Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wybieram się na narty jutro, gdzie polecacie jakiś dobry stok i dobre warunki, lecieć na szczyrk tam najpewniej ?? ten stok FIS to już działa czy nie ?? będę wdzięczny za jakieś opinie, do tej pory tłukłem głównie na tykach na harendzie i w ustrzykach a przyznam się że nigdy na śląsku na nartach nie byłem, pomożecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przegląd robię SI 97rok 2.0 turbo i mam problem z przewodami zapłonowymi (wiem wiem już szukałem na forum) ja mam chyba oryginalne czerwone ale chce wymienić i tak NGK za krótkie są model RC-FX31 za krótkie i 51 coś z "fajkami" nie podchodzi hmmm.

Panowie na forum piszą: " NGK -jesli masz cewke po srodku czyli chyba wszystkie ej20 przed my99 to rc-fx54 podchodza ale jeden kabel trzeba inaczej troszke poprowadzic....." własnie mam cewkę po środku i jakie mam kupić aby pasowały ?

w nie-ASO są ale drogie na maxa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się z Wami podzielić wczorajszą wizytą na kartach w Tychach.

 

Miałem dwie jazdy po 10 minut, najpierw dostałem karta z numerem 7, był spoko i nawet wykręciłem czas dnia.

Później dostałem 20, gokart ściągał na lewo a hamulec działał 0-1, albo nie hamował albo blokowały się koła, więc kicha z wynikiem.

 

Po przejściu na poczekalnie, przyjechało dwóch Panów, chwila zamieszania, i jakiś "kierownik" po cichu powiedział, żeby wzięli karty 5 i jakiś drugi ale nie dosłyszałem, po czym okazało się, że stoją na boku...!!!

zgadnijcie jakie mieli czasy!!!

 

Totalna porażka, a takie fajne były karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie zakupiłem kable FX-54 NGK :) SI 97 rocznik cewka po środku. Sprzedający FR_anc Pan Rafał Konkretny i fachowy super polecam :) Jeden kabel tak jak już przeczytałem minimalnie jest za krótki lecz nie przeszkadza to.

Dzięki za pomoc! suba śmiga aż miło :yahoo:

post-4018-0-93900900-1392047334_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a myśmy się z panem Rafałem musieli poddać. Może nie tyle on, bo chciał nadal szukać dla mnie kabli NGK, ale ja to już rok temu przerabiałem. Może wg. katalogu NGK dobrane kable powinny mi pasować, ale nie pasują. Fajki są mocno za długie. Skończyło się zakupem Janmorów, na które nie mogę narzekać, bo trzeci kpl. chodzi bez zastrzeżeń.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem auto do Carfita... i taka pustka :huh:

Ja oddaje wannę na przegląd w przyszłym miesiącu, może też dostanę takiego fajnego pożyczaka :D .

 

ja odbieram autko w przyszłym tygodniu ... więc raczej nie będzie jutro waletynkowego mc donalda.... :facepalm:

 

ostatnio gość z mcdrive mnie wypytywał o sti co i jak ile pali hehe.... i na końcu czy prowadze działalność... a to trzeba prowadzić działalność aby kupić subaru ?! :D:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem auto do Carfita... i taka pustka :huh:

Ja oddaje wannę na przegląd w przyszłym miesiącu, może też dostanę takiego fajnego pożyczaka :D .

 

ja odbieram autko w przyszłym tygodniu ... więc raczej nie będzie jutro waletynkowego mc donalda.... :facepalm:

 

ostatnio gość z mcdrive mnie wypytywał o sti co i jak ile pali hehe.... i na końcu czy prowadze działalność... a to trzeba prowadzić działalność aby kupić subaru ?! :D:biglol:

bardziej chodzi o to czy zarabiasz sam na siebie i dobrze zarabiasz czy tyrasz u kogoś, często ludzie takie zadają pytania, "a bo Pan ma firmę, to dlatego", tak to działa zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom się wydaje, że jak się ma firmę to można wszystko "wrzucić w koszta". No ok, sporo rzeczy można odliczyć, w tym koszty zakupu czy utrzymania pojazdu (mówiąc w uproszczeniu), ale żeby coś odliczyć to najpierw trzeba za to zapłacić. :P A żeby zapłacić to trzeba wygenerować dochód i to niemały. ;)

Gdyby państwo ułatwiło choć trochę życie małym przedsiębiorcom to może dochody do budżetu nie wzrosłyby jakoś znacząco, ale na pewno zmniejszyłby się ich wypływ z budżetu na utrzymanie "bezrobocia". To oczywiście ogólniki, nie chcę wywoływać wielkiej dyskusji, każdy kto choćby liznął tematu wie o czym mówię.

 

Zdrowia i pomyślności życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pora ściągnąć pajęczyny z wątku :P

Dlatego też z "rana" pytam forumowiczów z aglomeracji...Czy niewybiera się ktoś dziś przypadkiem na 3stawy? na jakieś zakupy czy coś?

Bo się zastanawiam czy się nie wybrać...Można byłoby przy okazji się zespotować...

Plan? parking GoSport godzina 16ta?

Zbierzcie się ludziska....Bo wstyd...3 tygodnie cisza w wątku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...