Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

DJK napisał(a):

Bardziej chodzi mi o to że przeglądając listę startową zderzam się z brutalną rzeczywistością że obecny Rajd Wisły nie jest już tym samym Rajdem Wisły co lata temu. Pugi i civiki nie zastąpią klimatu i uderzenia powietrza przejeżdżającego Evo... Oglądając relację z innych rajdów w Polsce widać fajne furki - szkoda że RW jest traktowany trochę per noga. Jak dla mnie zalatuje zorganizowanym z większym rozmachem KJS-em w formacie XXL

 

 

A wiesz że obecnie Rajd Wisły to nie są Mistrzostwa Polski a jedynie Puchar PZM ? A wiesz ile kosztuje zorganizowanie takiego rajdu ? A wiesz może skąd na to wziąć kasę ? A chcesz w przyszłym roku wyłożyć dużą bańkę i zostać sponsorem ? Wtedy zrobimy taką jazdę że cała Europa zapamięta. A wiesz że były powodzie i są zniszczone drogi i nie tylko ? A wiesz ile gmin i przeróżnych władz lokalnych nie wyraża zgody na zorganizowanie rajdu ?

To tak w wielkim skrócie. Gdybyś to wiedział, to pewnie byś takich ... nie pisał.

 

 

Kolego (skoro już na dzień dobry przeszedłeś na Ty choć lepiej byłoby wyrazić opinię bezosobowo - bez personalnych wycieczek). Nie rozumiem Twojej irytacji. Jak dla mnie w dzisiejszych czasach RW to dziadostwo i mam pełne prawo do wyrażania swojej opinii na tym forum jakakolwiek by ona nie była - forum służy m.in. ku temu.

Dla mnie sprawa jest prosta - jak nie ma kasy to zamknąć budkę, zaorać i postawić na wszystkim krzyżyk a chętnych do ścigania się dołączyć do innej - lepiej zorganizowanej i sponsorowanej imprezy. Po co robić coś na siłę i walczyć z takimi jak wymieniłeś przeciwnościami? No ale co ja tam wiem - jestem przecież laik i dziad pewnie bo nie mam dużej bańki...

 

BTW - Ty do mojej kieszeni nie zaglądaj i nie sugeruj kiedy i ile mam wyłożyć :twisted:

 

Serdecznie Cię pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia na jakimś spocie Subaraków z Katowic i okolic - będzie okazja do luźnej i przyjemnej dyskusji na ten i inne tematy.

 

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie przesadzajmy. Nie było źle. Wiadomo, nie było topowych maszyn ale ja uważam inaczej - zamiast orać i zapominać trzeba małymi kroczkami starać się przywrócić prestiż i tyle. Jakbym był początkującym rajdowcem, który wyszedł poza KJSy to takie imprezy są fantastyczną sprawą.

 

Inną sprawą była organizacja. Kto to widział zamykać odcinek, idący pomiędzy domami, na absolutnie cały dzień, kiedy czas pomiędzy powtórzeniami pętli to jakieś 2h... przecież można na godzinkę z tego otworzyć ruch lokalny... No ale to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że będę.. Pracuję do 16 i mam nadzieję że wyjde normalnie..

Luz, poczekamy na Ciebie :) Wezmę dla Ciebie olej silnikowy, o którym swego czasu rozmawialiśmy na PW. :)

 

Spot wtorek (28.09.2010) godzina 17:00 - Muchowiec

 

No to lista:

1. Cichaczu

2. Tomasz_555

3. Pablito79

4. ASAHI

5. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont... można im wysłać smsy czy coś, może rzadko zaglądają.

Dzięki , ja śledzę wątek.

Jestem przed wizytą w ASO celem usunięcia niewielkiej usterki i nie chcę teraz trzaskać zbyt wiele kilometrów.

 

Mnie bardziej TO kręci . Ilość chętnych może jednak ograniczyć jeżdżenie no i termin Rajdu Dolnośląskiego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed wizytą w ASO celem usunięcia niewielkiej usterki

Co tam Ci się popsuło ??

 

Mnie bardziej TO kręci . Ilość chętnych może jednak ograniczyć jeżdżenie no i termin Rajdu Dolnośląskiego :(

Mnie też bardziej kręci upalanie, ale moim samochodem to "no snow, no fun" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...