Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama czy nie... nie pojmuje tego.

Każdy posiadacz subaru jeżeli niechce przedrazać i tak nie bedzie kupował w ASO, a taka walka podjęta główne przez Subaryte jest bezsensu.

W jakimś wątku było polecono nie-ASO.. no i co z tego? Jesteśmy na forum miłośników subaru, a jeżeli jest inaczej to ja nie mam prawa bytu tutaj, ponieważ mam zwykła astre, bez napędu na 4 koła i bez boxera i nic mnie nie łączy, a ni z SiPem ani z czymkolwiek co subarowe. :roll:

 

Koniec świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy posiadacz subaru jeżeli niechce przedrazać i tak nie bedzie kupował w ASO

 

Nie tylko z tym jest problem, cena ceną ale żeby były dostępne te części a nie jak głupek dzwoni się co chwile i wkońcu mówią że tak część jest - człowiek się umawia a tu części brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne.

 

Pozostaje mi dołączyć się do podziękowań dla WRCFana za wszystko dobre, co dotychczas tu zrobił.

I wyrazić cichą nadzieję, że za dwa tygodnie, jeśli się decydencka chandra nie rozwieje, nie dostanie bana jako "agent konkurencji".

Bo samo wywalenie z moderowania, to IMO jakiś nadmierny liberalizm; wszak w byznesie twardym trza być, nie mientkim, nie?

 

Mówicie, że jest forum na nie-ASO? Też nie wiedziałem, ale dzięki Subarycie (?) już wiem ( :mrgreen: ), i zamierzam zajrzeć. Może się zadomowię...? Póki mnie stamtąd WRC nie wywali za tankowanie na nieautoryzowanej przez Aza stacji benzynowej... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ochłonąłem i napiszę spokojnego posta. Tamtego skasowałem. Spieszę się, zanim ktoś zamknie wątek...

 

Czuję, że Jacek nie miał tu nic do powiedzenia. Powiem tak, w imię mojej ukochanej wolności słowa - kurwica mnie bierze na takie działania. A teraz proszę o pasek.

 

Za wikipedią:

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

 

Dodałbym nową definicję (no offence moderatorzy - to nie do was przytyk) dla forów komercyjnych: Moderator Komercyjny - osoba dbająca, by nie zostały naruszone żadne interesy sponsora forum. Witamy na forum Piotra Rubika.

 

Droga Dyrekcjo. Natura nie znosi pustki. Jeśli nie można tu swobodnie porozmawiać o tym, o czym Gal napisał w innym wątku (o samochodach, dupie Maryni, cieknącym szyberdachu, czy wczorajszym piwie maniaków marki), to po prostu takie miejsce powstanie. Nie da się. Zapewniam, że się nie da wyłączyć z tych rozmów rekomendacji mniej lub bardziej autoryzowanych warsztatów. Czy naprawdę chcielibyśmy, aby pozostały tu smutne wątki pt. "Czemu serwis X mnie nie obsłużył właściwie. Ja znam słynnego reżysera i poleciłem subaru 5 bogatym kolegom. Żądam zadośćuczynienia lub skontaktuje się z Państwem mój prawnik".

 

Każdy wzrost represji skutkuje wzrostem oporu. Za chwilę zaczniemy tu na złość SIP przemycać treści niepożądane. A na koniec sobie stąd pójdziemy. Czy naprawdę to jest ten kierunek rozwoju?

 

Zamiast leczyć objawowo, należy wziąć się za przyczyny. Przyczyny są znane. Histeryczne reakcje, jak ta będąca tematem wątku, świadczą tylko o tym, że SIP bardzo boi się konkurencji. Ale żeby aż tak bardzo?

 

P.S. WRCFan, szacun za robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dealer Subaru z Łodzi ucieszy... :twisted:

chyba Częstochowy ;)

Za wszystkie te lata, które wspólnie spędziliśmy na forum, za Plejady, na których miałem okazję usiąść Ci na głowie :mrgreen:

Lucek spokojnie, WRC nie odchodzi na zawsze, został zdegradowany, ale mam nadzieję, że jeszcze pobędzie z nami (zanim się wszyscy przeniesiemy na nie-ASO.pl ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę się, zanim ktoś zamknie wątek...

