Skocz do zawartości

Forum Subaru - 5-lecie istnienia!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piec lat stuknelo FORUMOWI... fiu fiu jak mawial wrobelek Elemelek :wink:

 

Nareszcie mozna gryzmolic. A babcia forumowa pyknela jakies podsumowanko? Wszak to sobota, dzien alkoholowy :mrgreen: A moze przegapilem?

 

Ja sie dzisiaj z Fido__ alkoholizuje :lol: Oblewamy jego forka. Przyjdzie jeszcze jeden do kielicha, ale on nie ma Subarrrruuuu. To chyba sie nie liczy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJWIĘKSZEGO POTENCJAŁU TEGO FORUM, CZYLI DLA NAS. 100 lat koleżanki i koledzy :grin:

 

Ps. Wypić nie mogę bo jutro będę musiał podpisać cyrograf, że nie spożywałem alkoholu w ciągu ostatnich 48 godzin. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czasami nie do końca zgadzam się z linia polityczną forum, ale jakoś nie mogę oderwać się od zaglądania tu ciągle. :wink:

 

No a przede wszystkim poznałem tu trochę takich ludzi że..... że nie napiszę jakich, bo nie cierpię pisać pochlebstw! :mrgreen:

 

Czekam na świętowanie dychy, ja tu jeszcze będę! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurza twarz, życze Wam waszystkim sto lat na forum !!!

Aż mi się nie chce wierzyć że się Wam uprzykrzam od 4,5 roku ... w mordę :wink:

Tylko jednego nie potrafie zrozumieć ... jakim kurna cudem zabrakło Kochanej Forumowej Mamusi na tak doniosłej forumowej Imprezie. Tyle własnej krwawicy włożyła Mamusia w kształt i światopoglądy forumowiczów, ze nie wspomne o tonach chemikaliow ktore wylala przyez te piec lat na swojo klawiature i ... w morde.

 

Pozdrowienia dla calej Forumowej Zalogi, dla Ojca Dyrektora oraz dla Wmorderatorni.

 

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten czas leci! wzielo mnie na wspominki..przypomnialam sobie w jak mily i niekonwencjonalny :wink: sposob zostalam zaproszona na to forum przez Ojca Dyrektora i Matke Chrzesno Zawsze Wilgotna...to ilu wspanialych i ciekawych ludzi tu poznalam nie sposob wymienic :!: ..to jak bardzo Ci ludzie wplyneli na to gdzie jestem dzis i co robie tu i teraz !..nie bede tego dzis pisac..ale moze jakas forumowa autobiografia na 10-lecie Forum, kto wie :wink:

wznosze toast za jubilata..fajne ze jest..i fajnie ze Wy jestescie.. :wink:

 

 

p.s. Flipper wiem ile pracy wkladales i nadal wkladasz w to forum...dzieki :!:

rozmiar literek ok..na moim akwarium (Ci co widzieli-wiedza) jest gites.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...