Skocz do zawartości

V Plejady trasa szosowa


beben

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie miałbym satysfakcji z 1szego miejsca na Trasie Szosowej, osiągniętego dzieki temu, że inni są szybsi na "OS", ale gorzej np. strzelają z łuku

 

Doskonale Cię rozumiem, ale się z Tobą nie zgadzam :mrgreen:

1) Do prawdziwego się ścigania są rajdy, a nie zloty, a nawet na rajdach niekoniecznie wygrywa najszybszy.

2) Na zlot zlatujemy się by się pobawić i poczarować jedyną słuszną markę. Podobnie jak dawniej miało to miejsce na Łysej Górze :wink:

3) Trasa (nawet szosowa) to taki "bieg sprawnościowy" w którym wygrywa ten który wykaże się większą wszechstronnością.

 

Więc satysfakcja jak najbardziej uprawniona. :cool:

 

[ Dodano: Wto Maj 20, 2008 9:36 am ]

w sumie impreza nazywa sie KJS

Sorry, ale ja się zgłosiłem na V Zlot Plejad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

urabus, Alex wyraża pogląd osób, które wybrały trase szosową, gdyż chcą się sprawdzic na zlocie w konkurencji szybkiej jazdy samochodem a nie walenia kijem w małe białe kuleczki :wink:

 

2) Na zlot zlatujemy się by się pobawić i poczarować jedyną słuszną markę. Podobnie jak dawniej miało to miejsce na Łysej Górze

 

od tego jest trasa turystyczna :wink:

 

 

 

skoro odwołań od wyników sie nie przewiduje, to do tego co napisał Alex dodałbym dwie ekipy analizujace wyniki i ostatecznie szybkie excelowe "porównaj pionowo" tak aby czeskie błędy nie miały wpływu na wyniki :!:

 

kiedy człowiek walczy a na wynik ma najwiekszy wpływ błąd w obliczeniach to można sie wpieklić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Do prawdziwego się ścigania są rajdy, a nie zloty

Niekoniecznie! Rywalizacja może odbywac sie na niższym szczeblu , tzn na takich imprezach. Niektórzy (nie mam Ciebie tu na mysli)poprostu nie potrafią zrozumieć, że zdrowa rywalizacja i cisnienie podczas walki może przynosić wiele satysfakcji i radochy. Głupimy tekstami staraja się udowodnić, że takie wyścigi to spotkanie fanatyków, którzy z zacisniętymi zębami rozbijaj się na próbach sportowych i poza słupkami i samochodem nie widzą świata :!: :???:

2) Na zlot zlatujemy się by się pobawić i poczarować jedyną słuszną markę.

Dokładnie. Patrz wyżej. Są tacy, którzy bawia się w inny sposób. Podkreslam, że nikt tutaj nie napisał, żeby Trasa Szosowa obejmowała tylko "OS"y. Wszystkim podoba się pomysł z dodatkowymi atrakcjami. Chodzi jedynie o sposób liczenia punktów.

3) Trasa (nawet szosowa) to taki "bieg sprawnościowy" w którym wygrywa ten który wykaże się większą wszechstronnością.

Ja jednak inaczej to widzę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ja się zgłosiłem na V Zlot Plejad

 

Ja też się zgłosiłem na V Zlot Plejad i niezmiennie od lat mam z tego ogromny fun :mrgreen:

 

Do prawdziwego się ścigania są rajdy, a nie zloty, a nawet na rajdach niekoniecznie wygrywa najszybszy

 

A no właśnie. I tu jest kolejny ważny element "konkurencji samochodowych", czyli Punkty Kontroli Czasu, gdzie można rzeczywiście dużo stracić jak się załoga nie pilnuje.

