Skocz do zawartości

Forum Subaru - 5-lecie istnienia!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No proszę ... działa :!: :!: :!:

Jakoś na razie czuję się nieswojo ale zobaczymy po pierwszych testach ... co tu się pozmieniało . Pozdrowienia dla twórców , modów , forumowiczów i Dyrekcji ... oczywiście .

 

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dzisiejszego .

 

PS Z niecierpliwością czekam na dzień w którym matula w stanie wskazującym wpadnie na Foruma ... ciekawe jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 4,5 roku... w tym czasie 4 rozne Subaru... kawal czasu :)

 

W kazdym razie gratulacje dla SIPu (ze wytrzymalo z nami i forum za kare nie zamknelo :wink: ) i dla Flippera za wlozona prace.

 

no a przede wszystkim pozdrowienia dla Was wszystkich :)

 

Saluto

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarzysze,

Nie bede sie tu wymadrzal, bo przez piec lat bez paru miechow wszystko zawsze lepiej wiedzialem... wystarczy chyba.

Albo przez te pare dni mialem jakis wypadek, o czym nie wiem, i mi sie na oczy rzucilo, albo forum zlosliwie zostalo dostosowane do wzroku mlodziezowego, zeby nasz staruchow, bezbolesnie wyeliminowac. Sposob prosty i skuteczny.

I chlopaki, nie ma co sie dziwic, panta rei - wymiana pokolen. Zobaczcie ilu prekursorow z forpoczty forumowej zamienilo sie w epigonow. Ilu odeszlo w ciszy i zapomnieniu.

Pojawily sie nowe kadry, swierza krew, inne myslenie... to oznaka zmian, postepu prawdopodobnie.

Mlodzi do klawiatur i rozbujac to forum do sfalowania sprzed 5 lat. Wtedy wesolo bylo. Nie powiem. Prawie wtedy nie pracowalem.

My, emeryci, zawsze bedziemy utyskiwac na upadkiem starego ukladu. Nasi rodzicie i ich rodzice i ich rodzice i ich rodzice i Wokulski i Ksiezna Zaslawska i Potocki.... kazdy z nich narzekal na mlodych, ze glupi, ze upadek moralny, intelektualny... i prosze dokad nas to doprowadzilo, do IV RP.

Bawcie sie tu mlodzi dobrze, bo brak tu agresji, a jesli jest to niewinna, lub natychmiast eliminowana.

Jest niewielka roznica miedzy forum dzis a wtedy. 5 lat temu SIp sprzedawal pewnie szesc sztuk Subaru rocznie, moze siedem, nie chce sklamac, bo sadem grozi. Dzis sprzedaja siedemset tysiecy... miesiecznie chyba. Efektem tego jest znikniecie niszy zwanej SUbaru i wesjcie w sprzedaz masowa.

I zdecydowanie ma to wplyw na charakter Forum.

A jaki to juz sami o tym decydujcie.

Uklony dla wszystkich

Arno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heppi Berzdej The Forum!

Jakoś po 5 latach blado to wygląda :twisted: pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale rozmiar czcionki to ja bym zwiększył, no chyba, że tak jak napisał to arno jest to sposob na pozbycie się układu :roll:

:mrgreen:

Dzięki Forum poznałem świetnych ludzi, dowiedziałem się rownież na co wydawać większość comiesięcznego budżetu i ile jeszcze można wydać :twisted::mrgreen:

Proponuje w zwiazku z 5cio leciem jakis specjalny znaczek / naklejka itd itd .

dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarzysze,

Nie bede sie tu wymadrzal, bo przez piec lat bez paru miechow wszystko zawsze lepiej wiedzialem... wystarczy chyba.

Albo przez te pare dni mialem jakis wypadek, o czym nie wiem, i mi sie na oczy rzucilo, albo forum zlosliwie zostalo dostosowane do wzroku mlodziezowego, zeby nasz staruchow, bezbolesnie wyeliminowac.

 

To jest sposób na wyeliminowanie tej młodzieży też, przecież ona ma teraz zpsuty wzrok. Zostaną tylko kawiory co zamiast monitorów mają projektory. Czyli osoby, które mają tyle kasy, że mogą wydać grosze na bubla 08 i im nie będzie szkoda :mrgreen:

 

Arno, nie odchodź! Wiem, że Ci się nie chce, ale nie odchodź, bo.. nie, bo tak. Sensownych argumentów chyba nie ma, ale czy posiadanie STI jest sensowne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITUS,

No powiedz, jak ja bym mogl odejsc, kiedy ty moja zone po miescie oprowadzasz... No zlowieku! A z kim sie czlowiek spinal? Fajnie bylo? No.

I gdzie ja napisalem, ze odchodze, ja napisalem, ze czas jest mlodych, co epigonow ( sprawdzic znaczenie) nie eliminuje od razu i natychmiast....

Zwrociliscie uwage na ton rekoncyliacyjny i nie prowokujacy...

Bo zmiany zaszly bardzo daleko, moi drodzy, dlatego nowe walce drogowe, pociagi rewolucji musza wbic te slupy telegraficzne w mrowisko, zeby cos niezwyklego zaczelo sie dziac.

Dam wam jeden przyklad. Genialny watek, jak jego tforca, KOPANINKA LEZACEGO - powoli zdycha, albowiem powtarzalnosc jest samobojcza. Ile mozna patrzec na Taniec Z Gwiazdami, idola, i inne formaty? No sie nie da. Oczy maja pewna wytrzymalosc. Tak samo i forum. Musi zjawic sie cos nowego, tworczego, niezwyklego, intrygujacego... zeby Forum mimo - zwroccie uwage - kilku prob rozbuchania go - ruszylo na nowo.

