Skocz do zawartości

Lampy tyl aftermarket do WRX MY08 - czy sa juz ?


corbis

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kreon napisał:

Jak dorwę lewą lampę w klapę z anglika to również zabiorę się za oklejenie na czerwono, przy okazji chciałbym też pozbyć się tej chromowanej blendy czy jak okleję ją tą samą folią to czy ten chrom nie będzie prześwitywał (podejrzewam, że będzie)? Czy lepiej na blendę zastosować jakąś 3M?

Chrom oklej tą samą folią co lampy. Też chciałem tak zrobić w pewnym momencie, ale sprzedałem auto. Wydaje mi się, że będzie ekstra wyglądać i będzie pasować do obecnego trendu czerwonej listwy między tylnymi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rosaskc

Jakby nie przebijał ten chrom to faktycznie wydaje mi się, że będzie pasować. I został by zachowany odcień czerwonego, bo zastanawiam się nad jaśniejszym 8300-031 lub 032.

Jakby ktoś oklejał tą samą folią i blendę i lampy, to fajnie jakby się podzielił tym czy przebija czy jednak nie.

 

I pojawiają się nowe dylematy na horyzoncie jak chlapacze to czarne czy jednak wybrać czerwone pod blendę i lampy. Po chlapaczach co z felgą na lato? Złota od gt wrx czy jakieś inne bardziej standardowe. Zwłaszcza, że lakier srebrny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...