Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

to odpada. chyba że serial sporo wcześniej nagrywany jak gt był na sprzedaż. czy on miał gril bez znaczka?

Siela miał WRA, grill ze znaczkiem, czarne lusterka, klamki i progi, itp, itd

 

edit: Iwanek szybszy :mrgreen:

edit 2: świnie miał

edit 3: a ten filmowy GT, kiedyś wisiał do sprzedania na Allegro bez silnika, albo z uszkodzonym silnikiem, już nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Subarak nie grał wcześniej w serialu "Pirat drogowy" na TVN Turbo? :roll:

Może forumowicz Bryku coś będzie wiedział? :roll:

 

Sledzę ten "serial" w TVN Turbo i ciągle czekam na jakiś epizod z SUBARAKIEM i jego właścicielem, ale jakoś jeszcze nie miałem szczęścia.

Pomyślałem sobie, że albo Subarynki za mocne są dla policyjnych szkód, mondęło i dojczwagonów

albo policjanci kumaci i nie ganiają szczęśliwych, rozkoszujących się jazdą i kilowaniem innych

Szuwaro-kierowników.

P.S.

W którym to odcinku "Pirata" grał ten GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe byłem przy tym stawie zaraz po zdarzeniu bo akurat przejeżdżam tam często. gościu sam stwierdził że przesadził z prędkością i że jeleń mu wyskoczył na droge. no to stwierdził że załapie troche pobocza.ślady hamowania zaczynają się praktycznie na poboczu i .... staw. wyglądało nieciekawie a Forek już chyba nie pojeździ :wink: miałem zrobić fotki ale było ciemno a pod ręką tylko telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...