Skocz do zawartości

Lampy tyl aftermarket do WRX MY08 - czy sa juz ?


corbis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Nie będę tworzył nowego tematu, więc tak: zakupiłem lampę w klapę, biały trójkąt z wersji angielskiej. Czekam na przesyłkę. Czy jak włożę do środka taka żarówkę http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-W21W-T20-7440-27x-SMD-5050-12V-Czerwony/832

nie będzie żadnych błędów na desce rozdzielczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzył nowego tematu, więc tak: zakupiłem lampę w klapę, biały trójkąt z wersji angielskiej. Czekam na przesyłkę. Czy jak włożę do środka taka żarówkę http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-W21W-T20-7440-27x-SMD-5050-12V-Czerwony/832
nie będzie żadnych błędów na desce rozdzielczej ?


Ja kupilem taka zarowke:
http://allegro.pl/zarowka-t20-w21w-12v-czerwone-1-wlokno-elta-882r-i6578242791.html

I bledow nie ma :-) i czerwonej poświaty od wyłącznej żarówki też praktycznie nie ma.
d48a55097ba8cdf9e05bfe25b523b124.jpg
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A tak wygląda u mnie Oracal 8300-30 (Dark Red) z przeciemnionymi wstawkami w środku. Gdybym robił drugi raz to chyba wziąłbym jednak o stopień jaśniejszą folię tj. 31. Niby jest nieźle ale od czasu do czasu mam wrażenie, że ta 30-ka jest taka jakby trochę zbyt matowa / za mało transparentna.

 

lampy.thumb.jpg.395131f72579a0cd3072e3aa1d410384.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

 

Nie lepiej po prostu całe przyciemnić? Jak dla mnie trochę trochę dziwnie wyglądaja lampy częsciowo przyciemnione (zarówno tak jak masz, jak i tak jak planujesz zrobić) ale .. to Twoje auto ;-)

 

P.S. Za to chlapacze dobrane idealnie pod kolor, jakiej to firmy?

 

Edytowane przez pb2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pb2004 napisał:

 

Nie lepiej po prostu całe przyciemnić? Jak dla mnie trochę trochę dziwnie wyglądaja lampy częsciowo przyciemnione (zarówno tak jak masz, jak i tak jak planujesz zrobić) ale .. to Twoje auto ;-)

 

P.S. Za to chlapacze dobrane idealnie pod kolor, jakiej to firmy?

 

Środki chce jasne zostawić ze względu na wsteczny, mam ciemne szyby i w nocy jest problem z parkowaniem, założyłem już mocne ledy do wstecznego, poprawiło się, ale za mało. Dlatego pomysł z czarnymi lampami i środek jasny.

Chlapacze zamawiałem u Karola Nowakowskiego na fb, tel: 664442122, chlapacze są bez naklejek, naklejki osobno zamawiałem. Poniżej foto z chlapaczami.

20170921_112928.jpg

Edytowane przez Szakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szakal napisał:

mam ciemne szyby i w nocy jest problem z parkowaniem

 

Też tak mam, ale oklejenie wstecznego już za bardzo nic nie zmieniło (wczesniej było fatalnie i po oklejeniu jest fatalnie, trochę ratuje kamera cofania którą też widze masz). Poza tym czego się nie robi dla wyglądu samochodu :-)

 

Jakby co to na Suwak 4 (obok Domaniewskiej) robiłem swoje lampy. Obrys od lampy, skanowanie obrysu i wycięcie na ploterze - i tak kilka razy aż wyszło idealnie zgodnie z linią lamp - dzięki temu teraz (o ile nie zgubili) mają gotowy wzór do Lanosa zarówno części środkowej jaki i zewnętrznej. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pb2004 napisał:

 

Też tak mam, ale oklejenie wstecznego już za bardzo nic nie zmieniło (wczesniej było fatalnie i po oklejeniu jest fatalnie, trochę ratuje kamera cofania którą też widze masz). Poza tym czego się nie robi dla wyglądu samochodu :-)

 

Jakby co to na Suwak 4 (obok Domaniewskiej) robiłem swoje lampy. Obrys od lampy, skanowanie obrysu i wycięcie na ploterze - i tak kilka razy aż wyszło idealnie zgodnie z linią lamp - dzięki temu teraz (o ile nie zgubili) mają gotowy wzór do Lanosa zarówno części środkowej jaki i zewnętrznej. 