 

A pamiętacie w Wysowej taka konkurencję samochodową - jazda na dokładność, czy jakoś tak. To było fajne, bo się jechało z kalkulatorem :lol::lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowa rywalizacja i cisnienie podczas walki może przynosić wiele satysfakcji i radochy

Mi też o to chodzi, ale jak mam rywalizować zdrowo i z ciśnieniem jak na starcie moje szanse będą zerowe. Dlatego też wydaje mi się, że wszystkie konkurencje powinny być równoprawne. A przecież i tak większość konkurencji będzie samochodowych, ubiegłoroczny przysłowiowy golf, był tylko jeden :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Maj 20, 2008 10:03 am ]

I tu jest kolejny ważny element "konkurencji samochodowych", czyli Punkty Kontroli Czasu

Na odprawie, będę musiał się dobrze skupić. Proszę nie zagadywać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też o to chodzi, ale jak mam rywalizować zdrowo i z ciśnieniem jak na starcie moje szanse będą zerowe.

Dlatego stworzono klase wolnossącą :!: :mrgreen: Tam masz takie same szanse jak inni z N/A

Dlatego też wydaje mi się, że wszystkie konkurencje powinny być równoprawne.

A ja mam inne zdanie :mrgreen:

Nagrody są przyznawane dla najszybszej a nie najsprawniejszej, najcelniejsze itp załogi na Trasie Szosowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody są przyznawane dla najszybszej a nie najsprawniejszej, najcelniejsze itp załogi na Trasie Szosowej

Nagrody są przyznawane dla najbardziej uniwersalnej załogi, a nie najszybszej itp. To takie Miss Universum, czyli nie tylko ładnie chodzi ale również ładnie mówi i ładnie wygląda :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś zupełnie nie ogrania Subaru, nie może przekrzyczeć bulgotu silnika, ale za to jest piękny, że głowa... no nie głowa jest oczywiście jak w sam raz, ani za mała ani za duża :razz: No i jest jeszcze mądry bo ma Subaru :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. beben - impreza wrx

2. m.wrc - impreza sti

3. ALEX - Forester 2.5XT lub impreza GT

4. kuba - impreza wrx (po mapteku )

5. blue - impreza wrx

6. goory - impreza GT SW z hakiem (czyli +60 kg na tylnym zderzaku)

7. Agrest - GT

8. Koval - GT

9. carfit - STI

10. urabus - Forester 2.0 (wolny ssak)

11.KEBABuDaniela Impreza sti

12.Szubaru - Impreza wrx

13. J.Bauer - Impreza wrx

14. aflinta - Legacy WRC (Warcy Rycy Cescy... ino nie jedzie)

15. Golfstrom/Golfstrom Jr. - Legacy kombi 2,O GL

16. IntakWRX Bujająca się Imprezka WRX jak fortepian stojący na kanapie

17 KamilL - GT

18. Vito - STi

19. Szczur75 - Mandaryna

20. Roman Urban ( urbanek ) Legacy turbo

21.mk - legacy 2.0

22.Felix GT

23. ogs - WRX

24. GRAF - STi

pojedziemy razem lub osobno, zobaczymy, który będzie bardziej trzeźwy :wink:

25. Jakub001 STi seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież i tak większość konkurencji będzie samochodowych, ubiegłoroczny przysłowiowy golf, był tylko jeden

Golf, strzelanie z łuku, strzelanie z broni palnej, liczenie dróg dojazdowych na rondzie, pierwsza pomoc, szukanie nagrobka, buty sprężynowe. Na większości z tych konkurencji można było więcej stracić niż dało by się odrobić na wszystkich perfekcyjnie przejechanych OS. Wolnossący forester to raczej wyśmienicie nadaje się na trasę terenową - reduktor jest tam niezastąpiony, na szosowej wysoki profil opon i spore przechyły nadwodzia mogą dodatkowo utrudnić rywalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf, strzelanie z łuku, strzelanie z broni palnej, liczenie dróg dojazdowych na rondzie, pierwsza pomoc, szukanie nagrobka, buty sprężynowe

Golf-jeden, łuk-jeden, rondo-jedno, a samochodowych i tak najwięcej :wink: :mrgreen:

