Skocz do zawartości

Super techniczna sprawa - rdza na koncowce H&S


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu obserwuje ze koncowka wydechu na moim H&S normalnie ma takie rdzawe plamy. Co to kurde jest? Auto garazowane, wszystko jak nalezy, nigdy z czyms takim we wczesniejszych koncowkach sie nie spotkalem. Na Waszych H&S tez to tak nieladnie wyglada?

Ktos wie jak z gwarancja na H&S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też to zauważyłem na H&S, a mam go dopiero 2 miesiące... :cry:

Może tak się dzieje tylko po zimie, tzn. mam na myśli ten okres, kiedy niekoniecznie pada śnieg, ale koniecznie polscy drogowcy sypią sól i inne świństwa, żeby wyrobić plan... :wink: Jak to jest u Was (pewnie macie H&S dłużej niż ja) - zauważacie to tylko po zimie, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka w moim wydechu też przybrała takiej złotawej barwy ale wydaje mi się to normalne zjawisko pod wpływem temperatury - przyznam się że nawet podoba mi się taki nadpalony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, podjedź do jakiegoś spawacza i niech Ci pociągnie palnikiem ;)
A po co spawacz i palnik? Podkręcę trochę dawkę paliwa i ustawię boost na 2.0bary i samo się usmaży i jeszcze kilka metalowych części wypluje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, wysyłam Ci na PW fotki mojego Prodrive'a ... to co się z nim stało przerasta moje najgorsze koszmary :( nie wklejam na forum, bo obiecałem sobie, że dam Dyrekcji i SIPowi szansę na udowodnienie, że mój przypadek jest odosobniony i jednak warto wydać te 2500 PLN na końcówkę z fajnym napisikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...