam lasem bomba...chyba nastepnym razem scigne troche noge...

 

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=1298917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt..ta impreza ju| byla..ale nie wiem czy ktos widzial link z tamtego forum...

horror...tak mi przeszlo przez mysl ile razy szlam lasem bomba...chyba nastepnym razem scigne troche noge...

 

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=1298917

 

........ to tez juz byłoooooo :roll: 8) ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi przeszlo przez mysl ile razy szlam lasem bomba...chyba nastepnym razem scigne troche noge...

 

Wyluzuj Moniko... Na innym forum był opis tego wypadku i zapewniam Cię, że styl jazdy tego kierowcy nie mieścił się w ogólnie przyjętej definicji "pójścia bombą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...