Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pablito 79 możesz tak zrobić tylko podaj nr.tel.do kontaktu :)

na stronie zlotu dopisałem konwój śląski tylko czekam na ruch moderatora aby to wkleił w odpowiednie miejsce ;)

już jest

Numer telefonu do mnie to 515-423-423. Mam numer do Paulusa i do Ricardo, ale możesz też Mirku przesłać do siebie w razie WU ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane hanysy, w tym roku nie będę na plejadach swoim, ale pojawiła się opcja ze mógłbym być na ogladare ew. jako balast na pokładzie.

W zw. Z tym pytanie: czy ktoś z Was mógłby mnie ze sobą zabrać do Arlamowa ( w jedna stronę), ew. przyjąć do teamu jako balast ;)..pilot.. Przygotowywacz kanapek.. Zmieniacz kół whatever ;)

Miałem a priori nie być w tym roku, a jednak okienko terminowe się pojawiło..

i bieszczady kocham nad życie.

Subaru w Bieszczadach (okolicy) nad życie ;)

 

Logistyka / szczegóły oczywiście do ustalenia.

proszę o Info tu albo Pw.

Pyrsk!

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi mili,

okazuje sie ze troche jest klopot z noclegiem w okolicy bazy śląskiej dla jednego czlowieka (bede sam, Doris na urlopie nad morzem, mam dojechac po Plejadach)

czekam jeszcze na info zwrotne z kilku miejsc - ale moze sie okazac ze tam nocleg nie wypali, wiec pisze juz awansem z zapytaniem:

zostaje mi wtedy:

- namiot :)

- nocleg gdzies fest daleko i ogarniecie dojazdu do bazy Silesian (w extremum moge przyjechac swoim autem zeby ogarnac dojazdy) ...

 

Zatem pytanie czy jest w Silesian ekipie, w Wojtkowej jakis w pelni meski sklad pokojowy - ktory by mnie mogl przyjac do siebie na podloge/karimate ew wolne lozko w pokoju ? 

pzdr

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja extremalna - ale jak juz to raczej legas - wyciagne nogi chociaz w nocy :)

 

albo pojedziemy Twoim i bedziemy w nim spac :P hahah
 


dzieki koledze Kambol wyglada na to ze udalo sie zalatwic nocleg - uklony i jeszcze raz podziekowania ! :bowdown: :bowdown: :respect:

 

jeszcze sie ogarnie przejazd i bedzie pieknie !

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzieki koledze Kambol wyglada na to ze udalo sie zalatwic nocleg - uklony i jeszcze raz podziekowania ! :bowdown: :bowdown: :respect: jeszcze sie ogarnie przejazd i bedzie pieknie !

 

No to spoko, że z noclegami załatawione :).

U nas jest wolne miejsce, jakby co... to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki koledze Kambol wyglada na to ze udalo sie zalatwic nocleg - uklony i jeszcze raz podziekowania ! :bowdown: :bowdown: :respect: jeszcze sie ogarnie przejazd i bedzie pieknie !

 

No to spoko, że z noclegami załatawione :).

U nas jest wolne miejsce, jakby co... to zapraszamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrupek dziś zaliczył serwis....regulacja gazu- wymiana oleju...poprawa "dzwoniących" osłon wydechu....Pacjent przezył :)

 

Jednakże okazało się, że jednak Heble przód kwalifikują się do wymiany...Ogarnę to już po niedzieli...@tłoczek wpadnie na "małej tarczy" :)

 

Dzięki Paulusowi za fachowy serwis i przy okazji Eliasowi i Semperitowi za spotkanie i pogaduchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, :D  Spoko, no problem.

Nadal stoję na stanowisku, że samochód wart ratowania. Pogadaj z Ricardem, on ma Fachowca jak się patrzy od tych spraw.

Pozdrawiam wszystkich obecnych na naszym nano-spocie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulek...Po Nowym Roku pomyslimy..W tym realizuje cel- doprowadzić mechanike do ładui pojeździć trochę :)

Ale na pewno ze wskazówek skorzystam..Dzieki również za mozliwość DOGŁEBNEGO zbadania Twojego czerwonego STI

Już wiem jakie graty mi potrzebne :P

 

Ricardo..Pisałem , że kupiłem i że jestem umówiony na serwis,,,,Nie chwaliłem się bo nie ma czym :)

Ot chrupek..Do jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...