Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Lista na spot. Termin: sobota, 11 września. Godzina: 17:30 do negocjacji. Miejsce: wstępnie parking pod GoSportem, potem wyjazd na jakąś kawę lub podobne (do ustalenia)

Nawierzchnia: wilgotny asfalt. Pogoda: pochmurnie, możliwe opady. Start po PKC.

 

1. Tomasz_555

2. Ciachaczu

3. Misiek_Jr

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to że przeglądając listę startową zderzam się z brutalną rzeczywistością że obecny Rajd Wisły nie jest już tym samym Rajdem Wisły co lata temu. Pugi i civiki nie zastąpią klimatu i uderzenia powietrza przejeżdżającego Evo... Oglądając relację z innych rajdów w Polsce widać fajne furki - szkoda że RW jest traktowany trochę per noga. Jak dla mnie zalatuje zorganizowanym z większym rozmachem KJS-em w formacie XXL

 

A wiesz że obecnie Rajd Wisły to nie są Mistrzostwa Polski a jedynie Puchar PZM ? A wiesz ile kosztuje zorganizowanie takiego rajdu ? A wiesz może skąd na to wziąć kasę ? A chcesz w przyszłym roku wyłożyć dużą bańkę i zostać sponsorem ? Wtedy zrobimy taką jazdę że cała Europa zapamięta. A wiesz że były powodzie i są zniszczone drogi i nie tylko ? A wiesz ile gmin i przeróżnych władz lokalnych nie wyraża zgody na zorganizowanie rajdu ?

To tak w wielkim skrócie. Gdybyś to wiedział, to pewnie byś takich ... nie pisał.

 

 

Niestety winę za taki stan rajdu Wisły pnosi organizator czyli śląski automobilklub.

Przegiąłeś. Stawiasz flaszkę na przeprosiny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przepraszam że nie dotarłem ale siedzę w górach i cięzko by mi było dojechać na czas :-)

Dzięki za sms -y to bardzo miłe że pamiętacie o mnie :-), na next spot jak coś nie wypadnie to się piszę i na boki w śniegu też :D

W czwartek jadę do carfita, może jakieś subaracze forumowe będą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...