Skocz do zawartości

Ryki - Lap Race


Krzysiek_WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy dzisiaj w Ułężu z matim i gracowym oraz xbikiem i vero na w/w zawodach - i musze przyznać, że takiej chały organizacyjnej to jeszcze nie widzieliśmy :evil: :shock:

Panowie z WST zapewnili pomiar fotokomórkami ale nie mieli bladego pojęcia o rozstawieniu szykan z opon i konsekwencjach ich potrącaniu przez zawodników wypuszczanych co 1 minutę.

Dopiero na zwróconą im uwagę, wysłali "sędziów faktu" którzy mieli poprawiać opony :evil:

Impreza strasznie sie rozciągała w czasie a przejazdów raptem 2 i 2 zapoznawcze (od g. 10.00 do 15.30) :evil:

 

Może impreza w Tychach nas rozpieściła,ale tutaj zobaczyliśmy drugi biegun. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ziomy wyniki z tego co pamietam wygladaja nastepujaco :

1. Evo IX 2:34,xxx w finale

2. GT lokalny matador ,spoko gosc w GTku na TEIN i Potenzach 070 czas w finale 2:37,8xxx

3. Mati Evokillerem

 

Ja zrobilem 2:37,54 w finale ale ponoc na ostatnim zakrecie dotknalem opone :shock: i doliczyli mi 5sec ... co pozostawiam bez komentarza.

 

Co do organizacji:

- poziom taki jak przyznawanie kar za potracenia opon.

W przejezdzie eliminacyjnym nie dotkalem niczego , za mna lecial Mati, ktory sam sie przyznal ze potracil opone. Na mecie okazalo sie ze Panowie organizatorzy mi swadzili kare... Olalismy to juz bo i tak nie wplywalo to na wynik eliminacji.

Chyba musze przemalowac auto :mrgreen:

Co do trasy :

- nie bylo zadnych sedziow , wiec jak ktos chcial mogl ciac szykany jak chcial...

- wyscig na przespieszenie i heblowanie !!

Dawno nie jechalem tak szybkiej trasy.

Chodzilismy 4tym biegiem do odcinki !!!!, a potem heblowanie do mega ostrej szykany jechanej 2ka , i tak chyba 3-4 razy na trasie.

Morderstwo dla hamulcow i opon !!!! .

Wracalismy do Wawy z Matim i zaczal padac deszcz :???: ja jechalem na "Adamusowych" 17" ktore juz w Tychach byly mega dobite , a w Ulezu poddaly sie , Mati na Toyo , wiec bylo duzo zabawy na drodze, takie

mini przygotowanie przed zima , auta chodzily jak po lodzie :mrgreen:

 

Chlopaki z Rap Rece z pozytywna energia:)

Widac ze chca i sie staraja, ale musza jeszcze troche popracowac nad organizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem 2:37,54 w finale ale ponoc na ostatnim zakrecie dotknalem opone :shock: i doliczyli mi 5sec ... co pozostawiam bez komentarza.

 

przecież na początku mówiono, że za potrącanie opon nie ma kar :roll: no comments

 

 

Zakładając, że trasa miała 2,5 km, to każdy z Panów zrobił tam całe... 10 kilometrów :shock: :???:

 

Organizacyjnie - nie teges. Jak zobaczyłam trasę, to zastanawiałam się ile lawet będzie potrzebnych. Aż dziw, że nie było mega dzwonów (poza wypadkiem bety podczas przejazdu zapoznawczego - wypakowała w bus od pomiaru czasu - bo kto wymyślił, żeby busa ustawić na wyjściu z ostatniego zakrętu? :shock: )

 

Mimo to dzień spędzony miło i sympatycznie :smile:

Egzotyki typu "Audi prawie jak Ferrari" nadrabiały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...