Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Był jeszcze taki moment w I edycji Magdy M. gdzie jeden z prawników (sorry, ale oglądałem wybiórczo i nie pamiętam jak się nazywały poszczególne postaci) kupił sobie Forestera i coś w ten deseń zwrócił się do Magdy:

 

- Kupiłem sobie nowy samochód, 2.5 litra, turbo, 6 sekund do setki .....(stał przy srebrnym Forku) / zima

 

Może coś w tekście przekręciłem, ale nie miałem wtedy jeszcze Subaru a to był rok 2005 :roll: , pamięć jest ulotna...:)

 

Ma ktoś tą scenkę na YT???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w naszych kryminałach: jak wszyscy, to wszyscy....już widziałem filmy, gdzie wszyscy jeździli seatami albo tojotami, widocznie importer dosypał kasy na nakręcenie gniota.... :) a jak jeźdżą Subarakami, to pewno prywatnymi, i dostają kilometrówki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego jest ta scena z Lindą i Foresterem? :) Podejrzewam, że to był jego prywatny (teraz już chyba ma nowego)

 

Moze chodzi Ci Than_Junior o odcinek programu "Mamy Cie" z udzialem wlasnie Bogusia Lindy i jego prywatnego Foresia 2.0t XT :?: :)

Niestety nigdzie w sieci nie moge znalezc calego odcinka tylko jest skrot :?

http://mamycie.onet.pl/1842,odcinek.html

 

P.S. Z tego co sobie przypominam to w odcinku z Tomaszem Kucharskim rowniez gral Fores w roli Taxi jezdzacej np po schodach w parku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nowy serial "majka" na tvn, ten z laska o dziwnej twarzy - jeden koles smiga tribeca :cool:

 

W 143 odcinku "Majka" główna para bohaterów śmiga Legacy combi. Nie znam się jeszcze na Subaru, ale przez kilka ładnych minut prezentują prawdopodobnie ten model. Jak coś pomyliłem - sprostujcie.

 

http://majka.plejada.pl/153,17813,1,majka_moment_uprowadzenia,1,wideo_detal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy serial "majka" na tvn, ten z laska o dziwnej twarzy - jeden koles smiga tribeca :cool:

 

W 143 odcinku "Majka" główna para bohaterów śmiga Legacy combi. Nie znam się jeszcze na Subaru, ale przez kilka ładnych minut prezentują prawdopodobnie ten model. Jak coś pomyliłem - sprostujcie.

 

http://majka.plejada.pl/153,17813,1,maj ... detal.html

 

 

Jednak serialowy Michał jeździ Tribecą 8):

majka1y.th.jpg majka2f.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś nowym filmie Amerykańskim, co nie długo będzie w kinach, głowni bohaterowie jeżdżą cały film Lanosem n/a. Wygląda paskudnie i chyba dlatego go rozbiją.

 

Niestety tytułu nie pamiętam... wiem, ze w kinach będzie nei długo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...