Najwazniejsze, ze nadal spelnia bardzo wazna role integrujaca srodowisko.

Kawal sprzedam ktory uslyszalem od MANA111.

Moskwa, rok 2012, gabinet Generalissimusa Putina. Na scianie plazma 1768 cali. na niej CZERWONA JAK KREW ROBOTNICZA mapa europy, wszystko podbite, Niemczyna, Anglicztyna, Francuzyna.....

Putin stoi zadowolony podparty pod boki gapi sie na mape.

Gapi sie.

Gapi sie.

I nagle. Nagle skjerwensen zauwaza jakas plamke. Piksel zepsuty, czy jak?

Wania! WANIA!!!! BLYA! Gde ti!

Ya sdes, shto sluchilos, Towraishch Putin.

Kak shto - smorti na kartu! Shto eto za chernaya tochka w seredine???? E?

Ne znayu, pozvolte rozshiryu....

Powieksza kawalek z czarnym pukntem... Nic nie rozumie.

Wania, shto tam proizxodit w privislyanskim krayu, e?

A, eto? Eto wietnacy ne xotyat otdat' stadiona!

NO I TYM OPTIMISTICHESKIM AKCENTOM vas teper pokidayu, moya zhena trebuet komputer. Vot zhizn. Gde spravedlivost', blya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, ja do Ciebie pisze dużymi literami żebyś widział, to ty mógłbyś pisać po Polsku, żebym ja mógł rozumieć. :wink:

 

Sam coś załóż. Tylko biadolisz, że nie ma zakładanych twórczych wątków, a przykładem nie świecisz. Ba nawet postami rzadko forum raczysz. Weź Gala z przed kominka obudź i do roboty. Starsze roczniki silniejsze są niż nowsze, więc mi się wiekiem nie wykręcaj.

 

P.S. Wiesz, ze forum OT jest poniżej forum źrubkofiluf? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtulia,

Co ja Ci moge powiedziec,

SAM JESTES KURDE EPIGONEM!

Czy ja ma mowic dlaczego? Bop zarazo maloeltnia myslisz, czujesz dowcip... dobry jestes.

UWAGA> WSZYSCY FACECI KTORZY ZNECALI SIE NAD WITKIEM: Warto bylo!

Witek, wlasnie przeczytalim z moja zona, ktore podejrzerwam , rwales gdzies tam w zakamarkach Breslau, na zdrowie, twoj post i powiediala ona, zona moja: DOBRE!

ALe dobrze napisal.!

A MOze WITULIJA, TY MUSISZ PRZEJAC PALECZKIE!

I jej kurde na zmianie nie wypusici?

No sie pytam.

Bo serio, a mimo wczesniej pory jestem pijany - MY NAPORAWDE JESTESMY EPIGONAMI.

Tp Forum jest MLODE. Mlode dusza, mysla, cialem.

Oj, juz sie boje siebie.

Chlopaki, kurde, bo panien tu piec na krzyz, zacznijcie mysle tworczo, odwaznie, nie liccie sieroty obrzyganie, ze jktos za was to zrobi.

mama juz was do szkoly nie zawiezie. - czy ja wiecej musze mowic....

Sie kurde OUZO UPILEM. idiotyzm.

uwaga, w TVP23 idzie GWIAZFY TANCZ NA LODZIE>...

Co za syf, ale cos wam powiem:

uwazajcie co piszecie, bo pewnie neitorzy pisaniem sie zajmuja.

Piosenka GTNL: ZACZYNA SIE NASZ SHOW, ZOSTANCIE Z NAMI....

No ja sie was pytam, po pierwsze, czy to ma sens, tp oni sie musza prosic: zostancie z nami!!!!

Debilizm.

Po drugie inny program, prowadzony przez super gosci, tez mial: zostancie z nami. jakby dwoch panow w siebie nie wierzylo!

Dos BENIOWSKIEGO ( czyli? Poematu dygresyjnego!)

NO DOBRA. JA SIE STARAM. Normalnie sie staram.

Kto, kto napisal najlepsza polska powiesc SZKATOLKOWA?

O? A coz to jest, powiesc szkatulkowa...? Idiota jakis.....

Nie powiem wam, ze w tv idzie wlasnie GTNL i tanczy Rafal Mroczek i MILOSCI CI WSZYSTKO WYBACZY.... kurde ludzie.... boli mnie serdce i dusza.....

Milosc nie wybaczy.

Ahga, przypomne z LALKI Boleslwawa Prus, czyli Glowacki, cvo a slowa wstawil w usta ksieznej zaslawskiej?

NAJWISKZYM ZBRODNIEM JEST TEN KTORY ZABIJHA MILOSC.

I tymi slowy, was [ppozdrawiam i ostrzegam.

Aha, jesli sa literowki to e je mozecie ten tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum back. Me like it! :D

 

A tak na poważnie - fajnie, że działa. Fajnie, że z okazji zmiany wizerunku firmy z niszowego na popularny nie zrezygnowano z tego "plugawego" miejsca gdzie pleni się Subaroholizm w najczystszej postaci, a szowinizm motoryzacyjny jest powodem do dumy :)

 

Proponuję akcję - ile miesięcy na forum, tyle procent rabatu na noweego STI! A dla Modów i Admina gratis! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...