Nie zamknie.

Jeśli nie można tu swobodnie porozmawiać o tym, o czym Gal napisał w innym wątku (o samochodach, dupie Maryni, cieknącym szyberdachu, czy wczorajszym piwie maniaków marki), to po prostu takie miejsce powstanie.

W off-topicu możesz o tym swobodnie pisać...No chyba, że o czymś nie wiem.

Zapewniam, że się nie da wyłączyć z tych rozmów rekomendacji mniej lub bardziej autoryzowanych warsztatów

Ze zrozumiałych względów -chodzi o te bardziej autoryzowane ;)

Za chwilę zaczniemy tu na złość SIP przemycać treści niepożądane

No to byłby pełen wyraz dojrzałości emocjonalnej ;)

Zamiast leczyć objawowo, należy wziąć się za przyczyny

Staramy się. Naprawdę. Pisałem o tym wcześniej - napiszę i teraz, wpadki się zdarzają. Wszystkim. Biorąc pod uwagę statystykę - z nami nie jest źle (choć zawsze może być lepiej)

No i teraz nazwa zakazana pojawi sie z pińcet razy

taaa....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achaaaaa, to teraz już wiem. Czyli jak ktoś wklejał zdjęcie czterech turbin albo pisal, że nie może powiedzieć to chodziło o nie-ASO.pl...... :roll:

 

Tak dokładnie o to, przynajmniej tak mi się zdaje że o www.nie-ASO.pl mowa. A teraz to chyba nie ma już strachu wszyscy będą wiedzieć to może WRCka znowu na moda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, mówisz o tej firmie z super asortymentem, świetną dostępnością części i szeregiem prawdziwych fachowców?

Asortyment tak, dostępność lepsza ale mam nadzieje że to się w SIP-ie poprawi a jeśli chodzi o fachowców to znam tu i tu i na serwis w krakowie złego słowa nie powiem. Naprawde są dobrzy i się starają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRCfan: jako szary FORUMowicz po prostu zwyczajnie dziękuję za rzetelną, fachową i obiektywną pracę na stanowisku moderatora. A tą zaległą skrzynkę piwa to jeszcze wypijemy, w najbliższym mozliwym dla Ciebie terminie! Do zobaczenia na FORUM www.nie-ASO.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ja zmykam, mam nadzieje że to jest jak zły sen. Jutro WRC'ek będzie na nowo dawał mi paski.

Jeśli okaże się że jednak nie to WRC'ek dzięki za te pare latek. Mam nadzieje że będziesz z nami i kiedyś wrócisz jako mod też.

Zdanie dyrekcji czy jest słuszne czy nie to nie nam to oceniać. Należy uszanować tą decyzje. Praktycznie to dzięki pomysłowi Dyrekcji poznaliśmy się wszyscy i za to trzeba być wdzięcznym.

Co do forum nie-ASO to jest i dobrze. Zarówno tu jak i tam licze że poznam jeszcze wiele osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten wątek dotyczy zmian moderatorskich na forum.subaru.pl - spróbujmy trzymać się tematu.

Przykro mi, że WRCFan nie będzie już moderatorem na tym forum, ponieważ, jak sądzę, był moderatorem bardzo dobrym. Między innymi dlatego (a także dlatego, że jest na punkcie subaru tak samo albo i bardziej zakręcony jak wielu z nas) poprosiliśmy Michała o moderowanie naszego forum. Nie sądziłem (i nadal nie sądzę), że działalność ta może być w jakikolwiek sposób sprzeczna z interesami SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryto, rozumiem, że dzisiaj właśnie zamknąłeś forum mitsumaniaki,

Nie. Jestem dealerem obu marek i obie reprezentuję. Działam dla dobra i na rzecz obu. Nie mieszam jednego z drugim, to są dwie ODDZIELNE marki. Stykają się tylko na progu STI vs Evo.

 

Panie Antoni, wioskę Pan odstawiasz. Złóż Waść oręż, wstydu oszczędź. Sobie.

 

Wurcyk: chapeau bas!

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...