Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

mie ni ma, moze nastepny tydzien? 

przy okazji, ma ktos elektronika w okolicach? potrzebuje przelutowac cos w zegarku /legac tttm/ ale okazuje sie ze trzeba czesciowo wylutowac wyswietlacz by dostac sie to plytki pod... wiec wolalbym w doswiadczobe rece dac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fura od początku maja na rewizji skrzyni biegów, ale nareszcie widać koniec tej operacji na horyzoncie.

A jakby tego było mało to połamałem się i pewnie jeszcze z co najmniej miesiąc będę mieć spokój od jeżdżenia samochodem.

Moim jedynym pocieszeniem jest to, że przez ten czas zdążyłem się już odzwyczaić od frajdy z jeżdżenia estiajem, a jak wróci ze zrobioną skrzynią to frajda będzie dwa razy większa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale ostatnio cały czas w rozjazdach..
Będę celowal jakiegoś spota to Wam opowiem..
Znaczy@Paulus i@Wily wiedzą.. Ale nie chce pisać o tym głośno na forum..

Swoją drogą.. To muszę się podzielić..
Dzisiaj wydriftowalem moją przyczepę w trakcie deszczu wyjeżdżając z SCC w lewo pod wiaduktem w stronę centrum Kato...
Wielki błąd.. Czu delikatne tkniecie hamulca w zakręcie.. A że ślisko było i nie za powoli to zobaczyłem w prawym lustrze jak zaczyna mnie wyprzedzać prawą stroną i trochę piszczec na gumach.. "if in doubt flat out" gaz w podłodze nasze kochane 4buty i trochę szczęścia załatwił sprawę..
Hmm.. Ciekawe jak to wyglądało z boku..
No ale sumarycznie.. Boziu dziękuję za Subaru.
PS. Naklejka na przyczepie że miota jak szatan już od dawna jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12 czerwca 2018 o 23:31, marivip napisał:

Ja przepraszam, ale ostatnio cały czas w rozjazdach..
Będę celowal jakiegoś spota to Wam opowiem..
Znaczy@Paulus i@Wily wiedzą.. Ale nie chce pisać o tym głośno na forum..

Swoją drogą.. To muszę się podzielić..
Dzisiaj wydriftowalem moją przyczepę w trakcie deszczu wyjeżdżając z SCC w lewo pod wiaduktem w stronę centrum Kato...
Wielki błąd.. Czu delikatne tkniecie hamulca w zakręcie.. A że ślisko było i nie za powoli to zobaczyłem w prawym lustrze jak zaczyna mnie wyprzedzać prawą stroną i trochę piszczec na gumach.. "if in doubt flat out" gaz w podłodze nasze kochane 4buty i trochę szczęścia załatwił sprawę..
Hmm.. Ciekawe jak to wyglądało z boku..
No ale sumarycznie.. Boziu dziękuję za Subaru.
PS. Naklejka na przyczepie że miota jak szatan już od dawna jest ;)

Marivipku Ty lepiej losu nie prowokuj :Pdobrze że wszystko skończyło się efekciarstwem :D sprzedajesz swojego rajdowego gacka? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marivipku Ty lepiej losu nie prowokuj dobrze że wszystko skończyło się efekciarstwem  sprzedajesz swojego rajdowego gacka? :huh:
Niop.. Nie byłem z tego dumny.. Za to byłem dumny z Legasia że sobie z tym poradził..

Bordowy Legas jest wystawiony.. Niestety.. Mam pewne problemy.. Jak się sprzeda to trochę mi pomoże, jak nie to będzie czekał na lepsze czasy.. Narazie KJS itp na "kółku w szatni.."

Ale spoko, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) już wkrótce planuje "lepsze czasy"

Do zobaczenia na spociku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23 czerwca 2018 o 15:15, marivip napisał:

Niop.. Nie byłem z tego dumny.. Za to byłem dumny z Legasia że sobie z tym poradził..

Bordowy Legas jest wystawiony.. Niestety.. Mam pewne problemy.. Jak się sprzeda to trochę mi pomoże, jak nie to będzie czekał na lepsze czasy.. Narazie KJS itp na "kółku w szatni.."

Ale spoko, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) już wkrótce planuje "lepsze czasy"

Do zobaczenia na spociku!

No szkoda... Ale co począć, tak tak na spocie do zobaczenia! :Djak u Was z czasem chopcy?

ja wczoraj miałem okazję trochę ostrzej pojechać moim gackiem w okolicach Jastrzębia ,Cholera! Chopy! Byłem zaskoczony! Na plus! Dobrze się w nim jechało jest precyzyjny niemiłosiernie , i jest szatańskim kombi! ;) nie widać tego po tym aucie ale Tomek miał 100% racji jak wspomniał kiedyś ze na zawodach można by tym autem niezle namieszać ! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, coś nam grupa podupadła. Jutro odbieram samochód z serwisu gdzie mam nadzieję raz na zawsze załatwiłem problem z cieknącą klimą. 

W czwartek mam kolejny upgrade i mogę się spotować ! :) 

 

W dniu 24.06.2018 o 16:26, Cherusek1 napisał:

ja wczoraj miałem okazję trochę ostrzej pojechać moim gackiem w okolicach Jastrzębia ,Cholera! Chopy! Byłem zaskoczony! Na plus! Dobrze się w nim jechało jest precyzyjny niemiłosiernie , i jest szatańskim kombi! ;)

Zaraz się okaże, że ciągle będziesz jeździł Legasiem, a RA będzie stało :p 

Ten samochód to genialny dupowóz, pojemny, wygodny, rodzinę można zmieścić, jest Subaru z krwi i kości, a jak trzeba to można tym fajnie i dynamicznie zapinkalać. :) Idealne auto na co dzień. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda... Ale co począć, tak tak na spocie do zobaczenia! jak u Was z czasem chopcy?
ja wczoraj miałem okazję trochę ostrzej pojechać moim gackiem w okolicach Jastrzębia ,Cholera! Chopy! Byłem zaskoczony! Na plus! Dobrze się w nim jechało jest precyzyjny niemiłosiernie , i jest szatańskim kombi!  nie widać tego po tym aucie ale Tomek miał 100% racji jak wspomniał kiedyś ze na zawodach można by tym autem niezle namieszać ! 
@Cherusek1 zazdroszczę Ci trochę tego H6.. Mój wolny ssak to już powoli... Już za mało Szczególnie że ostatnio trasy latam i gdzieś tam, coś tam, przydało by się więcej kuca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak ,Tomek dobrze to podsumowałeś , ja dopiero odkrywam gacka, ale jestem naprawdę zaskoczony , wszystko w nim jest co potrzeba, jedzie bardzo dobrze naprawdę , bardzo pewnie sie czułem, chciałem nawet wyłączyć kontrolę trakcji potem żeby jeszcze trochę ostrzej pojechać ale .... Kuzwa nie potrafiłem knefla znalezc! Gdzie to się dezaktywuje w gacku ? Wiecie może? Marian zbieraj na takiego, jak sprzedaż czerwonego czy bordowego to już zrob z tego początek inwestycji, lubisz te samochody , będziesz naprawdę zadowolony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...