Skocz do zawartości

Ryki - Lap Race


Krzysiek_WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak event lekko partyzancki :grin: Próba była chyba najgorszą jaką jechałem w Ułężu, czas oczekiwania na przejazd zdecydowanie za długi, no i zabezpieczenia nie było prawie w ogóle. Ogólnie zrobiłem 18 km po Ułężu, gdzie z Wróblem średnio robię 100...

 

Ale był to chyba pierwszy tego typu event organizowany przez organizatora więc jest szansza że będzie lepiej.

 

No i mam pierwszy w życiu pucharek :mrgreen: (chociaż nie jestem pewien czy to nie Gracowemu się należy, bo coś w tych finałach dziwnie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem 2:37,54
to tyle co ten niebieski crx :mrgreen: szybki byl :twisted:
Morderstwo dla hamulcow i opon
a do tego absolutny brak miejsca na wychlodzenie sprzetu :mad:
auta chodzily jak po lodzie
jechalem za wami na obwodnicy garwolina, nie wygladaliscie mi na drifterow :razz:
Jak zobaczyłam trasę, to zastanawiałam się ile lawet będzie potrzebnych. Aż dziw, że nie było mega dzwonów
gdzie te dzwony mialy byc poza idiotycznie postawiony busem taga? na trawie? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim uczestnikom za przybycie na Naszeą impreze. Dzięki również za krytyczne uwagi, bez nich nie dałoby się zrobić lepszej imprezy. Z większością uwag się zgadzam.No ale teraz jesteśmy mądrzejsi:). Co do opieszałości startów, to przy tej ilości aut ciężko jest szybciej puszczać. Na trasie byli ludzie, ale było ich trochę za mało.

Impreza jak każda jednym sie bardzo podobała , innym średnio a jeszcze innym wcale... I to jest dobre, bo wiemy co poprawić:)

Pozdrawiam i zapraszam w przyszłym roku. I możecie być pewni, że będzie lepiej. Zapraszam też na Nasze forum , gdzie jest dostepnych coraz wiecej zdjeć i filmików z imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, ......Co do opieszałości startów, to przy tej ilości aut ciężko jest szybciej puszczać.,,

 

 

 

Yogi da sie

:twisted: moze byc nawet 60 aut i moga sie wszyscy wyjezdzic,kwestia odpowiedniej proby i logistyki.ale da sie bez problemu.

 

 

jakie to wasze forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...