Skocz do zawartości

V Plejady trasa szosowa


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

obawiam się, że co bardziej wytrawni raczej polują na ostatnie numery
Niby racja, ale w tamtym roku ostatnie (w sensie kolejności startu) ekipy późno dotarły na imprezę finałową i podobno miały już jakieś problemy z konsumpcją :?: Całe szczęście, że tylko jednego "absolutnie" nie brakowało :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To późne dotarcie było spowodowane małym chaosem jaki powstał z powodu zarówno chwilowego ale gwałtownego załamania pogody jaki i spotkania zbyt dużej liczby plejadowiczów w jednym miejscu. Nie będę ukrywał, że za zator odpowiedzialne są głównie załogi, które jazdą parami, trójkami, czwórkami itd. bo czekają wszystkie na siebie w jednym miejscu i następnie kumulują się na następnym PKC - oczywiście kolejna załoga mająca początkowy 2 min opóźnienia względem ostatniej z grupy wpada na mały korek z zaprzyjaźnionych ekip. Potem grzeje ile się da w trasie by odrobić stracony przez maruderów czas... ale to tylko ludzie w sumie, a plejady to zabawa... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przez ostatnie dwa lata należałem do ekip biorących koncówke numerów, ale teraz to p....

Z tym wyspaniem, to jest bez sensu, bo co niby godzinke dłużej :?: :roll:

po drugie, zwróćcie uwagę na filmy z poprzednich plejad, zeby sie załapać na fotki, czy film, trzeba mieć numery początkowe, a po trzecie, to przyjeżdżasz na samym końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poprzednim zlocie (moim pierwszym) startowałem z jedynką i nie narzekam. Biesiadę zaczęliśmy jako jedni z pierwszych :mrgreen:

zwróćcie uwagę na filmy z poprzednich plejad

No właśnie, film do mnie nie dotarł :sad: Mam już najnowszy numer Plejad, a filmu jak nie było tak niema. Może ktoś mógłby mnie poratować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Cześć Wszystkim widzę na liście że skład naprawdę super :grin: ja też będę oczywiście jako pilot Daniela :smile:

WRX-ina to co robi pilot określa się głównie z kierowcą tzn stanowicie zespół i dogadanie się jest najważniejsze, kierowca ma Cię rozumieć w momencie gdy nim kierujesz na próbach no i przejmujesz min kartę drogową, ....

....zresztą zobaczysz w realu będzie super :!: w tamtym roku było świetnie mam nadzieję że i w tym :grin: skład jest rewelacyjny więc zabawa będzie napewno przednia nie mówiąc o rywalizacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zlot.subaru.pl/regulamin_szosowa.pdf

 

czytaliście? czy ktoś się łapie w klasie 2 czy wszyscy do outlaw ? :lol: :wink:

 

Wydawało mi sie ze kilka dni temu regulamin był troche inny. Przejrzałem go wtedy bardzo pobieżnie, ale było chyba 6 prób zamiast 13 (oczywiście cieszy mnie bardzo taka zmiana), ale wtedy limit załóg był bodajże 120 teraz 70 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale było chyba 6 prób zamiast 13 (oczywiście cieszy mnie bardzo taka zmiana)

liczba dotyczyla zapewne samych prob samochodowo-sprawnosciowych. 13 to lacznie z pozostalymi (np golf :wink: )

ale wtedy limit załóg był bodajże 120 teraz 70

czyli zostala zamknieta lista uczestnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliście? czy ktoś się łapie w klasie 2 czy wszyscy do outlaw ?

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało BT i według jakich kryteriów Organizator dokona podziału na seria i outlaw??? Będa sprawdzane komputery, mierzone cisnienie doładowania, sprawdzane hamulce i zawieszenia????? :shock: Ja za wielu kandydatów do klasy 2 nie znam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy wydłużenie trasy rajdu z 76 do 185 km :D No i też jestem ciekaw kto seryjnym autem będzie startował w klasie 2 :D

Myślisz, że to dobrze? W takim wypadku ci, co startują na końcu na pewno skończą po 20. Biorąc pod uwagę liczbę załóg + nieuchronne obsunięcie i oczekiwania na próbach :???:

Nie zazdroszczę ostatnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier_mamon, ale załóg jest mniej, ograniczono je do 70, start pierwszej o 8:00 więc ostatnia ruszy o 10:20 - myślisz, że 9 godzin będą jechać? A obsunięcia jak już pisałem powodują głównie Ci, co po zakończonej próbie zamiast jechać na następny PKC, czekają piknikowo na kilka następnych załóg by dalej pojechać grupą - w takim wypadku chyba lepiej brać trasę turystyczną?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...