Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, żyję. Ale u mnie kryzys jeszcze się nie skończył :wink: :mrgreen: Ostatnio dużo czasu spędzam w AK Śląskim. Robimy różne imprezy i pomagamy innym nieuprawnionym podmiotom w organizacji. W lipcu będzie fajna imprezka koło Ciebie niedaleko. Ma być zamknięta ul.Olimpijska i tam będzie rozgrywany wyścig, od ul.Roździeńskiego do ul.Korfantego wykorzystując rownież plac przy Spodku i szutrowy parking na górze. Jak będę wiedział dokładnie to tutej :wink: napiszę. Na razie wyniknął problem z parkingiem tym na samym szczycie. Właściciel nie chce się zgodzić na zamknięcie drogi.

 

Tak przy okazji się wyżalę :wink: Ludzie pomóżcie - ja już nie mogę więcej pić. Co włączę telewizję to słyszę "tutei" i "tutej" :wink: A u nas na Śląsku to przecież znaczy "pij" Ja już nie daję rady, od rana do wieczora człowiek natutany, i jak tu funkcjonować ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek- kupuj Subaraka bo zima idzie ;-).

 

 

Koleżanki/Koledzy- czy ktoś z Was jedzie może na urlop w okolice Trójmiasta i w drodze powrotnej mógłby mi przywieźć komplet amorków od jednego forumowicza? Kwestia wynagrodzenia do dogrania na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie wybieracie sie może na impreze Summercarsparty?

 

Pozdr 8)

 

To nie jest ten zlot "tjunerów" Kadetów, BMW i Calibry na Muchowcu? Jeśli tak to byłem rok temu i uważam, że to lipa :P. Było co prawda trochę lachonów, ale to raczej takie "dodowate" blachary były :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast stać bez sensu na lotnisku lepiej zrobić "ściepe" po 3 dychy i pościgać się kartami w Tychach :)

 

Myślisz, że Hubeeert wejdzie do jakiegokolwiek karta? :) :wink: .

Wejść, wejdzie, pytanie tylko czy nie będzie musiał się schylać :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek- kupuj Subaraka bo zima idzie ;-).

 

 

Koleżanki/Koledzy- czy ktoś z Was jedzie może na urlop w okolice Trójmiasta i w drodze powrotnej mógłby mi przywieźć komplet amorków od jednego forumowicza? Kwestia wynagrodzenia do dogrania na PW.

 

Już w zeszłym roku przerabiałem temat pt. " przyszła zima, a Subaru ni ma " Myślę że drugi raz tego nie zdołam przeżyć, ale to nie takie proste. Sytuacja wygląda tak, jak kilo sznurka w kieszeni :wink: . Jak wyprostuję niektóre sprawy, to będę jeżdził Imprezą 20 godz. na dobę, taki jestem :wink: :mrgreen:

Co do Trójmiasta to jadę około 15 sierpnia do Władysławowa i będę tam chiba do 29. Jak do tego czasu nic nie załatwisz, to nie ma problemu dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trójmiasta to jadę około 15 sierpnia do Władysławowa i będę tam chiba do 29. Jak do tego czasu nic nie załatwisz, to nie ma problemu dla mnie :mrgreen:

 

Wstępnie dogadałem się z Agą (Apal)- za 2 tygodnie myka do KRK, ale jakby coś to będę o Tobie pamiętać, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś z kolegów w sobotę na Krakowski ??

Nie chce mi się samemu po OS latać :P (by być dosłownym to - obok )

 

 

Ja się wybieram. Jeszcze nie wiem, od którego oes-u zacznę, ale chyba od drugiego.

Jakby co, to wypatruj srebrnego bug-a na mysłowickich blachach.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...