Skocz do zawartości

Lampy tyl aftermarket do WRX MY08 - czy sa juz ?


corbis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Zacząłem i ja się rozglądać za jakimś zamiennikiem tych g..j looków w moim wozidle i koniec końców zamówiłem sobie te nakładki:

 

dafota.3.64a1326384173c.jpg.smALL4overlays.jpg&th=1824

 

opcja B, czyli same "obramówki". Kliknąłem kup teraz, zająłem się kolacją i wyszedłem z domu.

Przechodząc koło samochodu siarczyście zakląłem w języku, którego tubylcy nie rozumieją, jak zobaczyłem, że moja subarynka ma przecież jeszcze ten czerwony trójkąt w ramach światła przeciwmgłowego (wychodzi więc na to, że to jednak JDM :) ).

 

dafota.3.13z1326384425j.jpg.smczerwonyszajsDSC_3104.jpg&th=7052

 

Wróciłem do komputera, żeby zmienić zamówienie i - oczom nie wierzę - wiadomość od "service@paypal.pl" -> Twoja paczka od nadawcy F4D Studios / Premium Auto Styling jest już w drodze. Poziom obsługi niespotykany na allegro.pl...

 

Teraz pytanie czy ktoś próbował unieszkodliwić jakoś ten czerwony element wewnątrz lampy? (czy zamówić sobie po prostu lewą lampę US-spec?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dafota.3.lka1327052914c.jpg.smlampyWP_000437.jpg&th=9408

 

przyszło... wielkie to, cholera. Muszę teraz poszukać jakiejś agencji reklamowej czy czegoś takiego, żeby mi to "zamontowali" (nie mam suszarki!!) ;)

 

-- Cz lut 09, 2012 11:21 am --

 

dafota.2.4ys1328775511f.jpg.smDSC_0076.jpg&th=9152 dafota.2.28v1328775511s.jpg.smDSC_0078.jpg&th=7302

 

dafota.2.gfh1328775511y.jpg.smDSC_0081.jpg&th=1268 dafota.2.zj61328775511q.jpg.smDSC_0083.jpg&th=2112

 

zaryzykowałem bez kupowania lampy nieposiadającej czerwongo przeciwmgłowego. Wyszło chyba nawet nieźle... w każdym razie mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za nowego sti z 2009 roku, kupionego 3 miesiące temu dałem 37K USD. Jedyną opcją, jaką można wybrać kupując STI to kolor i skrzynia. Manual to rzecz na tyle wyjątkowa, że potrafi przestać w salonie 2 lata i nikt nawet na niego nie spojrzy... Nowy 2011 kosztował tutaj $46K, ale nie chciałem sedana w automacie, więc wyszło to, co wyszło. Co do zarobków, to zależy co się robi - generalnie nie ma tutaj podatku, więc o tyle więcej człowiekowi w portfelu zostaje. A ubezpieczenie kosztuje o dziwo śmiesznie tanio - w zasadzie musiałem wykupić dwa, bo po na wyspie potrzebne jest zupełnie niezależnie nowe ubezpieczenie - OC + AC w Arabii na pół roku 400 szmaciaków (106 USD), a w Bahrajnie dodatkowo OC 37 dinarów (97 USD), więc jakoś kosmicznie drogo nie ma. Dopiero po pierwszym dzwonie robi się ciekawie, bo firma zrywa umowę po wypłaceniu odszkodowania i trzeba szukać nowej firmy - a wtedy ceny rosną już wykładniczo. Ciekawostka jest, że można ubezpieczenia w ogóle nie mieć...

 

Litr 98 nie kosztuje - nie ma tutaj takiego paliwa. Albo 91 albo 95. W Bahrajnie to koszt około 26 centów za litr. W Arabii 1/2 tej kwoty... ;). Z resztą zobacz spalanie w podpisie, nie chowam wydatków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aki001, sam zakładałeś?, ja właśnie dzisiaj dałem do zakładu w którym przyciemniają szyby, ale ...zepsuli na bocznych lampach tam gdzie są te wypukłości...będę próbował jeszcze raz, ale chyba sam to zrobię tym razem...ja zamówiłem całe czerwone i chciałem wyciąć tylko kierunek i trzeba przyznać, że wewnętrzne całe czerwone wyglądały super;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole fabryczne tylnie lampy w GR STI - w szczegolnosci gdy karoseria jest srebrna lub biala - choc podejrzewam ze w wersji USDM lampy sa symetryczne i lepiej to wyglada. Miedzy innymi dlatego przy kupnie auta wybor padl na srebrny kolor. W sumie lekko przyciemnione tez fajnie wygladaja... bardziej pasuja wtedy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...