Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem nie powinniście atakować personalnie Subaryty, nie wierzę żeby to była jego decyzja - tak samo jak któregokolwiek z obecnych moderatorów.

 

Jestem przekonany, że żaden z pozostałych modów (modów, nie adminów) tego nie wnioskował.

 

Pisząc „włodarze” mam na myśli tylko dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta jest zbrojnym ramieniem SIPu

Gruba przesada....

więc siłą rzeczy odpowiada za działania mocodawcy

Istotnie.

a dwa, że przytacza zasady, których sam nie spełnia...

A to nie do końca prawda. Ale to juz temat na inną okoliczność.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jestem dealerem obu marek i obie reprezentuję. Działam dla dobra i na rzecz obu. Nie mieszam jednego z drugim, to są dwie ODDZIELNE marki. Stykają się tylko na progu STI vs Evo.

 

No to jesteś hipokrytą. Bo przecież SIP i nie-ASO stykają sie ino STi. Uważam ze sam powinieneś zrezygnować z funkcji moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem winien kilka słów wyjaśnienia.

Przede wszystkim nie chciałbym żeby ktokolwiek obwiniał za tą sytuację Subarytę albo Flippera, bo to nie jest ich decyzja. Wyszło tak jak wyszło, został mi postawiony wybór. Zespół nie-ASO to pasjonaci do których nie ukrywam jest mi bliżej niż do jednak nieco "surowego" SIP. Nie chciałbym, żeby cała ta sytuacja doprowadziła do jakiegokolwiek konfliktu na linii nie-ASO-SIP bo jak sądzę nie jest to zamierzeniem żadnej ze stron. Jak jest polityka SIPu względem firm takich jak nie-ASO wszyscy wiemy, ja mam nadzieję, że kiedyś dojdziemy do takiego momentu w którym te firmy będą żyły w symbiozie z pożytkiem dla wszystkich szarych pasjonatów, takich jak np. ja. Wiem, że to wszystko się kręci wokół biznesu i pieniędzy, no ale może jednak...

Minione 2 lata moderowania wiele mnie nauczyły (przede wszystkim opanowania ;-) ), w moją pracę wkładałem wiele serca i nie ukrywam, że żal to teraz zostawić.

To, że mój nick przestaje być zielony nie oznacza oczywiście, że nie będę się tu udzielał :cool:

Zobaczymy jak się potoczą pewne sprawy w przyszłości - nie wykluczam, że może jeszcze kiedyś wrócę do moderowania The Forum.

 

Aha i żeby Ci tak łatwo nie poszło - chcę od Ciebie propozycji, kto ma zostać Twoim zastępcą? (no kto będzie wiedział lepiej? ;) )

 

Ehh, na chwilę obecną nikt mi nie przychodzi do głowy (tzn przychodzi, ale wiem, że te osoby się nie zgodzą ;-)). Pomyślę.

 

Ja przepraszam, ale chyba nie łapię trzeciego dna. Dlatego uprzejmie poproszę o korepetycje.

Czarę goryczy (podobno) przelało wrzucenie przeze mnie linka do forum nie-ASO z wątkiem zapraszającym na prezentację STI'08.

 

 

PS - Wzruszam się jak czytam te miłe słowa od Was - DZIĘKI :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurcyk - dzięki za kawał dobrej i niedocenionej przez włodarzy tego forum roboty.

 

Co do postów Subaryty - smutek, nostalgia, hipokryzja oraz kilka innych słów na klawisze się ciśnie. Metody typu: "cofamy czas do lat 70-tych, witamy w Rumunii, pisze do Was Słoneczko Karpat" są żenujące. Zdecydowanie lepiej, jak widzę, jest tolerować tony offtopicu niż konkretne info udzielane przez przykładowo Marcina Cz.,Kubę Z-N. czy innych niewymienionych z imienia i nazwiska - bo une som złe, une som szatany bo une se działajom w nie-ASO, xbike, KAS czy innej organizacji według SIP zbrodniczej niczym Al-Kaida.

 

Co do działania organizacji dealerskiej firmy SIP, reprezentowanej jakże chlubnie na tym forum - panowie sobie publicznie wystawiacie śliczne laurki tekstami typu tego czy tego.

 

Z litości oraz możlwiości uzyskania bana za niezgodność z jedyną słuszną niczym Dżucze ideą posiadania Subaru z oficjalnej sieci dealerskiej w .pl nie będę pisał o akcjach z punktami dealerskim, które były moim lub moich bliskich udziałem.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz - już się zarejestrowałem :twisted:

no i tak trzymać...

 

teraz tylko przenieść forum subaru... forum SIP znaczy.. na nie-ASO :twisted:

 

O to to właśnie... :mrgreen:

 

Ja i tak jestem dla SIPu stracony na parę lat, już wydałem kasę - to się nie przejmą nawet... :razz:

 

EDIT: Mogę nawet nick zwolnić - to się dealer Subaru z Łodzi ucieszy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...