Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

ja się w dziś i wczoraj przeprowadzam, a że jutro również ide do roboty, to niestety nie dam rady. :?

 

-- 24 lip 2010, o 09:39 --

 

p.s.iloverally bede ogladal z najlepszej mozliwej miejscowki :lol:

.......z pracy.... na 18piętrze w Altusie :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde byl ktos poza mna pod Spodkiem? :)

Szczerze mowiac to wpadlem i wypadlem po poludniu, bo delikatnie mowiac taka sobie impreza. Na konferencje nie dojechalem gdyz zabraklo checi, a szkoda bo moglem dorzucic kolejne autografy na flage, obok Kuzaja i Eleny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pod wieczór, przed 18.00. Szczerze to bida straszna, nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem... na konferencji postałem z kobitka jakies 40 minut. Niestety nie było Wiślaka, którego chciałem posłuchać. Zapowiadało się fajnie, ale wypadło trochę blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bida straszna

 

Tak też uważam. Imprezę organizował "ktoś tam" któren to nie ma bladego pojęcia o motosporcie. Jako że ów ktoś nie ma właściwych uprawnień, zwrócił się oczywiście o pomoc do fachowców :mrgreen: czyli Automobilklubu Śląskiego. A że my w statucie mamy taką działalność musimy udzielić wsparcia wszystkim leszczom co im się wydaje że są mega kozakami w organizowaniu imprez motoryzacyjnych :wink: :mrgreen:

 

Proszę zatem nie winić za ten niewypał porządnego klubu naszego :wink: :mrgreen:

 

 

 

http://www.tv.rajdy.org.pl/index.php?fid=Pz364WxPOjg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy spot bo mi brendze juz w aucie zardzewiały :lol:

Niom... - bo ktoś tam napisał że już zapomniał jak wyglądacie, a ja to połowy chyba nie znam. Bo od czasów kiedy intensywniej udzielałem się na forum i spotach, trochę ludzi się "naszło" tutaj 8) ale 7 lipca akurat nie za bardzo mi pasuje bo brat parapetówkę robi - nie wypada nie być hehe...

No chyba że do południa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówcie sobie lawety i wpadijcie do mnie n grilla...

:twisted:

Dyzio_d - ten Twój grill to już legendarny jest, tyle się naczytałem i nasłuchałem o nim że chyba nie będzie innego wyjśćia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...