Skocz do zawartości

Forester 2008 / MY09


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

czyli rozumiem, ze normalnie, tj. po osiagnieciu temp. roboczej, nie pali sie nic?

 

dokładnie tak :smile:

ja tam wole wiedziec wczesniej jak rosnie i dzialac a nie jak juz swieci....

 

zapewniam Cię, że czerwona dioda nie zapala się w momencie wrzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli rozumiem, ze normalnie, tj. po osiagnieciu temp. roboczej, nie pali sie nic?

dokładnie tak :smile:

 

ja tam wole wiedziec wczesniej jak rosnie i dzialac a nie jak juz swieci....

zapewniam Cię, że czerwona dioda nie zapala się w momencie wrzenia :mrgreen:

heh, mogli tez zaoszczedzic na wskazniku paliwa - zielona dioda jak jest F, czerwona jak jest E, i spoko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, mogli tez zaoszczedzic na wskazniku paliwa - zielona dioda jak jest F, czerwona jak jest E, i spoko

taki trend... w MY2011 będzie tylko jeden wskaźnik - pozostałego limitu na karcie kredytowej... pewnego dnia jak wsiądziesz to pokaże zero i wtedy żeby odpalić będzie "wrzuć monetę"

 

ale żeby nie było OT: może ktoś by postawił dwa foresie obok siebie i niech jadą, zobazylibyśmy jak te przyspieszenia faktycznie wyglądają...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma, głównie marketingowe. Moja druga (oczywiście lepsza) :grin: połowa, która jest baaaaaaaardzo wybredna, po wczorajszym "oglądnięciu" Forka stwierdziła, że dla niej ten samochód nie ma wad.........

 

W ten sposób Raju sprzedał 2 samochody za jednym zamachem - dla mnie OBK, dla niej Forka. Czekamy tylko jeszcze na "motor zasilany niesłusznym paliwem" w tym drugim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób Raju sprzedał 2 samochody za jednym zamachem - dla mnie OBK, dla niej Forka. Czekamy tylko jeszcze na "motor zasilany niesłusznym paliwem" w tym drugim"

 

W ten sposób Raju sprzedał 2 samochody za jednym zamachem - dla mnie OBK, dla niej Forka. Czekamy tylko jeszcze na "motor zasilany niesłusznym paliwem" w tym drugim"

 

Jeżeli Żona robi małe przebiegi, to może zastanówcie się nad 2.0 benzyną :?:

Ruch w stronę diesla trzeba dobrze skalkulować...

Zresztą Ty to wiesz, robisz duże przebiegi :wink:

Pozdrowienia i do zobaczenia :cool:

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w Magnolii obejrzec Forka (przy okazji pozdrawiam zaloge JM Subaru). Faktycznie z bliska Forek robi lepsze wrazenie, niz na zdjeciach, ale wciaz jest ciut zbyt duzy (szczegolnie wysoki). 11cm wiecej, a przeswit zaledwie 1cm - znacznie mniej proporcjonalny sie zrobil, niz poprzednik - do tego zaokraglenia i mamy pelnie obrazu.

 

Bagaznik ma jedynie podniesiona wyzej rolete, bo tak, to nie wiem, czy nie jest nawet ciut wezszy, albo plytszy (a moze mi sie zdaje), niz w moim. Relingi faktycznie olbrzymie, a kolka ciut zbyt male do przetloczen. W srodku troche wiecej miejsca, ale zebym jakos diametralnie odczul roznice wzgledem MY'99, to nie powiem (z drugiej strony swoim autem z tylu nie jezdze, wiec nie mam porownania - z przodu jest podobnie).

 

Z dobrych wiadomosci, to rurki sa koncowkami wydechu, a nie jakimis atrapami, jak w dieslu, a grill mozna (a nawet trzeba) wymienic na siatkowy (w stylu mojego MY'99 S-turbo, tylko bardziej splaszczony - fajny nawet).

 

Czy bym kupil? No nie wiem. Musialbym sie przejechac, ale wracajac do domu przyuwazylem pieknego turboForka MY'~03 (chyba b. ciemny grafit) zaparkowanego na Grabiszynskiej (pozdrawiam) i powiem szczerze, ze nowy Forester, to juz nie to samo.

 

p.s. Troche dziwnie idzie wydech pod dyfrem - jakos zgrabniej im to wyszlo w starszych Forkach - tutaj mam wrazenie, ze nizej zwisa.

 

p.s.2. wciaz nie moge sie przekonac do nowej Imprezy - na zywo jest jeszcze paskudniejsza i bardziej odrazajaca, niz nowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony swoim autem z tylu nie jezdze, wiec nie mam porownania - z przodu jest podobnie

z tyłu według mnie dużo więcej miejsca. Choć też nie jeżdżę, ale za czasów jak kiedyś jechałem to tak mi się zdaje że zapierałem się o fotel kierowcy, natomiast tu miałem jeszcze parę cm luzu. Co nie zmienia faktu że nowego bym nie kupił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...