Kamerka ratuje, ale jak się cofa prosto, przy prostopadłym parkowaniu na styk mało pomaga.

Dzwoniłem i wzór mają do Lanosa, jutro rano mam zadzwonić, może będą mieli czas zrobić, dzięki za kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pb2004 napisał:

Jakby co to na Suwak 4 (obok Domaniewskiej) robiłem swoje lampy. Obrys od lampy, skanowanie obrysu i wycięcie na ploterze - i tak kilka razy aż wyszło idealnie zgodnie z linią lamp - dzięki temu teraz (o ile nie zgubili) mają gotowy wzór do Lanosa zarówno części środkowej jaki i zewnętrznej. 

Mega cynk :) Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem folię na lampach tył (czerwona) , moim zdaniem wygląd dużo lepiej ale przez 3 miesiące potem folia zaczęła robić się różowa i wyglądało to .... sami wiecie.

 

Podobną opinię słyszałem o tych zestawach ze stanów nie wiem jak ORACAL po dłuższym czasie. 

 

Myślę pomalować lampy lakierem do lamp, czerwonym - widziałem efekty w innym samochodzie i jest dobrze choć oklejanie folią mniej upierdliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kupowałem w USA i były na folii Oracal. Mam oklejone od ponad dwóch lat i absolutnie nic się nie dzieje - kolor ten sam. Co więcej - w tym roku zmieniłem lewą lampę w klapę, żeby była biała i zamówiłem sobie ponownie folię od tej samej firmy. Po zamontowaniu nie widzę żadnej różnicy pomiędzy folią dwuletnią (lewa lampa w błotniku) vs folią nową (lewa lampa w klapie).

Także szczerze polecam. A i jak się okazuje, zapłaciłem mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał_Jaw napisał:

Miałem folię na lampach tył (czerwona) , moim zdaniem wygląd dużo lepiej ale przez 3 miesiące potem folia zaczęła robić się różowa i wyglądało to .... sami wiecie.

 

Podobną opinię słyszałem o tych zestawach ze stanów nie wiem jak ORACAL po dłuższym czasie. 

 

Myślę pomalować lampy lakierem do lamp, czerwonym - widziałem efekty w innym samochodzie i jest dobrze choć oklejanie folią mniej upierdliwe.

 

 

ORACAL miałem przez 8 lat i nic się z nią nie działo.

 

Czy ktoś może wie gdzie można kupić tylne lampy w klapę żeby miały też ledy od postojowych i stop? kiedyś widziałem takie lampy na żywo, ale nie miałem okazji się zapytać gdzie można kupić. 

Edytowane przez Szakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Michał_Jaw napisał:

Miałem folię na lampach tył (czerwona) , moim zdaniem wygląd dużo lepiej ale przez 3 miesiące potem folia zaczęła robić się różowa i wyglądało to .... sami wiecie.

 

Podobną opinię słyszałem o tych zestawach ze stanów nie wiem jak ORACAL po dłuższym czasie. 

 

Myślę pomalować lampy lakierem do lamp, czerwonym - widziałem efekty w innym samochodzie i jest dobrze choć oklejanie folią mniej upierdliwe.

 

 

 

Typowe dla chińskich folii, kup oryginał ORACALa i nic się nie będzie działo - ani się to nie odbarwia ani nie odkleja (o ile przyklejający zna się na rzeczy). Co do malowania lamp to jest fajny wątek na NASIOC-u - najpierw były w nim same ochy i achy na temat pięknie pomalowanych lamp właścicieli Lanosów, jakieś dwa lata później ci sami ludzie pytali czy innym tez tak się łuszczy i odbarwia farba a jeszcze rok później wszyscy pytali gdzie można tanio kupić nowe lampy. W przypadku folii zawsze można przywrócić stan poprzedni bez żadnego uszczerbku dla lampy (no chyba że ktoś sobie wycinał środkową część, wtedy moga zostać rysy) a samo oklejenie jest trwałe i tanie (nie wiem jak teraz ale parę miesięcy temu na Suwaku zapłaciłem 100 zł za 5 elementów - tylne lampy każda z dwóch elementów, plus światło stopu górne. Dodatkowo musiałem kupic folie w sklepie obok za bodajże 20 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...