Wolnossący forester to raczej wyśmienicie nadaje się na trasę terenową

Wiem, ale tam już byłem w zeszłym roku :mrgreen:

na szosowej wysoki profil opon i spore przechyły nadwodzia mogą dodatkowo utrudnić rywalizację

Niestety nie miałem wyboru :wink: gdyż mam troje pilotów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. beben - impreza wrx

2. m.wrc - impreza sti

3. ALEX - Forester 2.5XT lub impreza GT

4. kuba - impreza wrx (po mapteku )

5. blue - impreza wrx

6. goory - impreza GT SW z hakiem (czyli +60 kg na tylnym zderzaku)

7. Agrest - GT

8. Koval - GT

9. carfit - STI

10. urabus - Forester 2.0 (wolny ssak)

11.KEBABuDaniela Impreza sti

12.Szubaru - Impreza wrx

13. J.Bauer - Impreza wrx

14. aflinta - Legacy WRC (Warcy Rycy Cescy... ino nie jedzie)

15. Golfstrom/Golfstrom Jr. - Legacy kombi 2,O GL

16. IntakWRX Bujająca się Imprezka WRX jak fortepian stojący na kanapie

17 KamilL - GT

18. Vito - STi

19. Szczur75 - Mandaryna

20. Roman Urban ( urbanek ) Legacy turbo

21.mk - legacy 2.0

22.Felix GT

23. ogs - WRX

24. GRAF - STi

pojedziemy razem lub osobno, zobaczymy, który będzie bardziej trzeźwy :wink:

25. Jakub001 STi seria

26.KEBABuDaniela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brasilia

Szukam pilota do udziału w rajdzie w trakcie Plejad (mój niestety nie może wziąść udziału).

Jeżeli ktoś jest chętny, zapraszam, czekam na jakiś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. beben - impreza wrx

2. m.wrc - impreza sti

3. ALEX - Forester 2.5XT lub impreza GT

4. kuba - impreza wrx (po mapteku )

5. blue - impreza wrx

6. goory - impreza GT SW z hakiem (czyli +60 kg na tylnym zderzaku)

7. Agrest - GT

8. Koval - GT

9. carfit - STI

10. urabus - Forester 2.0 (wolny ssak)

11.KEBABuDaniela Impreza sti

12.Szubaru - Impreza wrx

13. J.Bauer - Impreza wrx

14. aflinta - Legacy WRC (Warcy Rycy Cescy... ino nie jedzie)

15. Golfstrom/Golfstrom Jr. - Legacy kombi 2,O GL

16. IntakWRX Bujająca się Imprezka WRX jak fortepian stojący na kanapie

17 KamilL - GT

18. Vito - STi

19. Szczur75 - Mandaryna

20. Roman Urban ( urbanek ) Legacy turbo

21.mk - legacy 2.0

22.Felix GT

23. ogs - WRX

24. GRAF - STi

pojedziemy razem lub osobno, zobaczymy, który będzie bardziej trzeźwy :wink:

25. Jakub001 STi seria

26.KEBABuDaniela

 

Daniel, cwaniaczku - chcesz dwa razy pojechać. Sprytnie, zawsze drugi przejazd będzie lepszy :mrgreen::mrgreen: Śmieję się, bo wpisałeś się już z 11-tką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....yyyy BLUE76 tak to jest że jak Cię pewna dyskusja wprowadza w ściekły szał a nie stać człowieka na intelektualną wymiane zdań to popełniasz głupie gafy :mrgreen:

 

Kupiłem subaru aby zapiepszać jak Peter Solberg a nie po to aby liczyć skrzyżowania i czuć sie uniwersalnym kierowcom !!!!

