Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Jeszcze jest czas na decyzje, ja niestety grilla nie posiadam... tzn nie wiem gdzie lezy :P

Wstepnie miejscowka ostatnia, czyli parking na koncu ulicy lotnisko. Chyba ze dacie lokalizacje tych Tych :-)

Aha potrzebuje prawa cwiartke jednak. Jak macie info o jakims rozbitku to bede wdzieczny

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Mateusz..No popacz jakie mosz szczenście :P

Ja też bym sie skłaniał ku tema parkingowi na końcu ulicy...A tak poza tym to Ty jestes organizatorem całej akcji :D

To co robimy tam gdzie ostatnio na 3 stawach miejsca pelno do parkowania ,super dojazd spokoju kupa :P tylko niech ktos grila zalatwia bo ja mialem ostatnio zdezelowanego od sasiada ale i tak wurszty byly zrobione :biglol:

Ja tam grila mom, ale nie bardzo się go da wozić ;) chociaż zobaczymy...

Skoro Matiz jesteś organizatorem to czekam na dyrektywy odnośnie ewentualnych zdjęć z Tychów

Zrobimy potem glosowanie najwyzej. Frakcji tyskiej mamy chyba ze 4 osoby?

Co do grilla musze dotrzec do garazu, na razie niec nie obiecuje. Podejrzwam ze ojciec go mogl spacyfikowac bo siw poniewieral :-)

Spoko..kupimy se kurczaki w kfc albo do maca na kurczaka podjedziemy :)

ale by mieli zdziwko...kilkanaście subarynek pod okienkiem...i jedno pudełko :P

Zrobimy potem glosowanie najwyzej. Frakcji tyskiej mamy chyba ze 4 osoby?

Co do grilla musze dotrzec do garazu, na razie niec nie obiecuje. Podejrzwam ze ojciec go mogl spacyfikowac bo siw poniewieral :-)

Zapomniałeś dodać, że separatystycznej frakcji tyskiej ;)

Czy ktoś mówił już coś o godzinie? Bo mi to jakoś uciekło. Mam nadzieję, że celujemy bardziej w popołudnie niż w ranek?

Frakcji tyskiej mamy chyba ze 4 osoby?

Tylko gdzie oni są ? :P Pół życia jeżdżę po Tychach, dniami i nocami i spotkanie kogoś z forum to jak bańka w totka. ;)

Dla mnie miejscówka obojętna, w obie mam taki sam dystans.

Tomasz_555, podjedz do sklepu rowerowego przy rondzie za kauflandem, to zobaczysz ;)

Co do glosowania to ja jestem za Tychami ;)

Oddaję głos na Katowice :)

P.S.

Tak w ogóle to jeździ ktoś jeszcze na gokarty??

Ja niestety od 12 muszę być na hali w Mikołowie .... pewno posiedzę tam do 16 ... i niestety nie spodziewam się Was zastać na spocie w okolicach godziny 17 :(

Ja niestety od 12 muszę być na hali w Mikołowie .... pewno posiedzę tam do 16 ... i niestety nie spodziewam się Was zastać na spocie w okolicach godziny 17 :(

a co tam fajnego jest ?

Oddaję głos na Katowice :)

yno gieksa !

Spoko ziomku...ja nie zamierzam na podwieczorek do domu jechać więc na pewno będę i o 17tej :)