Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pracuję w tym sklepie i zastanawiałem się właśnie czy to ktoś z forum. Fajny hawk, ale bagażniki dachowe bardzo szpecą :( przydałyby się Thule albo Yakimy :P

Trzeba było się ujawnić :) To jest bagażnik Thule :) Wersja budżetowa, ale Thule :D Poza tym STi z freeride'ówką na dachu robi furorę wśród postronnych. :) Czasami robi się to już męczące.

 

 

 

Tomek spytaj u Paulusa. Choć z obejściem alarmu wiem, że nie zawsze dają radę...

Dzięki :) Odezwę się do niego po urlopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, czas na zmiany i dlatego moje Evo idzie na sell :)

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-evolution-evo-8-eu-375-km-510-nm-bezwypadkowe-bardzo-zadbany-ID6yv6BW.html#0fe6f6677d

 

Będę wdzięczny za jakieś info jakby ktoś poszukiwał Evo ;) z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Ale tutaj cisza, to że ja się nie udzielam to rozumiem, bo nie mam subarynki, ale gdzie ta prężna grupa Silesian się podziała :question::yellowcard:

Czeka na spota wigilijnego :P

 

Grupa jest, ta bardziej terenowa, która się udziela w wątku MOON OFF ROAD :)

 

Teraz będą nas mylić. :)

Eee... Pewnie mamy różne numery rejestracyjne :P

gallery_9259_792_4394456.jpg

 

Widzę że Forczysław wyrychtowany, jakieś tereny już zaliczone ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2016 roku - w najbliższą niedzielę - o godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się spot JCP.


W planach ...zapewne ostatnie w tym roku ognisko, które odbędzie się w Jaworzu. Serdecznie zapraszam   :) 


Mamy okazję ponownie się spotkać. W ubiegłym miesiącu było sporo Subaru - dziękuję wszystkim za wspólną zabawę    ;) 


  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się być... w końcu... nowym autem ;)

 

Przy okazji pytanie - ile mogą być warte (a może ktoś akurat szuka) i kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż (jesień?):

- Impreza GC MY97 2.0 NA

- Justy II MY99 1.3

 

Impreza ma "zrobioną" blacharkę, którą partacz spartaczył - na jednym nadkolu (po otwarciu drzwi) już pęka szpachla (po roku od zrobienia!), czyli w przyszłym sezonie pewnie będzie trzeba zrobić. Silnik 290k km, poci się olejem i nie wiedzieć gdzie znika płyn chłodzący (test na dniach) - raczej na dorżnięcie (ale mam dostęp do 2.2 za jakieś 500-600zł), poci się maglownica (ale to od lat, mała dolewka płynu co kilka miesięcy). Pakiet GT (dokładki, przedni zderzak polift z ori zaślepkami), hamulce GT (mały dwutłoczek), kubełki WRX, na lato 16'tki WRX (opony do zmiany po tym sezonie), stab tylny z GT, w komplecie sporo części (zapasowa maglownica, trzy drzwi w niezłym stanie, tylna klapa, błotnik, tylny zderzak etc.). Tak to standardowo - klima, LPG z założoną w tym roku nową butlą i wlewem pod klapką etc. itd.

 

Justy ma różowy kolor :P Ruda bierze ranty drzwi (trzydrzwiowe), zainfekowane już progi i nadkola (justynkowy standard, niestety), silnik działa, LPG w zestawie, napędy działają, sprzęgło mięciuteńkie (i tak się kula od co najmniej 2-3 lat).

 

Czy śpiewając 5k za Imprezę i 3k za Justy mocno rozminę się z rzeczywistością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pilnie potrzebna pomoc w temacie owinięcia kolektora wydechowego bandażem. Konkretnie poprawienia tegoż bandaża bo się zerwał i zaczął odwijać. Wiem, że to łatwy temat, ale zwyczajnie nie mam czasu sam się z tym bujać. Polecicie kogoś na Śląsku ? Najchętniej Chorzów, Katowice, mogą być też Tychy. 4T powiedziało mi, że nie mogą mi pomóc w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pilnie potrzebna pomoc w temacie owinięcia kolektora wydechowego bandażem. Konkretnie poprawienia tegoż bandaża bo się zerwał i zaczął odwijać. Wiem, że to łatwy temat, ale zwyczajnie nie mam czasu sam się z tym bujać. Polecicie kogoś na Śląsku ? Najchętniej Chorzów, Katowice, mogą być też Tychy. 4T powiedziało mi, że nie mogą mi pomóc w tej kwestii...

Sądzę ze każdy w miarę ogarnięty mechanik Ci to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pilnie potrzebna pomoc w temacie owinięcia kolektora wydechowego bandażem. Konkretnie poprawienia tegoż bandaża bo się zerwał i zaczął odwijać. Wiem, że to łatwy temat, ale zwyczajnie nie mam czasu sam się z tym bujać. Polecicie kogoś na Śląsku ? Najchętniej Chorzów, Katowice, mogą być też Tychy. 4T powiedziało mi, że nie mogą mi pomóc w tej kwestii...

Jak chcesz to dam ci namiary na priv tam gdzie mi robili, jeżdżę już ponad rok z Dei i wszystko ok

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie było do mnie, ale to Civic I :-)

Tak myślałem, bo przód oczywiście; ale jakoś mi tył do końca nie pasował :)

 

Tomasz_555 - czy mógłbyś posłać na PW info o Panu co Ci robił hydrografikę? Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chcesz to dam ci namiary na priv tam gdzie mi robili, jeżdżę już ponad rok z Dei i wszystko ok

Poszło PW ! :)

 

 

 

Tomasz_555 - czy mógłbyś posłać na PW info o Panu co Ci robił hydrografikę?

http://hydrografstyl.pl/ - polecam, solidny człowiek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy śpiewając 5k za Imprezę i 3k za Justy mocno rozminę się z rzeczywistością?

 

5k za babcinkę z tyloma gratami + LPG to strasznie mało, chyba że ta blacha w stanie powojennym jest.

 

A gdybyś przypadkiem zdecydował się nie montować tego 2.2, to chętnie bym go przytulił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5k za babcinkę z tyloma gratami + LPG to strasznie mało, chyba że ta blacha w stanie powojennym jest.

 

Blacha wygląda dobrze z zewnątrz, brak purchli etc. - ale jakość wykonania tej blacharki jest słaba (spawy) + po otwarciu jednych drzwi z tyłu nieładnie pęka szpachla. Więc i tak blachę trzeba będzie zrobić. No a silnik moim zdaniem raczej już bliższy zmierzchu swojego żywota (choć odpycha się całkiem sprawnie) bo koszt rozrządu + zrobienia uszczelnienia jest spory.

 

Na to 2.2 już jest ktoś z Silesian chętny, dam Ci znać gdyby to miejsce miało jeszcze jeden :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...