Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nano-spoty u Paulusa, wychodzi na to że stają się normą codzienną ;)

Oby na razie tak to wyglądało, że przyjeżdżacie na serwisy olejowe a nie jak właściciele Alfy Romeo - na naprawy  :biglol:  :biglol:  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale sporo mu jeszcze brakuje. Do Eliasowego to nawet się nie umywa ale ... spokojnie, spokojnie ... tejk et izi ... zbudujemy godną maszynę :D

A do nas zapraszam, zapraszam zawsze jakaś kawusia się znajdzie. Z ciachem moży być kłopot ale lidl jest w pobliżu jakby co ;) .

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe nano-spoty u Paulusa, wychodzi na to że stają się normą codzienną ;)

Oby na razie tak to wyglądało, że przyjeżdżacie na serwisy olejowe a nie jak właściciele Alfy Romeo - na naprawy  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

hahahaha dobre z tą alfą  :D

i nie kracz bo już coś kolega wspominał, że dawno u Was nie był! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie....nie spokojnie

Nawet jak bedzie gotowy to wciaz bedzie tak samo fajny jak Eliasowy

Takie moja skromne zdanie nie ważne, że to przepaść techniczna....oba są najlepsze na śląsku...no i Prema także :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuem, myślę że bez dyskusji Premowy Hołek ma miejsce przed wszystkimi. Auto, historia, macher co je poskladal i kierownik. End of story :-D

 

Ale miło że przybywa u nas fajnych aut.

 

Przy okazji za niedługo powinny się pojawić w WK Kato fajne blachy po Balwanie - końcówka 555X - jakby ktoś chciał przygarnac ;)

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ... spokojnie, spokojnie ... tejk et izi ... zbudujemy godną maszynę :D

A do nas zapraszam, zapraszam zawsze jakaś kawusia się znajdzie. Z ciachem moży być kłopot ale lidl jest w pobliżu jakby co ;) .

U Pawła jest pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera - połączenie rzadkie i nieocenione.

Czerwony krok po kroku odzyskuje blask :) - Shine on You crazy diamond!!

 

Paweł jak już dojdziesz do decyzji o następnym dużym kroku i zmianie to pamiętaj, że ja jestem pierwszy do objęcia czerwonego dziedzictwa!

 

Wojtkowi olbrzymie gratulacje się należą za Rodzyna alias Chrupka - czai się w nim wspaniały potencjał :) Zobaczymy czy tak samo niepowtarzalny jak w Blue :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...Rafciu Rafciu

Co do czerwonego to uważasz tak samo jak i ja...co do chrupka to nir przesadzajmy

 

Daleka droga by osiagnac pelne zadowolenie....naprawic nie dzialajace pierdoly i nie dopuscic do powatania kolejnych baboli....ale spoko...ja tak lubie i mam czas....chrupek bedzie systematycznie.dozbrajany...rozmowy juz trwaja i nadchodzacy tydzien jest dosc znaczacy :-D

Niemniej jednak....dziekuje :-D

Wem.wiem...to pewnie nic nie znaczacy szczegół ale wiecie moi drodzy co fajnego zauważyłem?

Otóż Lampy przednie pomimo iż nie sa to cleary a wiec podobne jak u mnie w babci to.świecą po prostu mega dobrze...wczoraj pierwszy raz jechałem chrupkiem po zmroku i byłem w szoku jak.świetne światło dają!

W babci to były raczej lampiony...Tutaj..hmm...może super hiper lux żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuem, myślę że bez dyskusji Premowy Hołek ma miejsce przed wszystkimi. Auto, historia, macher co je poskladal i kierownik. End of story :-D

 

Ale miło że przybywa u nas fajnych aut.

 

Przy okazji za niedługo powinny się pojawić w WK Kato fajne blachy po Balwanie - końcówka 555X - jakby ktoś chciał przygarnac ;)

To że sie nie odzywam, nie znaczy, że nie czytam :)

Dzięki panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dwa dni na okrągło w pracy, a tyle rzeczy się wydarzyło.

Ja zaraz jadę po imprezkę, żeby zdążyć przed Plejadami posprawdzać i wyglancować wanienkę :P .

 

Premo trzymam kciuki za kolejne zwycięstwo, mam nadzieję że nowa skrzynia Bębna stanie się przekleństwem :biglol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, panie....I cała reszta...Mam pytanko- trochę nie w ten dział :P

Poszukuję dyszy spryskiwacza reflektora do imprezki do 99rok...Więc tak- ma ktoś jedną dodatkową na zbyciu?

Czy Ta z legacy klasyka poliftowego (93rok) jest taka sama?

Moze numer katalogowy tego dziadostwa prosić...

Do kompletu okazało się, że i pompka mi potrzebna...Dzieki za sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...