Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Intakwrx, no dobra, co chcesz wiedzieć?

 

1. Jakie pierwsze odczucia po paru kilometrach? np. "nie czuć ze to Impreza, ale ciekawie" albo "czuć duch imprezy w każdym kilometrze".

2. Jak te nowe hamulce ?

3. Jak brzmienie silnika.

4. Jak sztywność budy.

5. Co nowego w "ryciu przodem"

6. Jak pracuje wspomaganie i skrzynia czy są nowe czy to konstrukcje z poprzednika.

7. Ja pracuje nowy tylny zawias.

8. Jak prowadzi się Imprezę z większy rozstawem osi i szersza, czy to czuć?

9. Jaki widzisz potencjał do modyfikacji ?

 

P.S. Z Chojnym testowałem w sobotę, nówkę Golfa R32 i GTI oraz wuchte diesli z VW, jak kogoś to interesuje mogę coś skubnąć w Off Topie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie pierwsze odczucia po paru kilometrach? np. "nie czuć ze to Impreza, ale ciekawie" albo "czuć duch imprezy w każdym kilometrze".

 

 

Wydaje dźwięki jak Impreza, poza tym neizbyt zbliżone do Imprezy.

 

 

2. Jak te nowe hamulce ?

 

N-ka ma mniejwięcej takie same jak porpzedni model, tylne są inne ze względu na inne mocowania. Szutrowy hamulec VO robi wrażenie.

 

 

4. Jak sztywność budy.

 

Inzynierowie twierdzą ze dużo sztywniejsza niż N-12B, rzeczywiscie klatka może fjanie złapać dolne mocowania zawieszenia, a całe tylne zawieszeni ejst prezymocowane do znacznie sztywniejszej półramy. Problemy są gdzie indziej.

 

5. Co nowego w "ryciu przodem"

 

N-ka na szutrze praktycznie nie zna takiego zjawiska.

 

6. Jak pracuje wspomaganie i skrzynia czy są nowe czy to konstrukcje z poprzednika.

 

Przekłądnia 13:1 N-grupy i skrzynia z poprzednika, skrzynia być może się zmieni jeszcze w procesie homologacji ale to prototyp.

 

 

7. Ja pracuje nowy tylny zawias.

 

Sa problemy ze sztywnością nawet N-kowych gum szczególnie łaczącej gumy wahacza dolnego ze zwrotnicą, przez co amortyzator nie wybiera drobnych drgań. Być może to zostanie zmienione.

 

O dizwo samochód który nam podstawiono był wyposazony w przednie wahacze z tylnym mocowaniem na uniballu (jak Evo), mimo braku homologacji takiego rozwiązania, ponoć ze standardowym mocowaniem nie da się jechać bezpiecznie.

 

8. Jak prowadzi się Imprezę z większy rozstawem osi i szersza, czy to czuć?

 

Trudno powiedzieć, N-ka jest tak inna od serii.

 

Wydaje mi się że czuć że jest mniejsza, ale opinie są podzielone.

 

9. Jaki widzisz potencjał do modyfikacji ?

 

Zobacyzmy jaka będize wersja EU. Pierwsza rzecz któa wydaje sięinteresująca to brak regulacji pochylenia tylnego koła jak w starym modelu, to będzie znowu spore ograniczenie, tylko tym razem nie da się jej rozwiązać starym sposobem, byćmoże jakiś mimośród na dolny wahaczu jest możliwy.

 

JDM (wiec i N-ka) dostał Dual AVCS i teraz lepiej ciągnie górą, zobaczymy czy w EU spec bedzie to samo.

 

 

Niestety auto znowu jest wyraźnie cięższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, na pocieszenie powiem ze inzynierowieprzygotowujący auto też są ciekawi jak jeździ seria bo nie mieli okazji, rozebrali je od razau jak przyjechało z FHI. Natomiast mówią że wyniki testów N-ki wskazują że powinno być szybkie jako cywil. SIlnik jest wyraźnie mocniejszy. Martwią problemy z gumami N-kowymi w zawiasie, seryjne jeszcze miększe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Z Chojnym testowałem w sobotę, nówkę Golfa R32 i GTI oraz wuchte diesli z VW, jak kogoś to interesuje mogę coś skubnąć w Off Topie.

 

opis zakoncz moze na pierwszym strzale Finlandii...

 

bylem dzisiaj w VW, masz pozdrowienia od.... :mrgreen:

 

BTW wiecej z Toba nie pije :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

It's not an easy choice. Who would you pick as your bodyguard: Jean-Claude Van Damme or Jet Li?

obydwaj panowie to juz tak troche w wieku sa :lol:

 

p.s. Li, Brius Li :cool: :mrgreen:

 

edit: p.p.s. hmm, a moze jednak to cus pod nazwa STI MY'08 nie jest az takie zle...

albo ujme to inaczej: a moze po prostu EVOX nie jest tak dobre, jak by sie mozna bylo tego spodziewac? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...