Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, bęben jak czytam dokonal samokontuzji.... chyba

nie żebym świętował przedwczesnie :)

No tak właśnie sobie gdybam.... jest niesamowitym kierownikiem i szacunek, ale ta skrzynia zbyt późno chyba wsadzona.

Jak tam eliasku z transportem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, bęben jak czytam dokonal samokontuzji.... chyba

nie żebym świętował przedwczesnie :)

Straciłem całą motywację do zapiepszania.... :(

Wolałbym żeby stracił palec podczas plejad, tak jak ja się rozwaliłem na segwayu w zeszłym roku,  niż tuż przed i nie mógł w pełni jeździć.

Chociaż ja też mam awarie i mam nadzieje się wyleczyć do plejad.

Ale nie skreślamy Bebna to w sumie jeden palec który nic nie robi w rajdówce, poza nim jest jeszcze szybki i poszperowany Alex :) jest wielu mega szybkich kierowców, są młode abitne wilki... zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS... dopiero teraz doczytałem że Bębenek ma kłopoty z paluszkiem. Mam nadzieje że dojdzie do siebie, bo adrenalina rywalizacji spadnie.

Ale tak jak Premo nadmienił, jest jeszcze wielu którzy chcieliby i mogą wygrać.


UPS... dopiero teraz doczytałem że Bębenek ma kłopoty z paluszkiem B) . Mam nadzieje że dojdzie do siebie, bo adrenalina rywalizacji spadnie.

Ale tak jak Premo nadmienił, jest jeszcze wielu którzy chcieliby i mogą wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem będzie szansa odbyć z Premem jakąś delikatną rozgrzewkę przed czasówkami :rolleyes: .

Panowie Paulus, Ricardo, MM555 i reszta konwoju Silesian dołączamy się do konwoju KRK :question: .

Dla mnie na prawdę nie gra roli. Ja i tak będę miał larmo w aucie i co parę kilometrów "sik pauza", także mnie nie bierzcie pod uwagę w rozważaniach :)

Paulus czy w piatek Twój serwis jest normalnie czynny?

Czy macie wolne?

No niestety jeden długi weekend musimy dać pracownikom odetchnąć. Zapraszam po weekendzie :) .

Premo, nie znam Cię osobiście aleś "nosz chop" i swój synek, także na pewno będę trzymał kciuki. :yahoo:

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa wybierająca się na Plejady :D , skoro mamy wyjechać z 3Stawów o godzinie 8 rano. A konwój Krakowski ma zbiórkę o godzinie 11 w tym miejscu:

 

https://www.google.pl/maps/@50.016966,20.1394622,245m/data=!3m1!1e3

 

to może zapytam konwój Krakowski, żeby ustalili zbiórkę godzinkę wcześniej i pojedziemy razem większą ekipą?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji za niedługo powinny się pojawić w WK Kato fajne blachy po Balwanie - końcówka 555X - jakby ktoś chciał przygarnac
 jak będzie miły urzędnik to pójdzie i poszuka takiego numeru rejestracyjnego. Tablica SK 555GR powinna już być w magazynie WK w Katowicach. W Katowicach zauważono numer SK 476GR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie rozbiłem sie o ciekawy mur.

 

chciałbym dogiąć rury na replike Borli zeby bylo jakoś profi ,a z pierwszego z brzegu zakałdu gięcia rur dostałem taką odpowiedź:

 

 

nie jestem w stanie  podjąć się gięć ze względu na  duże  zlecenia jakie wykonujemy dla firm.

 

ZLECENIA DLA DUŻYCH FIRM! nie dla małych cywili malutkich takich maciupinkich :mellow:

 

 

 

i z tąd pytanie czy polecicie mi w okolicy jakiś zakłąd gdzie pan mietek zagnie mi rure 6 razy po 45'?

 

co za czasy, jak potrzebowałem zrobić ośke do piasty w rowerze to tez musiałem dwa tygodnie namierzać "Pana Mietka" na emeryturze któremu sie w ogółe chciało :unsure: . Swoją drogą polecam Bytom, ul Karola Miarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

elias powiedział Przy okazji za niedługo powinny się pojawić w WK Kato fajne blachy po Balwanie - końcówka 555X - jakby ktoś chciał przygarnac jak będzie miły urzędnik to pójdzie i poszuka takiego numeru rejestracyjnego. Tablica SK 555GR powinna już być w magazynie WK w Katowicach. W Katowicach zauważono numer SK 476GR

Tablice niestety nie wracają już do obiegu.

Dzisiaj wydałem Mondeo na blachach SK586GR zarejestrowane 29 maja. Mam bieżący podgląd na numery w Kato bo mój leasing rejestruje w Kato. Niestety w urzędzie w Kato ciężko "prosić" o wyszukany numer ze względu na nieco zautomatyzowany proces rejestracji. Tam dziennie rejestruje się dziesiątki/setki samochodów. Najpierw jest okienko weryfikacji wniosku i dokumentów, potem kolejne gdzie w zasadzie podchodzisz w momencie, gdy tablice są już przygotowane. Oczywiście próbować można, ale nie nastawiałbym się zbyt optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie rozbiłem sie o ciekawy mur.

 

chciałbym dogiąć rury na replike Borli zeby bylo jakoś profi ,a z pierwszego z brzegu zakałdu gięcia rur dostałem taką odpowiedź:

 

 

 

nie jestem w stanie  podjąć się gięć ze względu na  duże  zlecenia jakie wykonujemy dla firm.

 

 

ZLECENIA DLA DUŻYCH FIRM! nie dla małych cywili malutkich takich maciupinkich :mellow:

 

 

 

i z tąd pytanie czy polecicie mi w okolicy jakiś zakłąd gdzie pan mietek zagnie mi rure 6 razy po 45'?

 

co za czasy, jak potrzebowałem zrobić ośke do piasty w rowerze to tez musiałem dwa tygodnie namierzać "Pana Mietka" na emeryturze któremu sie w ogółe chciało :unsure: . Swoją drogą polecam Bytom, ul Karola Miarki

 

Matiz niestety nie wiem gdzie u mnie można wykonać taką operację ale zapytam dziś moich znajomków co spawają wydecht....zobaczymy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...