Skocz do zawartości

Super techniczna sprawa - rdza na koncowce H&S


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to u mnie wyglada:

 

Obrazek

 

 

Takie sa właśnie efekty jak sie kupuje chinskie podróbki :mrgreen:

 

A tak powaznie powinno to zejść pastą polerską np. tempo , potem zakonserwowac środkiem do chromu, zapisz sie na forum Harley Dawidson , tam Ci powiedzą jaki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na moim H&S też chyba coś takiego jest. Ale nawet do głowy by mi nie przyszło to polerować.

 

PS Pasta do polerowania stali nierdzewnej? W zwykłym sklepie można kupić taką do czyszczenia sprzętów kuchennych wykonanych z tego materiału (zlewozmywaki, wyciągi kuchenne) - też pewnie da radę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym sklepie można kupić taką do czyszczenia sprzętów kuchennych wykonanych z tego materiału (zlewozmywaki, wyciągi kuchenne) - też pewnie da radę :mrgreen:.

 

Proszę cię :roll:

 

Chcesz polerować wydech H&S pastą do zlewozmywaka :shock:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie powinno to zejść pastą polerską np. tempo

 

Takie zmatowienia też zejdą po paście Tempo ? Bo mój zajebisty REMUS nie błyszczy jak trzeba :mrgreen:

OT: slownictwo ex-moda powala... :roll:

 

btw, czy na francuskich autach nawet Remusy szybciej matowieja/rdzewieja? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech robiony z kwasówki (stali nierdzewnej ?) i od roku żadnych śladów rdzy nie ma. Polerować nie poleruje chyba że od tego dzwięk boksera się zmieni to oczywiście zaczne :) Myślałem że takie firmowe wydechy jak HS czy SS to wieki przetrwają a tu widzę że może być inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że takie firmowe wydechy jak HS czy SS to wieki przetrwają a tu widzę że może być inaczej
Ja też jestem zaskoczony szczególnie tym zdjęciem H&S powyżej:sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech robiony z kwasówki (stali nierdzewnej ?) i od roku żadnych śladów rdzy nie ma.

 

Wbrew pozorom, stal nierdzewna bardzo łatwo rdzewieje, a szczególnie w warunkach jakie panują zimą na polskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom, stal nierdzewna bardzo łatwo rdzewieje
Hmm...a stal nierdzewna używana w gastronomii i medycynie jakoś ciągle w wodzie, soli i różnych świństwach pływa i nie rdzewieje :roll: A za taką kasę co H&S kosztuje to zwykła fuszerka i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś problemy ze swoim HKS-em?? :roll:

 

Nie, wypolerowałem go żeby był jeszcze ładniejszy :cool:

 

[ Dodano: Czw Kwi 03, 2008 8:58 pm ]

Hmm...a stal nierdzewna używana w gastronomii i medycynie jakoś ciągle w wodzie, soli i różnych świństwach pływa i nie rdzewieje :roll: A za taką kasę co H&S kosztuje to zwykła fuszerka i tyle.

 

Stal nierdzewna używana do zastosowań higienicznych (gastronomia, medycyna itp.) jest innego gatunku (ma inny skład chemiczny, i chropowatość) niż ta używana do wydechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal nierdzewna używana do zastosowań higienicznych (gastronomia, medycyna itp.) jest innego gatunku (ma inny skład chemiczny, i chropowatość) niż ta używana do wydechów.
Wiem o tym ale chodzi mi o to że za taką kasę co trzeba dać za H&S to firma mogłaby zastosować taki gatunek stali żeby nie rdzewiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...