Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2017 o 18:26, marivip napisał:

Oficjalnie

Spot, 3Stawy, czwartek 02-11-2017, g. 20:00. 

1. marivip

2. don_perignion

3. cherusek1

4. Tomasz_555

5. Pablito79

6. Sonny_86

7. Semperit jak zdąży ze skrzynią

To ja zadam pytanie jak na świeżaka przystało. Ten spot jest dokładnie gdzie? :)
P.S. o 17:00 dzisiaj odbieram białasa. Zapachu wystarczy dla każdego ;_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2 listopada 2017 o 10:59, don_perignion napisał:

To ja zadam pytanie jak na świeżaka przystało. Ten spot jest dokładnie gdzie? :)
P.S. o 17:00 dzisiaj odbieram białasa. Zapachu wystarczy dla każdego ;_

Nie znalazłeś nas? Czy coś wypadło? Broń Boże nie jestem wścibski tylko zastanawialiśmy się czy nie pobłądziłeś gdzieś , bo wąchania poprostu nie odpuścimy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 12:08, Cherusek1 napisał:

Nie znalazłeś nas? Czy coś wypadło? Broń Boże nie jestem wścibski tylko zastanawialiśmy się czy nie pobłądziłeś gdzieś , bo wąchania poprostu nie odpuścimy ;) 

Cherusek1 zawalił dealer z rejetracją. Samochód był umówiony do odbioru w czwartek o 17:00, o 16:00 zadzwonili że rejestracja będzie dopiero w piątek.....

Tak czy siak, bioły już w moich rękach! Z niecierpliwością czekam na kolejny mini spot!

IMG_4491.JPG

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny :wub:

Dzięki za spota Chłopaki.

Pytanko z czwartkowego wieczoru, czy ktoś się wybiera na "Adrenalinę we włosach"? Słyszałem wstępne deklarację, Cherusek1? Tomek555? Ktoś coś jakoś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 19:29, Paulus napisał:

Fajny :wub:

Dzięki za spota Chłopaki.

Pytanko z czwartkowego wieczoru, czy ktoś się wybiera na "Adrenalinę we włosach"? Słyszałem wstępne deklarację, Cherusek1? Tomek555? Ktoś coś jakoś? :D

No to ja jeszcze i Adam wanienką oraz Buchu i Filip.Nie wiem jak Adrian bo jeszcze nie potwierdził czy ma wtedy wolny termin no i jeszcze chyba zawita Dyzio czarnym STI.Troszkę nas będzie :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 19:29, Paulus napisał:

Pytanko z czwartkowego wieczoru, czy ktoś się wybiera na "Adrenalinę we włosach"? Słyszałem wstępne deklarację, Cherusek1? Tomek555? Ktoś coś jakoś? :D

Na ten moment się nie określę. Raz, że najpierw muszę przetrwać trening na Kielcach, dwa, że jakieś chrzciny mam w tym terminie, ale nie chce mi się iść więc byłby pretekst. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4 listopada 2017 o 19:29, Paulus napisał:

Fajny :wub:

Dzięki za spota Chłopaki.

Pytanko z czwartkowego wieczoru, czy ktoś się wybiera na "Adrenalinę we włosach"? Słyszałem wstępne deklarację, Cherusek1? Tomek555? Ktoś coś jakoś? :D

Paweł ja podobnie jak Tomek, 13 jedziemy na treniol ale ja jestem chętny, mógłbyś przypomnieć mi termin albo jakiś link podesłać? Czy to na fb było tak? 

Don_perignion piękne auto gratuluję tego cudeńka, jezdzij i sie ciesz ;) 

Mój biały bandzior przeszedł przegląd jakimś cudem, dzięki Tomek ta stacja jest naprawdę dobra i nie chodzi o to że puszczają  pazdzierz ale podchodzą rozumnie do tematu, przy okazji dowiedziałem sie że nie mam katalizatora w aucie :) przez rok czasu żyłem ze świadomością ze go mam 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Paweł ja podobnie jak Tomek, 13 jedziemy na treniol ale ja jestem chętny, mógłbyś przypomnieć mi termin albo jakiś link podesłać? Czy to na fb było tak? 

