Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... nie darzę facebook'a nadmiernie ciepłymi uczuciami. Mam konto ale zmusiło mnie do tego życie zawodowe. Irytuje mnie tam bałagan w postach, otwierasz fb i masz trylion wiadomości/nowych postów/powiadomień itd. To wprowadza pewien chaos i wrażenie zagubienia. Myślę jednak, że forum jest przyjaźniejszym miejscem. Tutaj panuje porządek, jest dział na sprzedaż i dział pogaduch o "d...pie marynie".

Jednakowoż pomysł ze zmianą tematu jest chyba słuszny i tutaj zgodzę się z Tomkiem555 o jego odświeżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, suberet napisał:

Tomasz, pomysł nie głupi, ale żeby nie było tak, że temat przeniesie się w większości na FB, a tu zaniknie. Nie odzywam się tu zbyt często, ale regularnie śledzę, i takich jak ja jest chyba więcej. Nie mam FB i nie chcę mieć. Moja niechęć do FB jest dużo większa niż przywiązanie do Subaru, więc raczej konta tam nie założę.

 

16 minut temu, Paulus napisał:

Irytuje mnie tam bałagan w postach, otwierasz fb i masz trylion wiadomości/nowych postów/powiadomień itd.

Drodzy, nie zrozumcie mnie źle. Moja koncepcja skupia się tylko na funkcji informacyjnej o spotkaniach. Tu na forum rodzi się pomysł spotkania, miejsce i czas. Podczas, gdy tu dopisujemy się już do listy, na FB wpada krótka informacja o szczegółach spotkania. :) To ukłon dla osób, które nie śledzą forum na bieżąco z różnych powodów. :) Ci, którzy nie mają FB albo niechętnie tam zaglądają nie muszą nawet dołączać do grupy bo wszystkiego dowiedzą się najpierw z Forum. Dopiero w drugiej kolejności informacja trafi na FB. 

Nie chcę przenosić dyskusji i wątków na FB bo sam nieszczególnie lubię grupy dyskusyjne na FB. Ta aplikacja nie nadaje się do złożonej dyskusji jaką uprawiamy na Forum. 

Jedyne co warto rozważyć to kwestia "awaryjnego kontaktu", o którym wspomniał @niebieskiultras. Choć i tutaj ograniczył bym się tylko do spraw, które wymagają natychmiastowego dotarcia do dużej ilości osób. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2017 o 01:22, Premo napisał:

Jest już grupa na FB Maxi Spot Silesia + 

sam Tomek do niej należysz :) tylko nikt, nic tam nie pisze ;) 

Wiem :D Grupa jest martwa, a to nie o to chodzi. 

 

Jak się nie sprawdzi to się wydupi w kosmos i nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcy! Jest potrzebna pomoc! Raczej tych starszych z nas ale może i młodzież sie przyda, z cyklu znalezione na strychu, czy ktoś wie może jakich ekip to samochody, w jakich zawodach brały udział , każda informacja sie przyda 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają konsultacje z moderatorem odnośnie zmiany nazwy tematu. :) 

 

Grupa na FB już założona -> https://www.facebook.com/groups/303159780200990/ Można wysyłać prośby o dołączenie. 

Grupę można również wyszukać na FB (Śląskie Spotkania SUBARU). Cała zawartość tej grupy jest ukryta dla osób, które do niej nie należą. 

 

Co do spotkania to oczywiście chętny. Cherusek sugerował żebym przyjechał pochwalić się dupowozem. :) 

Póki co wrzucam fotkę z odbioru Focusa 'prawie jak RS' ST-Line 

DSC_0731.thumb.JPG.f16872034a7f49abe56694d71371683a.JPG

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...