Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chorzowski Autodrom.

Nie cały teren należy do Policji. Część tego tereny jest własnością prywatną. Ustanowione zostały działki i żeby cokolwiek tam zorganizować to trzeba prosić o zgodę wszystkich właściceli. Nie jest to niemożliwe ale niestety czasochłonne. Aaaa, no i trzeba zapłacić za wynajem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... można też zagadać z chłopakami którzy organizują szobierki cup czy w zimie nie dało by się zorganizować jakiegoś lajtowego treningu ;) W zimie znaczy jak śnieg spadnie :)

 

nie wiem czy coś spadnie :unsure: może sami coś zorganizujmy lista + ci ze szombrów ... ktoś by był chętny?

 

W którym ASO na śląsku najlepiej zlecic malowanie samochodu jakiś... *uj opryskał mi kwasem zderzak tył.

 

z AC to zrobie. ogólnie jakoś 3 elementy się tego zebrało.

 

Nigdy nie robiłem jeszcze nic w ASO Subaru więc wolałbym się poradzić, dzięki z góry za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku własny zakład blacharsko-lakierniczy ma tylko ASO z Katowic MMCars. Natomiast jest to salon multibrandowy i generalnie robią tam właściwie wszystkie samochody. Osobiście po wypadku auto naprawiałem w JKK w Katowicach na Rzepakowej. Generalnie zrobili super, ale ogólne wrażenie popsuł fakt, że zarzucali mi, że spoiler (naleśnik) to nieoryginalne wyposażenie dodatkowe i nie są w stanie mi tego zamówić. W ciągu kilku godzin (z pomocą forum) załatwiłem im ten spoiler z SIP'u.

Jest też duży zakład napraw powypadkowych PGD w Katowicach na Siemianowickiej. Osobiście nic tam nie robiłem, ale naprawialiśmy tam sporo aut firmowych z leasingu itp i trzeba przyznać, że robili i szybko i solidnie. Po prostu ogarniają temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ci z ASO Mikołów, wspominali, że mają swoją blacharnie-lakiernie w Katowicach załęzu, coś o tym wiesz? lub ktoś coś słyszał ? no może to ta sama lakiernia co z MMCars ?

No mają jakiś zakład, z którym współpracują przy naprawach powypadkowych. Osobiście jednak nie wiem jaka jest jakość usług. Malowali mi co prawda zderzak (nowy) i spoiler (nowy) ale to nie daje mi poglądu. I na pewno nie jest to ten sam zakład co MMCars bo Ci mają na swoim terenie blacharnie-lakiernie na muchowcu. W Twoim przypadku raczej szukałbym po prostu zakładu, który ma dużo doświadczenia w tego typu naprawach i ma dobrą renomę. To czy to będzie ASO czy nie, nie ma znaczenia. Gdyby chodziło o naprawę, w której również mechanika wchodzi w grę to faktycznie lepiej ASO - szczególnie przy tak młodym samochodzie. Ale malowanie zderzaka to drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz, Ty wiesz...A Ja nadal się upieram...Nowe w całości- ćwiartki tył z Imprezy kombi...Nie wiem- owszem....Mozna tanio i nadal dobrze...Ale ja zrobiłem tak jedną stronę zaraz po zakupie i 3lata bez śladu..Nie wiem jak teraz ale za Mojej kadencji...bajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuem, jak bede musiał kiedyś sprzedać auto to zostane na lodzie jak przyjedzie ktoś z miernikiem.

 

druga sprawa to koszty. Dobry blacharz by to zrobił profi bez całych ćwiartek, tylko potrzebuje takiego kogoś z ręką i checią do roboty ,a nie partacza który wali szpachle zeby wrocić za rok.

 

jak ja załuje że nie zrobiłem tego tak jak wszyscy pisali, tulko posluchałem kolesia ze sklepu z lakierami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe....no widzisz :P

Fakt...budżetowo to to nie było- ale grzechem było nie skorzystanie z okazji gdy ktoś Tobie właśnie załątwia tylne drzwi i nadkole...i kasa na naprawe idzie z Jego polisy....tak było zaraz po zakupie Imprezki- więc się jedną stroną zająłem...drugą rzeźbił znajomy blacharz, który juz nie jest...Moim znajomym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablito79, Cenka za obie strony jak rozumiem? Jesli tak to bardzo kusząca propozycja...w Moim pudełku też jeden się wysypał...To chyba standard w każdym Japończyku :P

Cena za dwie strony, rok temu robili mi jeden błotnik i część nad górną uszczelką szyby do szyberdachu, super robota, naprawdę polecam ten warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...