...

26.11.2017 podobno ma się jeszcze info pokazać na fb. Czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się producent reperaturek do Forka ( i innych modeli Subaru), i co najważniejsze -  w Polsce.

Dla mnie to bardzo pocieszająca wiadomość. :yahoo:

http://allegro.pl/reperaturka-blotnika-tylnego-subaru-forester-97-02-i7023311646.html?reco_id=3d8fb4c8-c590-11e7-89fb-246e9680b528

http://www.bolma.pl/oferta/subaru/forester-97-02.html

Do najstarszej Imprezy tylko progi

http://www.bolma.pl/oferta/subaru/impreza-92-00.html

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2017 o 12:47, Cherusek1 napisał:

przy okazji dowiedziałem sie że nie mam katalizatora w aucie :) przez rok czasu żyłem ze świadomością ze go mam

Tak się ostatnio chwaliłeś katalizatorem na spocie i zapaliła mi się lampka w głowie :D Bo analizując zapachy i dźwięk to położyłbym stówę na stole, że jest przelot :D 

17 minut temu, suberet napisał:

Pojawił się producent reperaturek do Forka ( i innych modeli Subaru), i co najważniejsze -  w Polsce.

Świetna wiadomość. Są progi do GD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ocynku za stowke, ciekawe... tak się kiedyś zastanawialem czy takie wynalazki mają sens czy lepiej znaleźć próg/reperaturke na błotniki czy nawet ćwiartki w ostatecznosci z używki ale jednak ori i dac ja od ocynkowania. Orientuje się ktoś czy podluznice w całym GD wolnossace/STI/WRX sa takie same? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy. Poddaję pod dyskusję zmianę tytułu naszego tematu na taki, który ułatwi nowym użytkownikom z naszych okolic odnalezienie wątku spotkań śląskich. Wątek powstał lata temu kiedy w zasadzie każde spotkanie miało osobny temat. Moja propozycja tytułu: "[Śląsk] Spotkania". 

 

Druga kwestia to Facebook. Nie każdy śledzi wątek na forum na bieżąco. Jest opcja stworzyć grupę na FB, w której umieszczane byłyby TYLKO informacje o zbliżających się spotkaniach, zlotach czy wspólnych wyjazdach na tor. Żadnych dodatkowych dyskusji i zaśmiecania. Nie chciałbym sytuacji, że ktoś wyłącza powiadomienia ze względu na nadmiar aktywności ze strony grupy. Chodzi tylko o to, aby informacje skutecznie docierały do jak największej liczby osób. Jako, że jestem z forum związany w zasadzie od pierwszego roku jego istnienia, moge podjąć się założenia grupy na FB i czuwania nad porządkiem. Poddaję pod dyskusję. :) 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz_555
Dobry pomysł. Jednak grupa w mojej opinii powinna być też do dyskusji ponieważ czasem potrzebuje ktoś pomocy, rady czy nawet części do auta. 

 

Wcześniej gdy miałem Hyundaia był dział na forum gdzie każdy chętny  podawał namiar na siebie  (tel i w czym może pomóc np. Holowanie paliwo itp) i np. w razie awarii był telefon do osoby z okolicy I z reguły ktoś poratował.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, pomysł nie głupi, ale żeby nie było tak, że temat przeniesie się w większości na FB, a tu zaniknie. Nie odzywam się tu zbyt często, ale regularnie śledzę, i takich jak ja jest chyba więcej. Nie mam FB i nie chcę mieć. Moja niechęć do FB jest dużo większa niż przywiązanie do Subaru, więc raczej konta tam nie założę.

Mi to w zasadzie obojętne, byle by na forum było info o spotach.

No i to o czym pisze @niebieskiultras. Warto by pomyśleć o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...