Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

ja odrzylem :) ci co byli w tegesie wiedza:P wiec tak co gdzie jak ja jade na wisle napewno bo kilka lat na tym rajdzie nie bylem rajd jest 11 wrzesnia z tego co wiem (sobota) niestety jest jedno dniowy bez pieknego nocnego osu jak za dawnych lat:(

 

czyli panowie mamy tydzien na organizacje :)

 

 

ps hubert nie marudz bo wpakuje ci do bagarznika i tak pojedziesz ku....mieszkasz 1km odemnie a na piwo nie mozemy sie zgadac !!!!Jedziesz i h...... koniec kropka!!!! tzn11 wrzesnia nie na wtc tylko na rajd wisly:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, patrzę na filmik z SCP z zeszłego roku i... dojrzałem Cichaczu :D

 

dokładnie w 2:41 za zielonym Nissanem, wcześniejsze ujęcie do żółta Meganka wieżdżająca na stanowisko :D

 

edit: o... chociaż chyba nie, to chyba nie kombik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, patrzę na filmik z SCP z zeszłego roku i... dojrzałem Cichaczu :D

 

dokładnie w 2:41 za zielonym Nissanem, wcześniejsze ujęcie do żółta Meganka wieżdżająca na stanowisko :D

 

edit: o... chociaż chyba nie, to chyba nie kombik?

 

tak tak to Cichaczu ;-)

 

ja sie zastanawiam czy tam jechac czy nie, w sumie koncze prace o 6rano wiec niespecjalnie bedzie mi sie chcialo, do tego jutro jest start zlombola ktory mi bardziej pasuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁEM :!: :!: :D

2 tyg bez neta w Egipcie robi swoje :P

 

Panowie, wybiera się ktoś na dzisiejszy SCP :?: Ja się przejadę, może coś fajnego będzie. Jak coś słać sms.

Pozdrawiam :!:

 

P.S.

Faktycznie jestem na filmiku :P

P.S.2

Kuba_L, ja w UPC robię. Jeszcze fioletowego Legasia kombi tam możesz zobaczyć :D

 

P.S.3

Właśnie w TVN Turbo była reklama SCP... jest ten motyw z officiala i jest moja Subarynka w TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłem gdzieś pomiędzy 12-tą a 13-tą. Widziałem dosłownie 3 subarynki. 1 Outback ze świnką i www.konfesjonal.pl na tyle, jedno wyjeżdżające STI i autko Cichaczu (dzwoniłem, ale jak oddzwaniałeś to już w domu kleiłem oko ;D). Bida z nyndzą. Na dodatek na miejscu, gdzie obsługa miała wpisane klub Subaru stało stado Astr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki kto jedzie na wisłe w spotkach na podbesidziu jest watek moze tam bedziemy dalej kontynłowa ktos jedzie od nas ???? ja na bank smigam i milo by spotkac nowe i stare mordy :PP

 

Fajnie by było się spotkać na rajdzie, jednak po zerknięciu w listę startową uważam że już bardziej ekscytujący od rajdu będzie spot przy najbliższym Mc`Donalds i wspólne czytanie wierszy Szymborskiej :mrgreen: .

Co to jest ja się pytam?! Zjazd brzęczących, kaszlących i zawodzących silniczkami citroenów, peugeocików, skodzin i civikow? Odkurzacz to ja mogę sobie włączyć w domu i będzie bardziej namiętnie :mrgreen:

Ehh...gdzie te czasy gdzie jechało się na Rajd Wisły po to żeby poczuć przelatującego metr od mojej mordy Kuzaja, Kościuszko senior w Clio Williams, Stec, Doskocz, Ś.P Kulig, Hołek, Przybylski, Kuchar etc etc.

To były fury w odpowiednich klasach. Jak taki przejeżdżał to urywało dupę z wrażenia...hopka w Brennej - bezcenne...

Jestem totalnie zaskoczony że tak się pozmieniało no ale od mojego ostatniego RW minęło kilkanaście lat.

 

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie czasu jak ktos chce wrc poczuc zapraszam do czech czy UK gdzie lataja z B grupami :P

A z doswiadczenia wiem ze ogarnieta druzyna w dobrym saxo potrafi zlac dupsko nadetej ekipie z evo czy sti ....

 

Rajd jak rajd ma tradycje i jest okazja do spotkania i kazdemu kierowcy rajdowemu nalerzy sie szacunek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis: Nie umniejszam kierowcom rajdowym, nawet najsłabszy z Nich jest miliard razy lepszy ode mnie i szacunek pozostaje szacunkiem do umiejętności i pasji.

Bardziej chodzi mi o to że przeglądając listę startową zderzam się z brutalną rzeczywistością że obecny Rajd Wisły nie jest już tym samym Rajdem Wisły co lata temu. Pugi i civiki nie zastąpią klimatu i uderzenia powietrza przejeżdżającego Evo...

Oglądając relację z innych rajdów w Polsce widać fajne furki - szkoda że RW jest traktowany trochę per noga. Jak dla mnie zalatuje zorganizowanym z większym rozmachem KJS-em w formacie XXL :|

 

Niemniej nie zaprzeczam że każda okazja do spotkania jest dobra! :)

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety winę za taki stan rajdu Wisły pnosi organizator czyli śląski automobilklub. Zaczęli swego czasu kombinować i przekombinowali. Skończyła się kasa i ajd wypadł z rsmp, a bez przesady można powiedzieć, że był jednym z bardziej widowiskowych rajdów w Polsce.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było się spotkać na rajdzie, jednak po zerknięciu w listę startową uważam że już bardziej ekscytujący od rajdu będzie spot przy najbliższym Mc`Donalds i wspólne czytanie wierszy Szymborskiej :mrgreen: .

 

zgadzam się :wink:

zloty forumowe przy okazji roznorakich imprez zazwyczaj slabo wychodza, kazdy przyjezdza o innej godzinie, kazdy parkuje w innej dzielnicy, zadnego integrowania sie subarowej spolecznosci :?

dlatego jestem jak najbardziej za klasycznymi spotami pod marketami lub na innych parkingach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...