Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie turbo. Narazie bufor, uwalniam hajs. :) Zobaczymy na jesień co się wyklaruje. :)

 

 

 

mam chętnego z Twoich okolic (Bieruń), tylko musi najpierw Fieste sprzedać i coś mu to nie idzie ;) poczytam na spokojnie jak będzie w K/S

Luzik, nie pali się. Wszystko można dogadać. Ja do czerwca mogę auto przetrzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, teraz będzie petarda. Złapcie się czegoś ! :yahoo:

 

Po niemalże 10 latach SPRZEDAJĘ swojego Forestera !!! Lada dzień pojawi się oficjalnie ogłoszenie w dziale K/S, ale pomyślałem, że najpierw rozpuszczę wici wśród swoich bo byłoby cudownie gdyby pozostał w dobrych śląskich rękach. :)

 

Zdjęcie na zachętę:

attachicon.gifIMG_1497-35.jpg

 

O qurche! Chętnie bym kupił, ale mój Forek, po ostatnim mocnym dofinansowaniu, pewnie przewyższa wartość twojego. ;)

Robił ktoś sobie ostatnio przyciemnianie szyb? Możecie polecić jakiś zakład w okolicy Tychów/Katowic??

O toto, Też bym sie podpiął po ten temat. Jak zwykle zresztą, w twoim przypadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O qurche! Chętnie bym kupił, ale mój Forek, po ostatnim mocnym dofinansowaniu, pewnie przewyższa wartość twojego. ;)

Przemyśl dobrze. Okazja niepowtarzalna, a to jednak kilka lat młodsze auto i przebieg relatywnie nieduży jak na 10 lat eksploatacji 182700km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie przyciemniania szyb moge polecić :

http://luxfoll.pl

Z Dąbrowy Górniczej

A jak by sie kilku chętnych znalazło to by mozna wynegocjować lepszy prajs :) bo Ja sam mam zamiar sie tam wybrac moze w ten weekend na przyciemnianie

 

Wygląda na to, że tanio i solidnie ... warto się chyba zainteresować.

Dzięki za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w tyskim colourchange - 550zł netto za oklejenie 5 szyb ... trochę przesada - do tego nieprecyzyjnie stworzona roczna gwarancja

 

Luxfoll - 380zł brutto i gwarancja dożywotnia - chyba trzeba zrobić wycieczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz - chyba nie zdradzisz marki ?!

Ja nie, ale moi rodzice tak. Niestety, ale Subaru ma w tej chwili gównianą ofertę samochodów. Można se kupić 3 rodzaje "uterenowionego" auta: jedno małe, drugie wygląda jak pudło, a trzecie jest drogie. Do tego 300konne auto rajdowe i tylnonapędowe coupe. Nie ma normalnego kombi czy sedana, a Levorg prawdopodobnie wejdzie z poślizgiem.

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O qurche! Chętnie bym kupił, ale mój Forek, po ostatnim mocnym dofinansowaniu, pewnie przewyższa wartość twojego. ;)

Przemyśl dobrze. Okazja niepowtarzalna, a to jednak kilka lat młodsze auto i przebieg relatywnie nieduży jak na 10 lat eksploatacji 182700km. :)

 

Eeeee, to mój 17tolatek ma mniej, bo 178000. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek podeślij mi treść ogłoszenie na PW. Umieszczę je na facebook'u :)

 

Panowie,

Mam do wynajęcia halę o powierzchni ok 55 m2. Powierzchnia nadaje się na magazyn lub jakowąś działalność gospodarczą. Pomieszczenie ma bardzo dobre oświetlenie, odmalowane ściany i podłogę. Obiekt jest w bardzo dobrej lokalizacji (ok 400 m od autostrady A4 i ok 1 km od ścisłego centrum Katowic). Bardzo dobre warunki finansowe.

Gdybyście znali kogoś kto chce wynająć taki kram to walcie na PW. Tam również więcej szczegółów, zwłaszcza finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra, teraz będzie petarda. Złapcie się czegoś ! :yahoo:

 

Po niemalże 10 latach SPRZEDAJĘ swojego Forestera !!! Lada dzień pojawi się oficjalnie ogłoszenie w dziale K/S, ale pomyślałem, że najpierw rozpuszczę wici wśród swoich bo byłoby cudownie gdyby pozostał w dobrych śląskich rękach. :)

 

Zdjęcie na zachętę:

attachicon.gifIMG_1497-35.jpg

 

O qurche! Chętnie bym kupił, ale mój Forek, po ostatnim mocnym dofinansowaniu, pewnie przewyższa wartość twojego. ;)

Robił ktoś sobie ostatnio przyciemnianie szyb? Możecie polecić jakiś zakład w okolicy Tychów/Katowic??

O toto, Też bym sie podpiął po ten temat. Jak zwykle zresztą, w twoim przypadku. :)

 

Dobrze przyciemniaja szyby na ul.Klodnickiej w K-cach robilem tam kilka samochodow Spiderka tez i jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - sprawe mam troche grzecznosciowa w okolicy Gliwic.

Niestety jestem kompletny wyjety czasowo na jakies najblizsze kilka tygodni i nie jestem w stanie tego załatwić samemu pomimo ze jeszcze chwile i Balwan i RA pod domem.

W skrocie o co chodzi – prosba jest by przewieźć żwawo kolege bliskiej koleżanki jakims szybszym Subarakiem w Gliwicach / okolicach.

To ma być coś w rodzaju drobnego prezentu/niespodzianki dla kolegi, a do kielc / wrocka na motoprezent troche za daleko na wyjazd z rodzina i małymi berbeciami – stąd pomysł na mniejsza przejażdżkę z kolega jako pasazerem. Nie potrzebuje ktoś przewietrzyć troche subaraka, przed Plejadami ?

Zatem jak ktoś miałby ochote / mógłby subarowo zarazić bakcylem nowego to jest dobra okazja.

Więcej szczegółow na PW. Odwdzięczę się.

 

PS. Przy okazji Gliwic:      Wuem – łobuzie, jest Turbodziad czy ni ma ? :D  :huh: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie o co chodzi – prosba jest by przewieźć żwawo kolege bliskiej koleżanki jakims szybszym Subarakiem w Gliwicach / okolicach.

 

Choćbym chciała pomóc to nie mogę, głównie ze względu na moc mojego auta  :P:biglol: :biglol:

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Potrzebuje wymienić olej w swoim forku a ze moja znajomość Katowic jest słaba ( żeby nie mówić beznadziejna:)) ) wiec proszę Was o podpowiedź gdzie w Kato mogę kupić olej wraz z darmową wymiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ja jestem wpisany do konwoju plus trzy samochody . Jeśli ktoś chętny zapraszam , a co do godziny wyjazdu to plan jest pomiędzy 7:00 a 8:00 z parkingu na trzech stawach .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, poszukuje troche części eksploatacyjnych, może ktoś kupił ,a nie wymienił i mu lezy itp:

Impreza klasyk:

-Łaczniki staba przód

-gumy staba

-(ew. poliuretanowe tulejki w miejsce seryjnych)

-mocowanie amortyzatora przód 1szt

-  mocowanie amortyzatora tył 2szt

 

opony 205/45 R17

o AGXach nawet nie pisze, chyba że ktoś ma jakiś pasztetowy gwint

 

Hipek Pamiętam o Tobie, ale jak Ci pisałem najpierw musze uratować zawieszenie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...