Jump to content

"Filmowe" Subaru

Recommended Posts

kiedys trafilem na program z nim (detektyw ?) na tvn.

faktycznie smigali forysiami.

ostatnio pogardzil gwiazdkami i beema 6 cabrio sie wozil.

...ale w czołówce srebrny forester został :)

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podziwiam każdego kto po 15 sekundach nie wyłączy przynajmniej dźwięku.

Moze nie filmowe ale teledyskowe :     Jest STI niebieskie ze swinka na lusterku, napewno ktos z forum użyczyl. Sobie posluchajcie: 'bedzie się wam podobać, bedziecie zadowole

Było?  

Posted Images

ostatnio pogardzil gwiazdkami i beema 6 cabrio sie wozil.

Potwierdzam i nawet Rutkowski bawi w Krakowie , widziałem go dziś w okolicach rynku jak się lansował tą 6 (piękna fura: czarna z jasną skórą) a z nim jakieś 2 młode blondyny tzw. Barbie.

.... też dziś widziałem w okolicach dworca bume 6 cabrio z jakimis laskami :roll: ........ on chyba nic innego nie robi tylko jeździ wte i wewte po naszym kraku :lol: ........

kropek - Rutkowski ma bordową Obrazek ;)

masz złe informacje, bo Rutkowskiego widziałem w tym Bimmer'ze jak jechał w lanserskim tempie z odległości 1,5-2 metry.

A tak z innej beczki ciekawi mnie sprawa jego efektywności: czy jest tak totalnie skuteczny, czy też to kreacja medialna na takiego psa na bandytów.

Osobiście bardziej cieszę się ze sptokania na szlaku mojej wędrówki Mrożka 8) (często go widuję gdy śąmigam na rowerku po bulwarach wiślanych) :)

.... też dziś widziałem w okolicach dworca bume 6 cabrio z jakimis laskami :roll: ........ on chyba nic innego nie robi tylko jeździ wte i wewte po naszym kraku :lol: ........

może kręcą nową serię tego fantastycznego programu sensacyjnego z jego udziałem :lol: pod tytułem "Aniłoki Detektywa" :wink: albo W-11 Special Edicion ;)

• 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Wiedzieliście, że w Londynie stróże prawa poruszają się srebrnymi WRX-ami? :razz:

Foto z filmu The Contractor/ Zamachowiec

thecontractor2007pldvdrab4.jpg

w roli głównej:

Wesley Snipes, Lena Headey

W jakich filmach widzieliście jeszcze jedyną słuszną markę :?:

Film 'Outlaw' - pojawia sie tam GT-ek na poczatku, ktory pojedynkuje sie z M3, 'Hot Fuzz' - na koncu filmu policyjne WRX-y, '88minutes' - pare razy widac bialego Legacy OTB.. To tak na swiezo, jak sobie cos przypomne to jeszcze dam znac ;)

Wiedzieliście, że w Londynie stróże prawa poruszają się srebrnymi WRX-ami? :razz:

Na stanie francuskiej policji sa 63 WRX'y, dla elitarnej grupy zandarmerii,gdzie jest kolo 120 'blekitnych'... :roll:

A z kolei Wosi maja Lamborghini Gallardo.. :roll:

(informacje z AŚ)

Znacie jeszcze jakies filmy gdzie Subaru pojawia sie dluzej niz na 0,0003 sek.??

Pozdrawiam

Szymon

Tak mi się przypomniało...

W filmie "Truman show"!

Na plaży trwa schadzka Trumana z dziewczyną poznaną w bibliotece, nagle na plażę zjeżdża starym legackiem ojciec dziewczyny,

__extra_4792-Truman-show2.jpg

zabiera ją i odjeżdżają... O ile wjazd na plażę był pokazany niemal w całości, to podjazd pod wydmę został "ucięty" tuż przed zagrzebaniem ;)

Z trudem dziś składam słowa - wybaczcie ;)

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

a ja sie wlasnie ubawilem ogladajac "Hot Fuzz"

Na koncu Nick Angel wsiada do WRX-a 03-05 i daje ognia :mrgreen:

# Throughout the film, Sergeant Angel uses a Vauxhall Astra Diesel and a Subaru Impreza WRX. The Subaru's markings are "HF" obviously referring to the film title.

http://pl.youtube.com/watch?v=1jIUNYs33Mg

http://tinyurl.com/2tu7xy