Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Ma ktoś sprawdzoną drukarnię która ogarnie mi ulotki w 24h ? Projekt mam tylko sam wydruk

W robocie korzystałem z usług Alt Juśkiewicz w Gliwicach i raczej szybko reagowali.

Robili dla nas różnego rodzaju druczki i książki raportowe - jakość bez zarzutu, cena bardzo konkurencyjna.

Druga firma co mi przychodzi do głowy to Typodruk w Mysłowicach.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem wątek z ciekawości to wygląda na to jakby nas było trochę mniej niż w zeszłym roku

Ja postaram się wpaść, ale nie chciałem się wpisywać na listę, bo gdyby tak coś nie wypaliło...

A w zeszłym roku mnie nie było.

Może jest więcej takich jak ja

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie i Panowie, już tylko godziny dzielą nas od świątecznego spotkania :) Żeby się komuś nie zapomniało. Jutro koło 10.00 odświeżę też informację na FB :) 

 

Dziś w ramach świątecznych porządków wymieniłem filtr kabinowy, naprawiłem spryskiwacz szyby, wyczyściłem szyby i w końcu po prawie 2 latach oświniłem lusterko i klapę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt !! !! !!
Znowu nie udało mi się pojawić na spocie....
A jaka Wigilia taki cały rok. Mam nadzieję że w moim przypadku nie sprawdzi się ten przesąd i uda mi się kiedyś z wami spotkać.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Czysty, to pikuś. Ale już dawno nie widziałem silnika, który pracuje tak cicho i kompletnie bez wibracji :rolleyes:.

Mój tak pracuje jak go wyłączę ;):D

Pozdrowionka :thumbup:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pablito79 napisał:

Ale już dawno nie widziałem silnika, który pracuje tak cicho i kompletnie bez wibracji :rolleyes:.

To swego rodzaju paradoks rozwoju motoryzacji. Z wibracjami na pewnym etapie rozwoju silników spalinowych walczono wszelkimi metodami. A teraz jak 3-cylindrówki trzęsą się na wolnych obrotach to nikt specjalnie tego nie neguje bo inne kwestie są ważniejsze niż kultura pracy. 

Co więcej bokser sam w sobie sprzyja redukcji wibracji  nawet przy 4 cylindrach. Fakt, że każdy silnik umieszczony wzdłużnie ma tendencję do charakterystycznego bujania przy niskich obrotach. Mimo to, uważam to za bardzo przyjemną cechę, zdradzającą wyjątkowośc pojazdu.

Polecam też odszukać "test monety" na YT. Silnik V12, moneta postawiona na sztorc na bloku pracującego silnika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2018 o 19:58, abrams napisał:

Witam, mam pytanie, może któryś z kolegów mógłby sprawdzić w moim aucie wyskakujące błędy, miał zrobić to mój kolega ale coś ostatnio jest dziwny.....:)

 samo podpięcie pod kompa ?

Mam skaner viakena jak coś

Tylko skąd jesteś  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...