Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

O 10.00 strefa kibica, o 11:00 przejazdy.

Zrobiłem małe zapoznanie, traska ciekawa. Beczki trochę ciasne, nie bardzo jest jak zawinąć na rękawie, na okrągło żeby pojechać też ciasno.

Bylem w nieziele od 11.45-13.15 zmarzlem po byku, z Subarek widzialem tylko w tym czasie WRX na Krakowskich blachach,podobal mi sie przejazd chlopakow z Citroena dawali czadu ,niestety zdjec nie robilem ;)

koledzy szukam ładnego mieszkania do wynajęcia, jak coś macie dawać znać, ważne ładne, zadbane, okolica obojętne ale ważne aby mi samochodów nie zdemolowali bo już dwa razy zderzak urwany, rejestrację ukradli, szybę wybili, kluczem porysowali, i inne pierdoły, ale chętnie uniknę już takich przygód z góry dzięki za pomoc

koledzy szukam ładnego mieszkania do wynajęcia, jak coś macie dawać znać, ważne ładne, zadbane, okolica obojętne ale ważne aby mi samochodów nie zdemolowali bo już dwa razy zderzak urwany, rejestrację ukradli, szybę wybili, kluczem porysowali, i inne pierdoły, ale chętnie uniknę już takich przygód z góry dzięki za pomoc

Gdzie szukasz tego mieszkania, w sensie w którym mieście? W Bytomiu mam do wyboru do koloru ;)

Gdzie szukasz tego mieszkania, w sensie w którym mieście? W Bytomiu mam do wyboru do koloru ;)

głównie Katowice i okolice, Bytom zdecydowanie nie, ale dziękuję

Za daleko? :)

nie, chodzi o to że dojezdzam do pracy do Warszawy i wole jakoś bliżej dworca Katowickiego bo dojeżdżać z bytomia na pociąg codziennie rano o 6 to mi się nie uśmiecha to raz, dwa mieszkam tutaj dopiero od lutego i jakoś do tym satelickich miejscowości nie mogę się przyzwyczaić jednym słowem totalnie mi się nie podobają (pewnie wybrzydzam) i stąd Katowice oraz Siemianowice Śląskie są głównie poszukiwane