 

Ma wygrać najszybszy ..... i "MY" mamy czuć szacunek do osoby która WIE jak się jeździ Prawdziwym SUBARU .....[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też o to chodzi, ale jak mam rywalizować zdrowo i z ciśnieniem jak na starcie moje szanse będą zerowe

 

to troszkę tak jak ja bym miał wnioskować o przeprowadzenie trasy terenowej równym asfaltem bo na piachu i górkach nie mam szans wrxem :wink: :mrgreen:

 

mówiłem to już kilkakrotnie, że w takim układzie trasa szosowa i turystyczna to właściwie to samo. Dziwię sie ze SIP nie chce zrobić trasy dla osób lubiących zdrową rywalizację na czas, nie mówię o zabijaniu sie nawzajem i podkładaniu gwoździ konkurencji bo pod tym względem Plejady są wzorem gry fair :!: . Przecież dla większości użytkowników szczególnie imprez wrx/sti pretekstem zakupu były mocne koneksje z rajdami, sportem czyli walka z czasem jest wpisana w ten samochód i to jest naturalne środowisko tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilota do udziału w rajdzie w trakcie Plejad (mój niestety nie może wziąść udziału).

Jeżeli ktoś jest chętny, zapraszam, czekam na jakiś info.

 

Prawdopodobnie miałbym kogoś dla Ciebie, doświadczenie w KJS-ach jako kierowca. Jeśli jeszcze nikogo nie znalazłeś, napisz proszę PW. Jutro po południu będę znał szczegóły,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba głównie po to kupuje się samochody, które mają po 300KM

yyy... to GT kupiles wylacznie na Plejady :shock: :wink:

 

EDIT: Dzięki ubiegłorocznemu systemowi naliczania punktów udało mi się stanąć na podium.

ufff... a juz myslalem, ze dlatego, ze umiesz jezdzic :mrgreen:

 

atrakcje są świetnymi... atrakcjami i pomagają rozładować stres pomiędzy OS

:shock: Artur a ja myslalem, ze przy Twojej sile spokoju nawet plynna stal zamarza :wink:

 

Tzn. każda załoga ma np.5 razy strzelić z łuku. Wynik nie jest istotny dla klasyfikacji

Policja moze byc innego zdania.... ofiary rowniez :mrgreen:

żeby zmieniono ubiegłoroczny sposób obliczania wyników

Alex - podobno maja byc o wiele wczesniej :mrgreen:

 

a nie walenia kijem w małe białe kuleczki

czyli nie bedzie naparzania kijem w purchawki? :shock: :mrgreen:

 

Rywalizacja może odbywac sie na niższym szczeblu

Alex - przy barze Cie skilluje :mrgreen:

Są tacy, którzy bawia się w inny sposób

Alex - nie kazdy lubi perwersje :mrgreen:

Wszystkim podoba się pomysł z dodatkowymi atrakcjami.

yyy.... jak wyzej :mrgreen:

Ja też się zgłosiłem na V Zlot Plejad i niezmiennie od lat mam z tego ogromny fun

hmmm... wreszcie przyjeto to zgloszenie na 5-te Plejady :mrgreen: wczesniej przez lata nie chcieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem subaru aby zapiepszać jak Peter Solberg
to troszkę tak jak ja bym miał wnioskować o przeprowadzenie trasy terenowej równym asfaltem

Co prawda nie przekonaliście mnie i dalej uważam, że Plejady to nie jest impreza dla tych co chcą prawdziwych rajdowych emocji ale z wielką przyjemnością obejrzę z moimi chłopakami wasze popisy w stylu Solberga :cool:

A jak będziecie "przelatywać" koło wolnego ssaka z gatunku Leśnik to chociaż pomachajcie na powitanie :wink:

My ruszamy już dziś wieczorem, zatem do zobaczenia na trasie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będziecie "przelatywać" koło wolnego ssaka z gatunku Leśnik to chociaż pomachajcie na powitanie

Jak wcześniej pisałem, szacun za to, że chcesz spróbować i za wolę "walki". Może wpadniesz jutro do Lorien na wieczorną naradę ;) przed Trasą Szosową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...