Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Ja mam pod nosem spory parking, zaraz obok ogromne tereny zielone, przy lesie - tam generalnie miejska śmietanka nagminnie ogniska pali, grille robi. Można by spróbować ;)

Jak co mogę jutro fotki wstawić. Chyba, że dalej będzie lało i śniegiem waliło to przeniosę sesję fotograficzną na inny termin - tak, żeby was od razu miejscówą nie zrazić ;)

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Hej Hipek. Masz na myśli las na W? :)

29.03 sobota

1. Matiz

2. Max

3. Wuem

4. Hipek

5. pajac_am

Wprawdzie nie wiem co bede robil jutro, a co dopiero za 2 tydnie, ale jak to bedzie sobota po 15:00 to mozliwe, ze sie zjawie ;)

A jeszcze lepiej jakby wszystkim spasila miejscowka zaproponowana przez Hipka, bo mam blisko :D

Edited by pajac_am

@elias, TY ŻYJESZ?? :dance:

zyje ale slabiutko, szkoda gadac. Postaram sie na spota wskoczyc...

A dzis sie bardzo ciesze z wynikow na kielcowie wczoraj, chlopaki pokazali klase jak nalezy.

@elias, No i git...Że było i minęło :D

Ja od miesiąca walczę z wirusem (jakiś tropikalny czy coś :P )

Ale walczę dzielnie- wpadnę na spota na pewno :D

29.03 sobota
1. Matiz
2. Max
3. Wuem
4. Hipek
5. pajac_am
6. buncol_S04

7. Tomasz_555

8. dave89

I ja się też pojawię, jak mi nic nie wypadnie ważnego...

Tomasz, akurat jechalem ze stan-s :-) mily facet nie owijal w bawelne. Policzyl ok 2000. Co ciekawe 1400 malowanie ,a blacharka ok 500.... no i bez kosztu blach. Ofkors powiedzial ze najlepiej cala cwiartke w dobrym stanie.

Musze jeszcze podjechac tam gdzie wapominal pablito. A jak cos mam telefon do kogos z petli slonecznej w kato. Ponoc odnawiaja klasyki/starocie. Obilo wam sie moze o uszy?

powiedzial ze najlepiej cala cwiartke w dobrym stanie

Hmmm :rolleyes: Może nową nawet...ale nie śmiał proponować :D

Matiz Matiz..ja OBIE tylne NOWE ćwiartki kupiłem na alledrogo :P

Za jedną dałem duuuuzo mniej niż za drugą (nie wiedzieć czemu) a teraz kupiłem do pudełka lewa oczywiście nową za całe 180zł :P

Może aktualnie nie ma na alledrogo ale zaznaczam, iz ja tam kupiłem obie :)

Pokaz wuem, sa w ogole? Chyba w uk?

Są.

I nie ma.

Dowcip polega na tym, że gość, co tym handluje (gadałem z nim) ściąga te ćwiartki z Zachodu - po serwisach etc. Powiedział, że do Sedana (mnie interesowała) nigdy na oczy nie widział - a do Kombi coraz mniej i coraz mu trudniej dostać.

Więc towar w sumie deficytowy. Ale są.

EDIT: Mówimy oczywiście o naszym Alledrogo.

Używki bym nie instalował.

Ja u siebie w tym/przyszłym sezonie (bo przez brak zimy nadkola przeżyły zaskakująco nieźle, tzn. dziur na wylot nie ma, tylko purchelki) będę spawał z Syfika/Puga 405 - pewnie we własnym zakresie, z Tatą  - a do lakierowania oddam (bo nam to samym nie wyszło). Drogi interes... :(

Edited by BelegUS

Panowie TERAZ DAWAJCIE POKŁONY DO SAMEJ ZIEMII :P

Chyba, że to ja się myle to zwracam honor..ale- o tutaj : :)

http://sprzedajemy.pl/subaru-impreza-sedan-blotnik-lewy-tyl-93-00,297554

TYLNA NOWA ĆWIARTKA DO SEDANA :)

Sorki za wielkie literki :D

A tu kombi...ino nie za tą cenę...ja od nich brałem chyba z promocji jakiejś bo za 400zł :P

http://allegro.pl/emu-blotnik-subaru-impreza-kombi-lewy-tyl-93-00-i4043752960.html

Panowie TERAZ DAWAJCIE POKŁONY DO SAMEJ ZIEMII :P

Chyba, że to ja się myle to zwracam honor..ale- o tutaj : :)

http://sprzedajemy.pl/subaru-impreza-sedan-blotnik-lewy-tyl-93-00,297554

TYLNA NOWA ĆWIARTKA DO SEDANA :)

Sorki za wielkie literki :D

Ooo... to jest ciekawe...

... szkoda, że tylko lewa... i w sumie cena jest taka, że i tak lepiej mi chyba porzeźbić coś z Tatą :P

Ale punkt dla Ciebie, faktycznie, były :P

Szymon gdzieś tam kiedys widziałem i prawą...Aczkolwiek tym linkiem mam nadzieje, ze na wieki wyjasniłem temat, że TAK nadkola do sedana klasyka istnieją :D

Pozdrawiam

Milo slyszec! A coa powaznego z forkiem?

Ja wkrecilem knock sensor i zupelnie nowe auto :-) jeszcze tylko ta blacha mnie teoche nerwuje...

Musze przedzwonic do tego oldtimerowca, aga zawsze z nim klacho jak przychodzi na kawe :P moze pokombinuje zblachy cosa co do malowania to spojler sam malowalem i nie ma tak zle. Walnal bym se to sam jakby nie koszty lakieru <olaboga>

Sorry za ten belkot panowie ,ale mam tylko tableta:P

Edited by Matiz

Milo slyszec! A coa powaznego z forkiem?

Jakiś zwierz przegryzł kabel z 4 cylindra. W poniedziałek auto chodziło na trzech, a wczoraj już niestety nie odpaliło. Picem w Mikołowie mieli taki kabel i mi od ręki wymienili.

Witam ekipę, może przeniesiecie spocika na 30-go, to przyjedziecie do Kato pokibicować, bo z kumplem startujemy we Wrak-race:):)

Hehehe...gdybym Ja to widział :rolleyes:

Skłaniałbym się ku ostatniej naszej miejscówce...Z grillem włącznie- ale nie jestem organizatorem :)

Do Tychów mam kawałek dalej...Ale w razie czego to i tam się dotoczę jakos...grunt by się spotkać/ poklachać trochę itp :P