Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

dlatego ja dopiero teraz ogarniam opony i fele, btw: nie ma ktoś jakiś szesnastek 5x100 do sprzedania? :D

Pierwsza zima w Subaru.... jestem ciekaw. I nie mogę się doczekać spota u Jurasa! :D

niet! :P i biorąc pod uwagę wszystkie wiatry, za i przeciw biorę speedline marmora, niestety białe.... ale po nowym roku jadą na zmianę koloru. Nie zdzierżę białych felg, nienawidzę i mam alergię.... przekonała mnie pasztetowa cena i opcja malowania :D

Noooo w końcu ktoś kto sensownie pisze :) Dać się mu napić.

Ale nie zapowiada się, żeby śnieg miał się szybko pojawić :(

sie pojawił....

Powinienem być jutro na Dolinie 3 Stawów. O 12tej jestem umówiony, więc jakby ktoś 'zapomniał coś kupić' to najlepiej o 11 30 może.

Aby spot miał jakiś sens to muszą być co najmniej 2 Subaru oprócz mnie, bo ja mam tylko "siostrę" obecnie;)

Chyba lepiej wybrać parking ostatniego zlotu niż pod centrum handlowym bo spodziewam się tam masakry.

BTW, jeszcze nie wiem gdzie wcisnę 2 h czekania na myjni...

EDIT: To jak nikt to ustawiam budzik później, wesołych :wacko:

Zbig, za późno dałeś znać. Po ciężkim tygodniu odsypiałem do 12.00, a mogłem się przejechać w ten słoneczny dzień, przy okazji umyć samochód bo wygląda strasznie.

Tak czy owak, wszystkiego dobrego życzę wszystkim zgromadzonym ! :)

pomyślałem, że będziecie zainteresowani. na pewno znana wam droga 790, niestety ruch trochę za duży, trzeba jechać jeszcze wcześniej rano. czekamy na śnieg i powtarzamy akcje ;)

aha, sorry za jakość, gopro łapało cały syf spod kół

Cabrio w taka pogode?szalejesz :P gdzie ten odcinek byl ;)

10' żaden problem :lol:

droga nr 790, odcinek niegowonice-mitręga, pod ogrodzieńcem

fajnie, bo z centrum katowic można w 20 minut tam dojechać (o ile nie ma korka na roździeńskiego)

Edited by matpilch
  • 2 weeks later...

A właśnie jest! ostatnio się dowiedziałem, dobrze że ktoś mi przypomniał żeby napisać, żeby było śmieszniej należy do... Policji.

Co i jak ktoś musiałby ogarnąć. Tor znajduje się tutaj:

http://goo.gl/maps/dCXyY

To ten 'lejek' u góry. Kumpel twierdzi, że można z tego całkiem dobrą trasę zrobić, na łuku miejsca na szykany i na końcach beczki.

Edited by Zbigniew

Byłem tam kiedyś na treningu, fajnie tylko trochę wąsko nie wiem jak to w zimie wygląda. można też zagadać z chłopakami którzy organizują szobierki cup czy w zimie nie dało by się zorganizować jakiegoś lajtowego treningu ;) W zimie znaczy jak śnieg spadnie :)