Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

wow, niezła frekwencja, sądząc po tym wątku spodziewałem się czegoś dużo bardziej kameralnego :)

 

miło było wszystkich [chyba?] poznać, szkoda że się musiałem nagle wyewakuować, może się uda następnym razem...

 

no i do zobaczyska na mini-spotach u Pawła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe po południowe chwile w tak zacnym, subarowym towarzystwie :) .

Dziękuje Edycie i Ricardo za miłe wieczorne Polaków rozmowy.

Z niektórymi do zobaczenia w poniedziałek a z niektórymi w środę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota wszystkim co byli, odemnie, MM555 i Magdy. My siedzimy i oblewamy już -trochę zacznie- moje nowe (przyszłe) subaru od pablito79. W poniedziałek "obadamy" go u Paulusa. Jak nie okaże się że pod spodem jest jakiś dramat (a zakładam że nie),no to finalizujemy transakcję :-)

Pzdr dla wszystkich, i mam nadzieję że na następnym spocie zamelduję się już niebieściutkim GT-kiem a łopel zostanie na parkingu pod blokiem ;-)

Edytowane przez solber_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi noo WueM zrobił niezłą reklamę tutaj hihi mam na przedniej szybie od strony pasażera przylepiony taki system luster peryskopowych o nazwie krugozor, rosyjski patent dwa lustra dzięki nim mogę w miarę bezpiecznie wyprzedzić tira albo autobus, jest ok chociaż na początku byłem bardziej z tego zadowolony teraz z czasem wychodzą pewne mankamenty, ale lepsze to niż nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherusek ja jestem znany z tego, ze gadzety to moj konik...a lusterka przebiły wszystko...Bo tylko tego na żywo organoleptycznie jeszcze nie poznałem :-D

 

Ryśku...ni mom...jak byda na kumpie to piszcza Ci linka to nich :-D

Edit:

Już niedługo znikną te lusterka...Maras załatwi sprawę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze znalazłem co do mojego niebieskiego taką reklamę w której brał udział, może pójdzie tutaj, poproszono mnie to się zgodziłem (za darmo :) jeszcze bez krugozora na felgach na których jeździł w Japonii i jeszcze z oryginalnymi tylnymi światłami (białe kierunki) teraz już ma żółte, nic wielkiego ten filmik ale może kogoś zainteresuje

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...