Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak coś mi się zdaje że jest torchę tka że nowe STI jest jak Evo, a nowe Evo jest jak Audi.

 

nie obrazaj audi, Japonce w jakosci wykonczenia i nie tylko sa w porownaniu z niemcami w epoce kamienia łupanego :mrgreen:

 

Masz na mysli auta marki Lexus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi się zdaje że jest torchę tka że nowe STI jest jak Evo, a nowe Evo jest jak Audi.

 

nie obrazaj audi, Japonce w jakosci wykonczenia i nie tylko sa w porownaniu z niemcami w epoce kamienia łupanego :mrgreen:

 

Masz na mysli auta marki Lexus?

Lexus się stara (wcale udanie).

Ale Lexus to jest raczej szczyt japońskiego wyuzdania w jakości wykończenia...

Audi, to jest standard niemieckiego wykończenia samochodu dobrej klasy.

 

Akurat w tej kwestii, to dyskusja jest bezsensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, napisałem tak bo od razu jak wysiadłem z STI wsiadłem do mojego S3 i bylem zadowolony ze to mam takie auto :)

 

No ja w moim Japońskim aucie to bardzo lubię to wykończenie, najbardziej lubię wykończać helmuty na drodze i jeszcze bardziej na torze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, napisałem tak bo od razu jak wysiadłem z STI wsiadłem do mojego S3 i bylem zadowolony ze to mam takie auto :)

 

No ja w moim Japońskim aucie to bardzo lubię to wykończenie, najbardziej lubię wykończać helmuty na drodze i jeszcze bardziej na torze :P

Na drodze, to niewiele zależy od samochodu (o porównywalnym przyspieszeniu), a liczy się determinacja kierowcy głównie.

A na torze?

Mam wrażenie, że Helmuty chrzanią tor. Oni budują samochody drogowe.

 

Muenchen- Hamburg.

Szybko, cicho, sprawnie, wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muenchen- Hamburg.

Szybko, cicho, sprawnie, wygodnie.

 

i po pierwszym przebytym, nudnym kilometrze marzysz aby sie ta droga sie wreszcie skonczyla :cool:

 

 

 

wlasnie poczytalem folderek, ktory przywlaszczylem sobie w salonie i znalazlem ciekawy fragment "Impreza WRX bedzie oferowana tylko do konca 2007 roku, w ograniczonych ilosciach. Do polski trafi 30 egzemplarzy" a dalej "(...) wiec STi po raz pierwszy stanie sie bardziej popularne niz WRX" :shock:

 

WRX kawiorowy STi autem dla ludu :cool:

 

a Impreza WRX 08 nie bedzie dostepna w swoim roku modelowym :shock:

 

o so chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po pierwszym przebytym, nudnym kilometrze marzysz aby sie ta droga sie wreszcie skonczyla :cool:

Hmm, nie wiem nie jeździłem Subaru, ale wg po autobahnie to czym byś nie jechał to i tak nudno sie robi po pierwszych 15 min. A nie sadze ze powyżej 160-180 Subaru ma dużo lepsze odejście od jakiegoś porządnego klekota. Czy ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel z pracy mial v10 tdi touarega. powyzej 180kmh byl wolniejszy.

 

Na tym wielkim testowaniu Volkswagenów. Ludzie z VW średnio sie zachwycali tym 10 cylindrowy dieslem... jak na diesla to odejście ma, ale pali KOSMICZNIE ! Jak mówili że średnio powyżej 20 L to dwa razy się zapytałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, napisałem tak bo od razu jak wysiadłem z STI wsiadłem do mojego S3 i bylem zadowolony ze to mam takie auto :)

 

No ja w moim Japońskim aucie to bardzo lubię to wykończenie, najbardziej lubię wykończać helmuty na drodze i jeszcze bardziej na torze :P

 

Intak ja bardzo chetnie ci zademonstruje mojego made by Helmut WRX-eatera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, napisałem tak bo od razu jak wysiadłem z STI wsiadłem do mojego S3 i bylem zadowolony ze to mam takie auto :)

 

No ja w moim Japońskim aucie to bardzo lubię to wykończenie, najbardziej lubię wykończać helmuty na drodze i jeszcze bardziej na torze :P

 

niesamowity post, smieje sie od dobrych 5 minut :lol:

 

p.s. a przeciez Helmuty i Akiry (pierwsze japonskie imie, jakie mi przyszlo do glowy :oops: ) to kiedys nawet sprzymierzencami byli... jak ten swiat sie zmienia :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryz1y zeby zademonstrowac wrx eatera konkretnie Intakowi to bedziesz musiał udać sie gdzieś w poszukiwaniu brakujących koników, inaczej nic z tego :mrgreen: :wink:

 

Może na prostej.

Potem Intak musiałby się udać na poszukiwanie hamulca w WRXie przed każdym hamowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...