Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

Było zacnie :mrgreen:

Fajna ekipa, dobre jedzenie, tylko samochodów mało :mrgreen::mrgreen:

Wyjeździłem się :twisted:

Gdyby nie moja pilotka... :mrgreen::mrgreen:

 

No i pogoda nam dopisała :!:

 

Pozdro dla wszystkich :cool:

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 10:10 pm ]

wlasnie wrocilem - opalilem sie troche, zdjec narobilem i zaluje ze turbosmietnik "siem nie zlozyl" :mad:

 

nastrzelalem ze 400 zdjec ;) generalnie robilem na seryjnych i jest wiele fajnych sekwencji - np caly boczur matiego z efektami dymnymi :twisted:

 

wypalisz rajowi na płytce :?:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak masz racje.ty sie scigaj z leszczykami tym swoim potworem :) znaczy sie ze tes lestes leszczyk jak cie loja wułeriksy seryjne :mrgreen:

 

No. Od razu mi lepiej :mrgreen::mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pojezdzij w PEZETMŁOCIE cytrynka to bedziesz lal cytrynka nawet sti.sprawdzone :wink:

krecenie dupa wokół stadionu i tamejszych smietnikow niewiele daje...

 

Raju a moze pilotka twoja niech zmieni kierowce to bedzie lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wreszcie w domu pod pierzyną :mrgreen:

Warto było tłuc się 600 km w obie strony,żeby wziąc udział w tak fajnej imprezie.Po raz pierwszy byłam na Cynie i mam nadzieję ,że nie ostatni :mrgreen:

Dziękuję :

- sędziom za cierpliwość i wyrozumiałość,

- kierowcy naszego bombowca za to,że z godnością przyjął 2 taryfy na kolejnych odcinkach :oops: ...i że nie musiałam wracać do Poznania na piechotę :wink:

-Loży Szyderców za dyskretne komentarze :wink:

-sobie, że nie podyktowałam kierunku na bandę, na grzyby, z powrotem na start :roll: ....

Gratuluję zwycięzcom i pozostałym zawodnikom, którzy dojechali do mety (lub nie :wink: )

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i dziękuję za słowa pociechy po ogłoszeniu wyników :smile:

Mój debiut jako pilota trudno zaliczyć do udanych,więc wszelkie wskazówki od Dobrych Ludzi będą mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Vergette - mojemu dzisiejszemu pilotowi :cool:

 

Mały5150 to ja serdecznie dziękuję, że mnie przygarnąłeś na prawy i gorąco pozdrawiam... do miłego :roll:

 

Hogi , jakie ładne zdjęcie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, ja się nie mam co cieszyć ani smucić, w imprezach tego typu jadę 2-3 razy w roku i raczej zachowawczo (bezpiecznie dla auta) i dla funu, także pełen luz :) Zludźmi którzy jeżdżą w kajtkach to nawet nie mam co się próbować ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nie ma szutru w zasadzie, szuter jest na dwóch prostych na torze i na może 50-100m próby na giełdzie, reszta to zasyfiony beton. Na prostej w poszperowanym aucie specjalnie nie przeszkadza w przyspieszaniu, słabo było w 2-3 miejscach na giełdzie, ale też bez tragedii. Na typowym szutrze jest koszmarnie na takich oopnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Hogi Hogi...

Wielkie dzięki za imprezę niestety znowu nie moglem wziąć udziału w zawodach, ale następnym razem juz koniecznie wystartuje.

Miło było was poznać oraz zobaczyć.

 

Czy ktoś się orientuje kiedy będą jakieś pojeżdzawki na słomce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...