Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BaRy, pisz do SIP, moze ktos w ostatnim momencie zrezygnuje. Na liste "oczekujacych" zawsze mozesz sie wpisac :wink:

Spoko coś się wymyśli. :wink:

 

BaRy nie mogę jechać na Plejady, jak wcześniej pisałem -numer startowy, hotel i 3 miejsca odstąpię.

 

Dzięki, może kto inny skorzysta.

 

Ja w tym roku nie planuje startować, jadę dla towarzystwa i spanie w sumie już bym miał z ekipą WLKP, chodzi tylko o wkręcenie się na jedzonko i sobotnie balety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na ostatnich zdjeciach ten Szeroki wyciagal - OBK? Ostatnie blocko wyglada na dosc grzaskie :mrgreen:

 

Mam pytanie do tych, co juz byli - jak to wyglada na trasie terenowej? Dostaje sie mapke z zaznaczonymi sciezkami, ktorych tak naprawde nie ma i trzeba sobie busola azymut wytyczac? Jest jakas szansa, ze moja zona, ktora myli prawa z lewa, da rade jako pilot? :roll:

 

[ Dodano: Pon Maj 12, 2008 7:43 pm ]

Btw. nie wiem czy czytaliscie te stronke - tydzien przed Plejadami jest rajd Haldy i moze sie okazac, ze przez rozorane przez wiekszych kolegow pola nie przejedziemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej inny, bo beda sie wsciekac

 

jak Pani, do ktorej pomylkowo podano nr telefonu, pod ktorym mozna bylo zadawac pytania dotyczace zlotu :mrgreen:

 

Proponuje 13

 

oki, niech bedzie 13 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy, pisz do SIP, moze ktos w ostatnim momencie zrezygnuje. Na liste "oczekujacych" zawsze mozesz sie wpisac :wink:

Spoko coś się wymyśli. :wink:

 

BaRy nie mogę jechać na Plejady, jak wcześniej pisałem -numer startowy, hotel i 3 miejsca odstąpię.

 

Cześć,

 

Bardzo chętnię przygarnę jak nadal aktualne. :mrgreen:

Pozdrawiam.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy cena ok. 500zl jest ok?

 

W USA kosztuje 60 USD, w Polsce kosztowała więcej ale nie pamiętam ile. Za płytę pod silnik chcieli 1400zł.

 

z czymś twardym np kamień, beton

 

Wtedy to obawiam się, że ta osłona też niewiele da. :) Trochę poupalałem Forkiem i póki co dyfer nigdy nie oberwał. Płytę pod silnikiem mam raczej dla pewności siebie bo też jeszcze nigdy nią nie przywaliłem. Jak boisz sie o samochód to po prostu nie idź na 100% :) Tu mowa oczywiścię o Olleo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA kosztuje 60 USD, w Polsce kosztowała więcej ale nie pamiętam ile. Za płytę pod silnik chcieli 1400zł.

SIP chyba poszedl po rozum do glowy i oferuje plyte alu pod silnik w cenie konkurencyjnej do pewnej znanej firmy tuningowej ;) - 825zl

 

Płytę pod silnikiem mam raczej dla pewności siebie bo też jeszcze nigdy nią nie przywaliłem. Jak boisz sie o samochód to po prostu nie idź na 100% :) Tu mowa oczywiścię o Olleo :)

Juz mam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...