Skocz do zawartości

nowe lepsiejsze forum - uwagi


citan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy taki temat jest, ale jeżeli nie, to chyba powinien się pojawić. Jeżeli jest to przepraszam. :oops:

 

1. To co napisałem tutaj, + inne tło dla parzystych/nieparzystych wierszy, bo nie wiem, co klikam. :)

 

2. Dziwny motyw ze skrzynką:

Wiadomości w Skrzynce zajmują 148%

jakaś promocja była? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Abt, zachęcamy do zakładania nowych wątków z ogłoszeniami na działającym forum Kupię/Sprzedam. No chyba, że Ci się bardzo nie chce, to mogę go przenieść ;-)

 

 

2. Dziwny motyw ze skrzynką:

Cytat:

Wiadomości w Skrzynce zajmują 148%

 

jakaś promocja była? :mrgreen:

 

U mnie jest 400 % :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś s...spsuł forum! Jest takie małe, że oczy bolą a mam 22 calowy monitor, Współczuję posiadaczom laptopów. Mam nadzieję, że to szybko zostanie poprawione.

Kolory też jakieś takie.. typu "ustaw jasność na maxa i czekaj, aż ci się wzrok zmęczy".

 

Testerzy się nie popisali, lub łykają za dużo witaminy A. :wink:

 

2. Dziwny motyw ze skrzynką:

Cytat:

Wiadomości w Skrzynce zajmują 148%

 

jakaś promocja była? :mrgreen:

 

U mnie jest 400 % :twisted:

 

U mnie też to jest nie teges. Ile % można mieć najwięcej?

 

 

EDIT: Literówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś s...spsuł forum! Jest takie małe, że oczy bolą a mam ww calowy monitor, Współczuję posiadaczom laptopów. Mam nadzieję, że to szybko zostanie poprawione.

 

nie wiem co straszniejsze, to ze musze sie z Toba zgodzic czy te male szare literki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego forum techniczne jest nad OT?! Kto na to pozwolił!

 

 

Ktoś s...spsuł forum! Jest takie małe, że oczy bolą a mam ww calowy monitor, Współczuję posiadaczom laptopów. Mam nadzieję, że to szybko zostanie poprawione.

 

nie wiem co straszniejsze, to ze musze sie z Toba zgodzic czy te male szare literki :evil:

 

Pisz do mnie większymi, bo Cię nie widzę.

 

P.S. Też Cię lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości w Skrzynce zajmują 354% ;)

ja mam monitor 12 cali i niewątpliwie absolutnie nic nie widzę.

Użytkowniki słusznych przeglądarek se mogą zmienić powiększenie (na skróty ctrl+scroll zwiększa/zmniejsza stroneł), ale chyba jednak nie o to kaman ;)

Poza tym najs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem gdzie indziej, ale ponieważ już jest wątek dedykowany, więc się przyłączam do prośby o zrobienie coś z małymi literkami, a konkretniej o powiększenie i najlepiej o zwiększenie kontrastu - czarny byłby lepszy niż ten szary (dotyczy to również linków użytkownika na samej górze, ktore są grafiką). Ta czcionka też jakaś dziwna, nie jest zła, ale poprzednią (chyba Verdana?) czytało mi się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś możliwość zmienienia sobie kolorystyki The Forum? przeglądam je od kilkunastu minut, a moje oczęta już mają dość :???:

Ja na razie robię tak: mój kineskopowy Samsung umożliwia ustawienie temperatury barwowej 6500K, co daje obrazowi zażółcony ciepły kolor dzięki czemu dla oczu to forum wygląda nieco przyjemniej :smile: (jak ktoś nie ma takich opcji to okulary przeciwsłoneczne :cool: ktoś już chyba o tym pisał :wink: ). Do tego Text Zoom 150% w Seamonkey (lub Firefoxie) i jest całkiem OK :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nowe emotki typu :kawior: i :pasztet: ?

 

Kolorystyka jest do bani. Majtkowa, anemiczna i pastelowa. Zupelnie antysubaru. Dlaczego najpierw nie pokaze sie nam projektu tylko od razu uszczesliwia na sile?

 

Czcionka - za szara (jesli nie chcecie czarnej to niech przynajmniej bedzie bardzo ciemno szara) i za mala.

Prosze o zmiane czcionki na wieksza, kazdy tego chce. W przeciwnym wypadku wszyscy beda pisali wolami i z The Forum wyjdzie The Kiszka.

 

Tak jak z zakazem reklamowania innych sprzedawcow na Forum. Bez sensu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisz do mnie większymi, bo Cię nie widzę.

 

P.S. Też Cię lubię.

 

 

pisze wiekszymi co bys widzial

 

 

Ciebie Witku wszyscy lubia, tylko inaczej :mrgreen: , wiem ze popularnosc meczyy ale do momentu az na pudelku nie bedziemy o Tobie czytac jest luzik :mrgreen:

 

 

da sie cos zrobic z tym oczojebnym tlem? :neutral: chwila czytania i bede szukal kropel do oczu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...