Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, no ja już sam nie wiem. Skoro i tak w tym wątku zainteresowane są 3osoby :/

a zatem, mam nadzieje po raz ostatni, Lista na piątek wieczór, tj. 25.06.2010r. godz. 19.00 parking podziemny pod galeria 3stawy w Katowicach.

Pasuje wam?

Lista:

1. Misiek_Jr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady panowie, przenieśli mi egzaminy i do 20 w piątek jestem na uczelni. Ale w sobotę po południu odbieram kierownice do kompa od ThanJuniora - spotykamy się pod MCD przy A4, to ew. jak ktoś ma czas to może wpaść. Dokładnej godziny nie znam, Than będzie do mnie dzwonił wyjeżdżając z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na piątek wieczór, tj. 25.06.2010r. godz. 19.00 parking podziemny pod galeria 3stawy w Katowicach.

Pasuje wam?

Lista:

1. Misiek_Jr

 

Litości! O tej porze w piątek to ludzie piją piwko w knajpce :twisted:.

 

 

Jutro, o godzinie 14:00 w Tychach, bierze ślub jeden z naszych forumowych kolegów- Bartek- oaks. Co prawda prosił o to, żeby nie robić zlotu Subaru przed kościołem bo przyszła żona się wkurzy (jeszcze nie hajtnięty, a już taki papuć? :P ), ale... chyba się tam jutro wybiorę :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit :!:

Dziś szkoła tańca a jutro robota do 15. A chętnie bym pojechał pod kościół...

Nie no! Rozumiem jakiś eksernistyczny kurs ginekologa, ewentualnie hydraulika amatora, może szkolenie na barmana w celu wykonwania funkcji społecznej w najbliższej gospodzie, ale kurs tańca!? Przecież każdy polak ma wrodzone poczucie rytmu i jest genetycznie uwarunkowany na lwa parkietu!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit :!:

Dziś szkoła tańca a jutro robota do 15. A chętnie bym pojechał pod kościół...

Nie no! Rozumiem jakiś eksernistyczny kurs ginekologa, ewentualnie hydraulika amatora, może szkolenie na barmana w celu wykonwania funkcji społecznej w najbliższej gospodzie, ale kurs tańca!? Przecież każdy polak ma wrodzone poczucie rytmu i jest genetycznie uwarunkowany na lwa parkietu!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

haha wystarczy wybrac sie na jakeis wesle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prosił o to, żeby nie robić zlotu Subaru przed kościołem bo przyszła żona się wkurzy :twisted:.

 

Ja piernicze. Ludzie ! Świat się kończy. Czegoś takiego nie słyszalem - nie czytałem nigdy w życiu. Jeśli to nie jest żart, to ja się wypisuję z tego klubu. To przechodzi moje pojęcie świata, życia, wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prosił o to, żeby nie robić zlotu Subaru przed kościołem bo przyszła żona się wkurzy :twisted:.

 

Ja piernicze. Ludzie ! Świat się kończy. Czegoś takiego nie słyszalem - nie czytałem nigdy w życiu. Jeśli to nie jest żart, to ja się wypisuję z tego klubu. To przechodzi moje pojęcie świata, życia, wszystkiego.

 

O! Marek! Żyjesz! :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...